Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

pinocio
3. aug 2009

veru ani mne mrazené huby nechuťia

palculienka19
3. aug 2009

bzučko, ideme na pieskovisko pred panelák, príď ak môžeš 😉 😉

pinocio
3. aug 2009

na mňa neco leze gebuľa bolí ucho tiež porazí mm vpiatok ideme k jeho rodičom a klasika ja zas idem ochoriať

baileysa
3. aug 2009

ahojme,

citam, ze sme vsetky spokojne so zubarmi 😅
ja tiez som spokojne prevelice, aj ked je to moja nocna mora, chodim k pfepferovej, minule ma uz aj pochvalila, ze uz sa da so mnou aj slovo prehodit, ze ked som k nej zacala chodit, ze som bola vzdy zelena 😅 😀

mne chutia aj mrazene huby, teda nevidim moc rozdiel 😕 😅

gg, kedy vlastne idete?

no a kedze ja mam mm stale doma, tak to vysvetluje, ze je u nas stale bordel, nie???? 😀

ivca82
3. aug 2009

Bai čauko, ako sa ti darí? Či más TM stále doma tak ťa nepustí k pc? 😀 😀

baileysa
3. aug 2009

ivca, sak uz davno mame dva pc 😀 😀 😀 ale iba jednu pracovnu, tak dvom nam je na tesno, navyse potom by tu aj mala isto nabehla 😅 😀

ivca82
3. aug 2009

jaaaaj, no to rob ako ja, keď malá spí, sup ho k pc alebo čo ja viem kde 😀 😀 😀 A ako drobec v brušku? Poslúcha? Aj mená už vymýšlate, či počkáte ešte? Ani v meste ťa nevidno ani nikde, zase do mesta tak často nechodím, ale keď idem ťa nevidím 😀 😀 😀

pinocio
3. aug 2009

voláko samé januárové deti sa rodia, na meno času dosť ja som x-krát prevrátila aj tak zvíťazila mm láska vneho samého 😀 😀

pinocio
3. aug 2009

ucho bolí na dnes končím ráno pápá 😉

baileysa
3. aug 2009

ivca 😀 😀 😀 ked mala spi, som rada, ze dam nohy hore kopcom 😔 nevladzem dako 😅 a mam teraz hooooooodne roboty, co aj teraz by som mala za tym sediet, ale som chcela napisat v skratke a uz som tu asi hodku 😅 noooo, ani ja ta v meste nevidim, nam chyba ta hudobka, lebo inak katastrofen 😅

mena mame pre babu - zina, pre chlapca - vincent alebo kristof 😅

bzuco
autor
3. aug 2009

bai...to už radšej toho krištofa 😅

geegee
3. aug 2009

bai, 21.8 odchadzame
a meno dievcenske mate krasne 😵

baileysa
3. aug 2009

ked vinca uz mame od prveho tehu, mne sa teraz menej pacilo to meno, ale uz sa mi zas paci 😅 a mm je nanho uplne namotany 😅

este sme mali dievcenske zoja, ale podla knihy meno je vas osud, nema lahky zivot 😅 tak bude zina 😵

baileysa
3. aug 2009

gg, sa uz tesis, co?

geegee
3. aug 2009

hej, tesim..akurat vyberam kde sa dame poistit 😀 Hladam niekoho, kto nas potom poisti aj cez telefon, ak by sme tam zostali dlhsie....si MM vymyslel take a ja mozem hladat. A on cumakuje do bedne 😠 😠

baileysa
3. aug 2009

gg, mm vravi, ze liptour to tak robi, tak sa skus ist opytat tam 😉

geegee
3. aug 2009

dik, skusime sa zajtra spytat 🙂

Uz aby sme sedeli v aute a isli 😀 teraz stale myslim ze co nezabudnut a kolko plienok, mlieka a jedla nam treba 😀 A som zvedava, ci si stihnem aj sadnut aspon na pol hodky pri tom mori 😀

baileysa
3. aug 2009

gg, urcite stihnes, deticky nech si uzije tm, a ty oddychuj, si zasluzis 😉

pinocio
4. aug 2009

dobré ránko,

gg šťastnú cestu a hlavne oddych prajem
bai- ja som mená vyberala podla knihy siedma šifra leonarda a mm ,že som na hlavu

pinocio
4. aug 2009

dnes to vidím, že sedieť bedeme pred PC voľáko prší
treba aj do obchodu no len kto pôjde to ucho ma babre 😠

alami
4. aug 2009

nn
ň


l

uiokô §
-
§v00000000


tak toto máte od Lukáška a teraz ja:
😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobré ránko a ivce bezbolestné vŕtanie
GG a kedy odchádzate?

alami
4. aug 2009

ako dobre že sa mi večer nechcelo polievať a nechala som si na ráno, neznášam, keď večer polievam hodinu a do rána prší 🙄

pinocio
4. aug 2009

dobre si spravila polieva sa ti samo ved máš za posledné dni odmakané a lukáško šikovníček pekne nám poprial ránko 😀

palculienka19
4. aug 2009

jáj my sme ešte len teraz vstali, mm dal malej mličko, ked odchádzal, tak spinkala tuho, fajne
pinocchoi, IP

alami
4. aug 2009

my sa chystáme von, zdá sa že neprší, Oli oblieka Lukáška - bohová sranda ako sa mu dá 😵

palculienka19
4. aug 2009

🙂

palculienka19
4. aug 2009

malá teraz fičí na safari, ten starý slovenský seriál, dodo je tam, tak ked už začuje znelku,beží k telke 🙂

palculienka19
4. aug 2009

bai, máte pekné mená, vincent je krásne zvučné 😉
len oddychuj ako najviac sa ti dá, a bruško rastie??som ťa tiež dlho nevidela 😉

kasis
4. aug 2009

Caute a pekne ranko,
Bai pekne mena, chlapcenske je pekne aj kamoska maju Vinca a pristane mu to 😉, dievcenske tiez pekne, ty veru oddychuj a este taketo tepla, ja mam tiez teraz MM doma, no neporiadku na haldy 😀
Natali, zubar v L.Osade iba doobedu ordinuje, ale jeho pristup a bezbolestne vrtanie to vynahradi 😉
Ivca, tak aj TM sa dorantal v paci?,je doma ci robi?
Ked Matovi zaschli vsetky kiahne uz nie je infekcny, vsak.
Chlapov mam von, ja varim,si Mato rozkazal, ze sosovicovu s parkou 😀 , aspon on mi povie co mam varit, ked MM je to jedno

bzuco
autor
4. aug 2009

ahojte

my dnes asi na špagetách budeme, nechce sa mi variť 😝

baničiarky...bola v noci búrka, či len pršalo? nejako som tuho spala 😅