Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

natalschen
14. aug 2009

pinoci... aj ty kuk, ak by si si daco u mna nasla 😉 pre toho tvoja slona 😀 😀 😀 , moja zirafa ma 15 mesiacov a nosime uz 92-98 cislo - sa ma kazdy pyta, ci to je ta starsia 😀 😀

alami
14. aug 2009

idem ešte pokmitať po kuchyni, ale PC mám blízko, sem tam vás čitnem 😉

leyuska
14. aug 2009

Natali - neviem, či to bol Starý Smokovec, ale viem, že sme boli ubytovaní v takom prerobenom kaštieli. Na obedy sme chodili cez taký presklený vchod. Popod tiekol potôčik, strašne sa mi to páčilo.
Alami - mzslíš rossovú, za slobodna Záborskú?

natalschen
14. aug 2009

ali... tak teraz ako rosa zastupuje ridiatelku je uz tvrdsi material - myslim celkovo, nie tam dole 😀 😀 , ale vyzaduje to ta funkcia, inak s lenkou rosovou sme si sadli...humorom- ked sa my dve rozpravame, cela zborovna stichne a potom uz kazdemu tecu slzy a make-up od smiechu 😀 😀

pinocio
14. aug 2009

natali ja už kuk máš super veci no ja mám po sestre a to som sa bále že budem kupovať no mám plné skrine u našch ja len čo pochýba zo mňa žiaden osoh aj ked ma svrbí dlaň 😀

natalschen
14. aug 2009

ley.... boze obaja rosovci su moji kolegovia a normalne som napochybach, ci sa pisu s 1 alebo 2 s 😅

alami
14. aug 2009

čo pamatám tak s jedným 😉
ley - hej, ona

natalschen
14. aug 2009

pinoci..... tak uz dojdi na to pivco 😀 😀 😀 , sa tie nase mega-zvieratka mozu spolu pohrat, inak- dakujeme za bonbonierku - padla za vlast asi 15 min. po vasom odchode 😀 😀 😀

pinocio
14. aug 2009

to máš fajn že robote máš krvnú skupinu lepšie sa robí ja som mala len duňu a fuňu to bola psychiatria 😝

natalschen
14. aug 2009

rosovu lenku raz niekto nasr. a povedala mu, este raz.... a prehryznem ti krcnu tepnu a hodim ta pod radiator 😀 😀

leyuska
14. aug 2009

Natali, to máš doma riadnu žirafku 😀 😀 😀 😀 . Moja lejka má 3 roky a 4 mesiace a nosíme 92-98. MM muž spomína na Rosovú, keď ho učila na 6. ZŠ, že keď sa rozkričala, všetci boli v pozore, ale dobre naučila.

pinocio
14. aug 2009

som rada že chutila bola so ochotna no aj to pivko bude iná mám v likavke kamošku a tiež treba ta isť
ozaj nezlakla si sa mm ten ako generál

natalschen
14. aug 2009

pinoci... no my sme suprovy kolektiv.... vsetci, si ti nasi studaci musia mysliet, ked kazdu repstavku zo zborovne velke vybuchy smiechu pocut, tak nas radsej poroztriedovali do kabinetov- no ale my zase dobry kabineotvy zur kazdu prestavku

leyuska
14. aug 2009

No, tak to my sme kolektív na ... 😠 😠 😠 .

natalschen
14. aug 2009

troska ma spatne zamrzelo ze su mu zatykala, tak ma prosim u neho ospravedln, ale inak nezlakla som sa , vlastne som si ho ani nevsimla - popri tvojej krase mi akosi zanikol 😀 😀 - neboj sa, zostavam verna svojej hetero-sexualnej orientacii

pinocio
14. aug 2009

natali a kde učíš

natalschen
14. aug 2009

ley... podla mna je dobra pracovna atmoska najlepsia motivacia do roboty... 😉

alami
14. aug 2009

mňa učila fyziku a pamatám že nás skúšala nejaké pravidlo pravej ruky pri nejakom prechode prúdu cievkou či aká blbosť a nik nevedel a samá 5 a že bude vyvolávať, kým to niekto nebude vedieť a ja odvážna - u nej to bol iný risk, otvorila pod lavicou knihu, čitla som to - za 1,...a bolo po skúšaní 😀 😀 😀 😀

a na výlete v 8 sama pýtala - a ty kde si si vždy dávala ťaháky, vždy som vedela, že máš a nikdy som ti nenašla...a ja že nepoviem, poradím mladším 😀 😀 😀
to bola iná sekera 😀 😀 😀 😀 😀

natalschen
14. aug 2009

pinoci... na obchodnej akademii

inak baby..... poznate nejakych homo...? ja poznam 3 chalanov, ale poviem vam, s radostou na nich spominam - uprimne, su to tak senzacni ludia, akych som nikedy viac nestretla 🙂

alami
14. aug 2009

natali, ja som tvojmu mužovi tiež zatykala do telefónu, ale prežil ,nie???? 😀

alami
14. aug 2009

nie, ja radšej hetero 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pinocio
14. aug 2009

ved on je odomňa mladší o 9 mes možno ste jeden ročník ja že aspoň vás predstavím a on už sedel v aute ani neviem čo zašomral a nechcela som sa pýtať aj tak sme boli ohlásený ku kmotre

alami
14. aug 2009

kde ste, ja popíšem viac ako vy aj popri umývaní fliaš na zeleninku 😀

leyuska
14. aug 2009

Natali-máš pravdu. Ale, ja len dúfam, že tie naše staré dievky zo školy čoskoro odídu na dôchodok. S mladými učiteľkami je super, aj my sa zasmejeme.

natalschen
14. aug 2009

ali... jasne, vsak keby MM trocha dlhsie robil na oze, tak by sme sa mozno uz par mesiacov spolu opijali 😀 😀 😀

natalschen
14. aug 2009

ali... a prezradis, kde si tie tahaky mala ? 😉

kasis
14. aug 2009

Ali asi mas super rychly net,moj nestiha a este k tomu som aj PC musela restartovat, nejak sa zavaril 😠

alami
14. aug 2009

to ja som superrýchla, flaše sa v mikrovlnke už točia, víčka vyvarené.... 😅 a to MM mi volal - nič nerob maminka, oddychuj 😀 😀 😀 😀 😀

leyuska
14. aug 2009

Pinocio, a ty kde bývaš? 🙂

alami
14. aug 2009

natali - a nepoviem, si učiteľka 😀 😀 😀 😀