Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

bzuco
autor
10. mar 2010

pinocio ahoj
ja tak isto - periem a raňajkujem
pôjdeme von, chystám sa do bazárika, čo majú nové 😉

bzuco
autor
10. mar 2010

treba využiť slniečko, od zajtra sa má počasie zhoršiť ☹

ivca82
10. mar 2010

Ránko tetušky 🙂
Pinoci aj my sme mali také červené líčka, mastičky od kožného to len zhoršovali, tak sme prestali. Ja som jej to potom pár krát framykoinom natrela (no íčka neviem či som dala dobre 😅 ) a prešlo to. 😉
My sme včera auto kupili, tak namiesto vychádzky pôjdeme pozrieť policajtov 😀

alami
10. mar 2010

čaume

ivi - tak už je vaše? 😕 😅 ale už si sa ani moc nevzpierala -sa mi zdá 😀 prajem málo ľudí u polišov 😅

pinocio
10. mar 2010

ivi- framikikoin bol super aj ostatné maste no stále sa to vracia aj stravu kontrolujem či nie je alergickí no nanič som neprišla asi ako prišlo tak odíde

bzuco - aj ja sa chystám do bazáru

pinocio
10. mar 2010

ivi- ja som sa vzpierala no aj ho kúpil

ivca82
10. mar 2010

Ali ale nie to čierne, toto je úplne iné aj keď stále VW 😉 vybralo sa podľa mojich kritérií 😀 😀

ivca82
10. mar 2010

Pinoci veru aj nám sa to trošku vracalo, ale na nič som neprišla, čo by to spôsobovalo, teraz už má pekné líčka, keby ešte niečo na odpudzovanie špiny vymysleli tak by som bola rada 😀

pinocio
10. mar 2010

Mirko reve v kočíku spravil si z neho šmýkačku dala som remence tak sa jeduje

bzuco
autor
10. mar 2010

koncom týždňa by mala vykladať detské veci, tak pôjdem pokukať

pinocio
10. mar 2010

daj vedieť zviezli by sme sa

bzuco
autor
10. mar 2010

no teraz sa ideme poobliekať a ideme 😉
do pol hodky sme von

leyuska
10. mar 2010

Ali - doma som, musela som sa dať preobjednať, nemôžu ma uspávať ☹ . Už som to chcela mať za sebou 😠 . Teraz čakať zas mesiac.

pinocio
10. mar 2010

bzuco - zasa si moj chlap zmyslel ,že ide spať

alami
10. mar 2010

ley ☹ pre nejaké lieky čo berieš? a ty si nebolana predoperačných?

leyuska
10. mar 2010

Ali - pre herpes ma nemôžu uspávať, aby sa mi to nedostalo do pľúc, či čo, keď mi dajú pri anastéze do úst tú trubicu. Už som ho mala minulý týždeň, v pondelok sa mi zahojilo a včera znova na druhej strane. Tak mama volala doktorke, čo ma mala uspávať, tak som sa jej bola dnes aj ukázať, tak že až potom, keď mi zmizne. Ale o týždeň majú veľa operácii, ale potom už mám zas pred krámami, tak že až potom. No to už bude apríl. Už mám z toho nervy. Som na PN od novembra, musím zavolať Javorkovi, či mi pokračuje, alebo nepokračuje PN. ☹

geegee
10. mar 2010

Ahojte...my sme dnesny den zacali veselo - Tomino sa rano nebol schopny postavit na lavu nozku ☹ Obehla som Papuchovu, myslela som si, ci to nebude nieco s nechtikom, ale ma zrusila, ze este nepocula aby aj kvoli zarastenemu nechtu sa niekto nemohol postavit a chodit...tak ak to do zajtra neprejde, tak zaciname behat po vysetreniach ☹ Tak mam normalne strach ☹

Ale dobra sprava je, ze Nutrilon klasicky v pohode vypil a nezvracal 🙂 A dokonca vanilkovy...musi mat nebicko v papulke, po tych horkych HA mliekach 🙂

A este otazka...mate nejako zabezpeceny dom/byt? Myslim alarm...bracho predava a ani som nevedela, ze su aj alarmy na unik plynu, vody a tak...a dokonca to vedia tie alarmy aj nejako zastavit 😕 ...tak sa mi to celkom paci...kupim MM na narodky ? 😀

bzuco
autor
10. mar 2010

ali...my máme káble na poplaško ale zatiaľ sme sa k tomu nedokopali, hlavne že nám trčia káble zo steny 😝 😀 😀 😀 😀 😀
musím sa nejako s ocinom mojim už dohodnúť a príde nám to urobiť

kasis
10. mar 2010

Ahojte,
Ivi, pekne auto mate 😉

My sme dnes robili jarne upratovanie po dedine, Matko zbieral smeti a este si k tomu hundral, ze neporiadni ludia, rozhadzuju po zemi 😀 😀

