Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
24. júl 2009

ozaj natali - nechceš to tvojmu mužovi k meninám???????????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 nebudeš bez darčeka 😀

ley - chutili - mňam 😵

ivi - tak ti ide...ja som len vietor privolala, mala som na prachy myslieť nie na vietor, 😀 😀 😀 😀

ivca82
24. júl 2009

Ali tak mi pošli z 2-3 palacinky 😀 😝
Ley som pozerala fotky, a fakt tam je krásne u vás 🙂 Ali len konštatujem, nedurdi sa hneď 😝 😀

alami
24. júl 2009

idem sa ja radšej do Tajomstva po druhýkrát pustiť, nech sa zas dobre naladím 😵

alami
24. júl 2009

ivi 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀

mám ti z nich urobiť lastovičku a poslať dole kopcom?

ivca82
24. júl 2009

Ali a netahá ťa k sporáku? Lebo si idem hádam vizualizovať ako mi donášaš palacinky a ja ti tvoje veci konečne vraciam 😀 😀 😀

ivca82
24. júl 2009

Môžeš aj lastovičku, stačí aj zrolovaná, ale bez Majky s Gurunu 😀 😀

alami
24. júl 2009

kašli na veci, mne stačia tieto handry domáce...dnes už aj Oli - sa ho pýtam - ideme do mesta? a on, že - a na čo by sme tam išli...a ja - no ja neviem...len tak 😀 😀 😀 😀 tak ok, tak nie, tak budeme doma 😀 😀

alami
24. júl 2009

s tvarohom a mandarinkami...môže byť? či s nutelkou?

ivca82
24. júl 2009

Ali prestaň, lebo bude musieť zadok dvihúť a presunúť sa do kuchyne, lenže tam nemám miesto, má tam sestra 4 cestovky+ ešte nezložený stôl a stoličky, čo som si vizualizova a náhodu včera prišiel MM domov a išli sme ho kúpiť 😀 😵

leyuska
24. júl 2009

Ivi, keď budem mať čas doložím nejaké fotky z našej záhradky. Dnes som trhala burinu. Darí sa jej za každého počasia 😠 😠 😠 .

alami
24. júl 2009

ley dačo o tom hovor, aj ja som dnes buriny trhala 😔
odfoť im....nech vidia akú máš nádhernú skalku aj ostatnú záhradku..máš to fakt nádherné 😉 😵

ivca82
24. júl 2009

Ley však už na fotkách čo máš v albume mi len tak srdce piští po takej záhrade😅

leyuska
24. júl 2009

Veď už som dnes pozerala, čo ti donesiem zo skalky.

ivca82
24. júl 2009

Ali ale si to nemal strašné s tou burinou,keď som bola u teba, náhodou, na matku dvoch chlapcov super 😉

alami
24. júl 2009

Inak, Lukáša nejak spev a hudba fascinuje, dnes len slabo hudba od susedov išla a ten trancoval ako o život v záhrade...a ako spieva....hlasisko a ko hrom nahodí a spieva na celý dom hatlaninou a obe ruky hore nad hlavou vykrúca pritom....to kde toto vzal?sme sa išli ušťať 😀

alami
24. júl 2009

tak dík, no.... 😒 keby si videla keď mám porobené 😵 na hrachy som ťa nevolala lebo už niesú, som ich dnes už načisto vytrhala a isdem ešte jednu "várku" nasadiť 😀

ivca82
24. júl 2009

Takže asi fakt idem smer kuchyna, lebo si voláko slabo tie palacinky privolávam keď nechodia 😀 😀

leyuska
24. júl 2009

Ivi, by ti aj v hlave pišťalo, keby si mala tu byť s malou. To ja mám takú rovinku, okolo kamene, potom kopček a strmé kamenné schody. To minulý rok, keď som robila poriadky s kvetmi a burinou, vžde večer veľká migréna. To vieš, vždy v strehu, aby sa Leyka nezrúbala dole. Ale teraz už v pohode, keď poviem, hraj sa na trávičke, tak sa hrá. Musím pozrieť medzi fotkami také lepšie, čo vystihujú záhradu.

alami
24. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 urobím z ich také guľky a skotúľame dole?

alami
24. júl 2009

ivi - to ty by si mala megamigrénu, to ty o BP ani neuvažuj 😉 😀

idem ja k tomu Tajomstvu kým rušič obecný spí 😉 čafte zatiaľ

alami
24. júl 2009

no do kelu...už je hore 😖

ivca82
24. júl 2009

Ali 😀 😀 😀 😀 😀 čaute kočky, idem aspoň zopár upiecť, navarené mám, takže len tak ako dezert so zmrkou 😵

bzuco
autor
24. júl 2009

ali...by som jej napísala, že ti balíček nedošiel, nech ti dá č. oznámenky....že ako sa vyhovorí...a riadne by som ju napínala....toto sa nerobííííííííííííííííííííí 😠

alami
24. júl 2009

no do kelu, že mi toto nenapadlo 😖 ja som jej už napísala nasratú správu - vraj to dala dcére a tá to doplietla. Hlavne že na balíčku nebol odosielateľ, tak ako to asi mala poslať doporučene. To zarábajú ešte aj na poštovnom?!

alami
24. júl 2009

Maťkovi je lepšie?
mne inak Luky dnes nejak pomrnkáva, dúfam, že je to len pre to teplo a nie ža na neho niečo lezie, lebo takýto fakt nebýva ☹

bzuco
autor
24. júl 2009

no...ja mám doma ďalšiu chorobu - barbina má 38 teplotu a bolí ju hrdlo...a aj a od rána
spala celé poobedie, ale som myslela, že dospáva preflámovanú noc, lebo tu mala na noc kamošku a boli hore skoro do polnoci a ona takto ☹ ☹ ☹

a maťko tiež v noci teplotoval zasa ☹

pinocio
24. júl 2009

čafko,
ivi aj ja vizualizujem po kapitolách, dnes som zaspola nad tajomstvom 😀
bzuco - máš trápenie čo angína

bzuco
autor
24. júl 2009

to je výhovorka, že dala dcére...proste to bolo naschvál, že to poslala obyčajne...napíš jej hodnotko negatívne...že rarába aj na poštovnom

bzuco
autor
24. júl 2009

táto predáva tú čiapku už od minulého roka a stále za rovnakú cenu, ktorá je mimochodom vyššia ako keby som si ju kúpila novú v obchode 😲
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3640742

mirka
24. júl 2009

ahojky, aj Laura je choroba, od rána má zvýšenú 37,2-37,5, bola taká mrzutá, zaspala 19,10, ale keď som ju prenášala zobudila sa ,tak som ju zas s revom poumývala a do postele, zaspala o 20,tej, čo je nezvyk u nej.

Zuzi, aké sú ti tie veci?

teraz som doriadila, kúrnik zas.atý celý byt z 2 okien, aj to som upratovala len tie izby, kde ich robili, zajtra pokračujem 🙄