Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

mirka
28. aug 2009

Zuzi, akurát som pozerala, že ako sú s ním spokojní ostatní, tak negatko od teba 😀 rozmýšľala som, že dám aj ja, ale kašlem naňho

alami
28. aug 2009

hlavne že ja som tento týždeň posielala tenisky veľ.30 ako list 😉
hej, zaspala som zas, len na tú svadbu som sa zobudila. a prečo zabrali keď ju zabila 😕

mirka
28. aug 2009

lebo tá liečba jej nezaberala a tak umierala, keďže to dievča bolo choré a mentálne postihnuté, bála sa čo s ňou bude a tak ju chcela zabiť, aby boli asi spolu, lenže keď dievča zomrelo, jej liečba zabrala a začalo jej byť dobre

mirka
28. aug 2009

veď som mu písala, že včera som aj ja posielala veci v krabici od rýchlovarnej kanvice ako list, ale keď je niekto zadebnený, nevysvetlíš, ale nejdem si kaziť deň, takýmto štýlom obabre iba tých, čo nevedia, ako to chodí, ostatní sa na neho vykašlú

pinocio
28. aug 2009

ahojky, ja len naskojk Mirko je urevanec z toho zuba tak som grog silviam všetko naj naj dodatocne a bzuco ako myslela som na teba papa 🙂

pinocio
28. aug 2009

prišla som po rímsky hrniec kočky to by bolo pre moju sestru jej chlap vkuse kačka, hus čo to koštuje budem mať dar pre sestru

palculienka19
28. aug 2009

ivi,sa mi to zdá, že aj ja som raz v tomto urobila chybu a potom mi malá nechcela nočník vidieť, tak skús a uvidíš, my sa po troške zlepšujeme, má veľakrát už cez obedné spanie plienočku suchú, len nejdem v meste zohnat takú látko gumovku, som to videla v čínskom,tam kde bol bevos, taká fajná vec, ale inde to nemajú, ani tam už, tak asi kúpim obyč.gumovku, ved je to jedno.
malá včera poobede ma šokla zjedla pol misky, takej normálnej kolienok a perkeltu a zatým hned tvarohovú aktiviu komplet, a po hodinke aj dačo chlebík natretý, taká som bola uľavená z toho, dnes papkáme tiež už pekne 🙂
bzučko, priala som ti nech máš pokoj a všetko, ale neboj, to sa spraví, a hlavne, že bude už toho menej,to už nebude taká záťaž, teraz si vydýchni od všetkého 😉 ..je to svinské s tými dodatkami, nám to urobili na štátnici, normálne nám nechcela dať témy, ani za svet, dala tesne, tak sme mreli a posielali si to cez maily, delili a popri šprtaní spracovávali ešte aj tie mizerné otázky total na knap.
horšie je, ked nespravíš nič, aj to robia, len tak do počtu, kolegynka tak vyšla spokojná, hovorila k veci, slušne, nebolo to na f, ani náznak, ale mala f, aj z dalšieho, aj z daľšieho, reťazovka 😠 zgustli si ju

palculienka19
28. aug 2009

pinocchio, gratko ku zúbku, a počuj, v mamine je reklama na dologel,možno lepší, ako calgel, ja som ho nemala, ale možno ak iné maminky, ale teraz by mala byť pauza, sa mu to upokojí, vydrž.

pinocio
28. aug 2009

dočitala som vás bzucka gratulujem sišikula ,ja mám asi nerv zapálený pod tým zablombovaným zubom ide ma poraziť to bude zas 1000 v keli neviem ako to do pondelka vydržím začne bolieť až od 11.hod mrcha má svoj aj čas do večera 😠

alami
28. aug 2009

palci akú gumovku to myslíš? to čo je?

natalschen
28. aug 2009

ahojte, tiez len na skok...

pinoci... ten rimsky hrniec ak chces 😉 , dojdi kuk, prehodnotis, ci ho chces a ak nie, potom ho hodim na bazar

este k zubom... my sme vyskusali vsetky gely, jediny, ktora ako tak zabera je Kamistad gel - ale tiez len na pol hodku 😅 , ja ked som to mala uz na nevydrzanie, dala som polovicnu davku nurofenu na noc a spala mi aspon tie 3- hodiny a potom zas, robila som to asi kazdy 3. den, ked som uz bola uplne v koncoch ale kamoska to robila kazdy den a bolo to v pohode, inak niektroe maminy davaj aj kínedryl - 1/4- vu davku a vraj to funguje - ale to nema vyskusane 😔

natalschen
28. aug 2009

bzuco... gratulujem, dva uspechy su vzdy viac ako len 1 😉

ja som mala literaturu tiez za krajnu 3, ale gramatiku som mala na 1, tak mi dali za 2, ved co, dolezita je gramatika, lit. si vie kedykolvek dostudovat 😀 😀 😀