Leyuska, veru moha si mat po, drzim palce, nech ti ten mesiac rychlo ubehne. To z tejto zimy zrejme herpesy vyrasili, ja mam tiez 😒
GG, juj nech Tominovi sa nozka polepsi, nech nemusite nikam behat, mozno ju mal len viac strpnutu

alami
10. mar 2010

som sa zas napchala pizzou a dnes som skúsila aj pizza buchtičky a sú mňáááááááááááááááám - vyrazí mi bok 😝 😀 😀 😀 😀 😀

ley 😒 no.-...nech už to máš za sebou

baileysa
10. mar 2010

baby ahojte,

kde na luckach nájdem toho ortopeda? treba vojst tým hlavným vchodom, ako sme chodili plávať?

ja stretko neviem, som myslela, že keby bolo skôr, že by som na chvíľu dobhela so zinkou, ale večer je u nás naaaaaarocny, takze ja asi nedôjdem...

a tomaskovi vsetko naj dodatočne)))

bzuco
autor
11. mar 2010

ahojte

to čo za čudo padá vonku 🙄 🙄 🙄 🙄 ...ja chcem jaaaaaaaaaaaaaaaaaar

pinocio
11. mar 2010

ahojte,
vonko super počasie, môj pavaroty koncertuje tak idem k našim dedko varuje sestrinho tak sa pohrajú

alami
11. mar 2010

hlavne že sme včera s Lukáškom mali jarné upratovanie okolo domu 😅 😀 dnes môžeme stavať snehuliaka

bai - neviem kadiaľ ste chodili plávať, ale k ortopédovi sa ide do hlavnej budovy - tým šikmým chodníkom od parkoviska, na ktorom je rampa, dole je recepcia a vysvetlia ti kde to je.
Pod ortopédiou je kaviareň 😉 , sme tam potom skočili s MMna kávičku, len bacha,lebo vedľa nej sú tak nenápadne za rohom také véeeeľké schody, mne tam vtedy Luky išiel, sme netušili, že sú tam schody - som skoro skolabovala 😔

kasis
11. mar 2010

Ahojte
Bai, ano tade, kade sme plavat chodili a potom za recepciou vytahom 🙂.
No a mozme ist odhrabavat sneh 😝 ,sice je to pekne, ale ja uz chcem jar.

mirka
11. mar 2010

Ahojte, GG, ešte na ňu nemôže stupiť? nemal ju strpnutú? raz s ato aj laure stalo, som mala riadny strach, že čo sa deje

geegee
11. mar 2010

Mirka, ja neviem, co to bolo, ale preslo mu to okolo obeda...okupala som ho a uz vo vani som videla, ze ju zatazuje. Po obede dostal sirup od bolesti a k veceru este chodil tak nejako captavo, ale chodil 😔 😵 Ale zeby strpnutie trvalo od rana od 7 do 11? Bodaj by to bolo nieco take...dufam, ze sa mu to nezopakuje...

Idem robit hmotu na potahovanie torty pre MM. Tomka som dala k svokre, mam este pol hodku, tak idem maknut, nech zajtra mozem flamovat a v sobotu oslavovat 😀

alami
11. mar 2010

GG - snáď len na niečo stúpil, alebo nejak zle dostupil a preto ho bolelo,...
chcem sa ťa opýtať, idete s inštruktorom lyžovať? Lebo by sme radi aj my, tak aby som vedela aký čas si dohodnúť. aby sme vám neblokovali váš ranný 😉

sympa
11. mar 2010

dobry den. mam jednu velku prosbu na mamicky v ruzomberku. hladam nejakeho dobreho detskeho zubara. mam 2-rocnu dcerku a 5 rocnu. este sme neboli u zubara ziadneho. pocula som ze ked nastupy do skoly dcera tak automaticky na kazdej ZŠ je zubar a tam moze chodit. ale najnovsie ze sa ma s detmi chodit uz od 1 roka, tak hladam nejaku dobru zubarku, nejako ani na internete som nenasla. nema niekto skusenost?inak byvame v poliku 🙂

bzuco
autor
11. mar 2010

sympa - skús sa opýtať tvojho zubára, či ti deti nevezme