Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

leyuska
14. aug 2009

Natali, je to ona. 2ZŠ bola na rinku. Ja keď som šla do 8.triedy urobili z nej cirkevnú, potom sa škola presťahovala tam, kde je teraz okresný súd. Už si potom nepamätám, či tam aj chodila Jana. Keď som bola asi v 4. ročníku, boli sme v škole v prírode v tatrách (bol to prerobený asi kaštiel) a bola tam aj Jana a viem, že ako doktora sme tam mali Mlynárika, aj jeho dcéra tam bola s nami. Nič o tom nevieš 😀 😀 😀 😀

alami
14. aug 2009

teda - natali, vezmem ak mu to nebude malé

babky ak máte na predaj nejaké bodynka a pančušky v akom takom stave 😀 pre Lukáška, body by som aj 104, alebo 98, nech má na dlho, tak kričte. Aj keď neviem kto, ale natali by ma tiež nenapadla 😀

alami
14. aug 2009

ja som teraz jednodetná a to jedno mi už asi spí - zdá sa 😕 😵 😵

leyuska
14. aug 2009

Hej, hej je to dcéra Dr. Neviem, či potom nechodila na našu VŠ, dialkovo asi študovala AJ. Párkrát som ju tam videla.

pinocio
14. aug 2009

zasa hrabete na bazáre ja som Mirka vyoblieka ku kmotre a čislovanie že 80 to zneho bude slon
fajn bolo u kmotri a som schrupla sMirkom na hod. poobede dobre padlo

natalschen
14. aug 2009

alami... to bodinko ti dam vyskusat a tie body s golierikmi na zimu su babske - ruzovo-oranzove, tak nechces mat z mača pupuša, tak na ne zabudni 😀 😀 😀

ale kukni cely album, ak by si daco nasla, vsetko ti dam domov vyskusat a uvidis- 😉

kasis
14. aug 2009

Mne uz tiez spia,som boa poobede po mobil v meste,este nie jen opraveny, ale stretla som Hubku aj Baileysku a este koopec ludi, tak ja ze len na otocku a bola som 4 hodiny 😀 😀

natalschen
14. aug 2009

leyuska... ano, ja som s monikou mlynarikovou bola spoluziacka od 3. triedy ZS az po maturitu na cirmekvnom gympli, cize ak dobre chapem, bud si ty bola o rok starsia odo mna - maturovala som v 1997,alebo si chodila do vedlajsej triedy? alebo dr. dceruska sa niekde na rok pozabudla?

leyuska
14. aug 2009

A tá moja Lea, ide ma teraz šľahnúť 😠 😠 😠 večer, keď ide spať, kričí, že chce mamu. O týždeň idem do roboty a všetky prípravy robím večer, mňa porazí ak mi bude po večeroch vystrájať.
A to viem prečo reve a chce ma vidieť, keď zaspáva. MM ju necháva spať niekedy u svokry a potom, keď má spať doma, uisťuje sa, či som pri nej.

alami
14. aug 2009

ozaj ruži, ty si ako mohla s ňou chodiť, keď si staršia o rok? 😕

natalschen
14. aug 2009

alami... a tieto rifliaky necces?

http://www.babybazar.sk/rifle-na-traky-vel-86-9...

leyuska
14. aug 2009

Natali, si o rok mladšia 😀 😀 😀 😀 .

alami
14. aug 2009

už som ti kuken celý album, natali 😅 , ok tak to jedno mi - mu 😀 dáš vyskúšať

kasis
14. aug 2009

Natali, my sme s Leyuskou maturovali v 96tom

natalschen
14. aug 2009

leyuska.... ty sa volas ruzenka?

alami
14. aug 2009

sú pekné a lacné ale dík, máme gatí až až a my sme domácke typy, nám treba len tepláky 😀 😀 😀 😀 😀

leyuska
14. aug 2009

Ja si Janu pamätám zo školy v prírode. Boli sme tam dva ročníky. Ona ako tretiačka a ja ako štvrtáčka.

alami
14. aug 2009

joj, aha, som ťa "bonzla", ley....zvyk je železná košeľa 😅

natalschen
14. aug 2009

alami... no a kajo je o rok starsi od vas, tak to ste sa vlacili so starsimi chalanmi? 😎 😕 a este z akej elitnej vrstvy- ha- ved vravim ze mate vkus 😀 😀

leyuska
14. aug 2009

Kasis, vidíš ani neviem, musela, by som rátať, kedy to bolo 😀 😀 😀 😀 , a že matikárka 😀 😀 😀 😀 😀

alami
14. aug 2009

no a k rosovcom, tebe je, natali, rosa teraz šéfo? a rosová kolegyňa?

natalschen
14. aug 2009

ley... tak to si nepamatam, ze sme tam boli 2 rocniky, ale neboli sme vtedy nahodou v starom smokovci? ci to bolo inokedy?

alami
14. aug 2009

noooo - elita, však mi moja maň vtedy hundrala, že nech s ním ani nechodím, že jeho mať by ma nikdy nechcela a mne to bolo smiešne ako rodičia hneď uvažujú, však my sme sa len prechádzali za ručičky 😀 😀 😀 však sme mali 16vtedy 😀

alami
14. aug 2009

moja maň= moja mať 😉

natalschen
14. aug 2009

ali... presne tak, si niekedy musime sadnut a pokecat, som s nimi teda tiez uz daco zazila 😀 😀 a moja mamina na igora spomina ze aky to bol dobry& ziacik- ona ho ucila- no to keby ho pocula v zborovni, tak by si to uz asi nemyslela 😀 😀 😀

kasis
14. aug 2009

No ja si to musim pamatat, bo v ten rok som sa aj s MM zoznamila 😀

natalschen
14. aug 2009

dakujem za preklad ale moja IQ este zatial stiha pokryvat taketo " basnice reciciky"- hovoris jak sturova milenka 😀 😀 😀

natalschen
14. aug 2009

kasis... a myslis ze aj TM si ten rok pamata? 😀 😀 😀 chlapia datumy ako nejdu do kopy 😉

pinocio
14. aug 2009

máte obchody dajte stretko zakaždým u inej otvorte skrine a čenčujte 😀

alami
14. aug 2009

no a mňa učil keď učil prvý rok a celý sa triasol a keď ma vyvolal, hodila som ksichtík a že - mne treba na záchod, hodili mi zošit - on to videl, ale ani necekol, prišla som naučená a odrapotalôa...a za jedna...takto on chudák nevedel učiť...kým ho nezobrala do parády Záborská - teraz Rosová....tá bola prísna, začali spolu chodiť a koniec zlatým časom z Rosom...to ona si ho vycvičila 😉 , ona mi bola triedna, v osmičke na výlete si s nami aj potykala - vyvolenými....ale potom som zas zo slušnosti prešla na vykanie 😅