natalschen
28. aug 2009

kasis..... rada som ta spoznala, ten chalan co sme mu davali drobne zabocil rovno do s.a.b.-u -tot ta krcma na stanici, som aj chvilu cakala, ci nevyjde vom, ale nechodil, tak som sla, nabuduce budeme vediet

natalschen
28. aug 2009

pinoci... na zapaleny zub- prva pomoc - rozhryz na bolavom zube par klincekov (myslim tie do vina), ak to moc boli a nerozhryzies, tak poskekaj nozom a drz si tu drt na zube aspon 20 min, mne sa vacsinou zaberie, ale nerv je svina, treba ho ist dat von 😅 😠

pinocio
28. aug 2009

natali -- dakujem za radu, ten hrniec prídem kuk cinknem

kasis
28. aug 2009

Ahojte,
Bzucka gratko ku skuskam, z tej jednej si nic nerob, zvladnes lavou zadnou neskor, aj tak si super, v lete popri dvoch detoch sa este aj ucit, to ti mali dat ako bonus,ze si to dokazala 😉
Natali, aj som si myslela, ked tam bocil, tipovala som skor na tu hernu, ale mame aspon dobry skutok
Palci, super, ze Natke chuti papat, to je dobre, rychlo naberie sil a zregeneruje 🙂 , ja som dala Matkovi pod plachtu na spanie gumu z drogerie a na to este velky uterak, je to hygienická vložka do postielky, stála cca 50 SK. Na tu pogumovanu plachtu,ak myslis to gumovkou som dobre nepocula, vraj ked sa dieta pocika spi v mlacke 😒

bzuco
autor
28. aug 2009

baby...dík za povzbudenia..všera mi bolo z toho dosť blbo, aj slzičky vybehli.....ale som sa vyspala a je to lepšie.....ved ako mi povedali naši: ked nejde o život, nejde o nič...no nie? 😉

mirka
28. aug 2009

Zuzi 😉

palculienka19
28. aug 2009

alami, bola to taká väčšia plienka zošitá spolu s gumovkou, tak som myslela, že fajn riešenie, že kúpim zo tri na výmenu, ale ako kasis vraví, aby to nebola blbosť, asi je lepšie klasik gumovka z drogérky a uterák, sa mi to vidí teraz viac, môže to byť, že to tak neposaje moč 😉

palculienka19
28. aug 2009

😀 dnes sa pýtam nati a kto ťa najviac ľúbi a ona, že ocinkoooooo, prižmúrila oči, úsmev, a pauza, úškrn a potom povedala aj mamika 😀 , kubo môj, a naučila sa vláčiky-že tomáš, džem, mudoch a elily 😉

baileysa
28. aug 2009

ahojky,

ja mam v postielke taku podlozku od popollini, je to bavlnene, neprepusta do moc na druhu stranu ale saje to... nepamatam kolko stalo, som este tehotna kupovala, idem kuknut link, som s tym velmi spokojna 😉

pinoci, tie zuby nezavidim, zubar moja smrt, mna uz tiez zacinaju boliet v tomto tehu, ak v prvom ma boleli a po dokojeni, dva sli von 😒

baileysa
28. aug 2009

myslim, ze toto je ono, byva to v roznych velkostiach

http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...

natalschen
28. aug 2009

boze baby...kde ste zase....? 😕

natalschen
28. aug 2009

alami....vsak nekukaj furt tie kosti a napis sem tam, co nove 😉

alami
29. aug 2009

xx dnes je 29teho 😵
IVCA - VŠETKO NAJ NAJ NAJ K NARODENINÁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM

alami
29. aug 2009

natali nepozerala som včera kosti, sme grilovali do nejakej 22

natalschen
29. aug 2009

ahojte....

ivca.... happy birthaday to you 😉 😀 😀 😀 vela zdravicka, stasticka, sexu a peknych dni 😉

ma mame dnes tiez velku oslavu - moj oco mal vcera 60-tku a dnes oslavujeme na gejdaku a potom sme mali ist na zahradku opekat, ale nevidim to ruzovo 😠 , cely tyzden beham po uradoch a vybavujem, tieklo zo mna ako z mokreho vechťa a dnes, ked nemusim nikam bezat s 2 detmi na rukach prsi ☹

natalschen
29. aug 2009

pinoci..... si dnes doma? okolo 11.00 hod ideme do abnicna, som ti mohla doniest to rimske hovado 😀 😀 😀

mirka
29. aug 2009

ahojky

včera kosti neboli 😀
ja sa už teším na pondelok, konečne zas moje obľúbené seriály a ešte aj nové, som zvedavá, kedy to budem stíhať sledovať, elbo všetko asi len na nete, kvôli uspávaniiu

IVUŠ všetko najlepšie!!!!

my dnes budeme doma, chystáme sa do obchodov a tak, taká kľudná sobotička 🙂

natalschen
29. aug 2009

ahoj mirka.... taku kludnu soboticku som nemala uz 3 roky 😕 😒