Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

natalschen
14. aug 2009

alami.... ta to vyskusame, masko moze byt v podstate aj bravcove, aj kuracie, vsak? - dla chuti 🙂 a cesnackujes ho? ta baba pisal ze origos hambac netreba

alami
14. aug 2009

dochucujem ako píše, teda už neviem ako píše 😀 😀 ale sol worčestrová cesnak dávam

alami
14. aug 2009

a robím to z bravčového...kuracie - to neviem to som ešte nemlela nikdy...ale vlastne prečo nie

natalschen
14. aug 2009

alami... vesela kopa teda som - ale nie kazdy stravi moj humor, tak ak by som niekedy nieokho nechtiac urazila, vopred sa vsetkym sopravedlnujem 😉

ved viete....tvoja dobra nalada dokaze nasr. tolko ludi, ze uz len kvoli tomu sa oplati si ju udrzat 😀 😀

a zivot je fakt o torsku lepsi, ked mas v dusi veselo 😀 😀

leyuska
14. aug 2009

Veru, veru, dnes to natali ide. Čítam Vás a smejem sa 😀 😀 😀 😀 . Ešte, že ma MM nevidí 😀 😀 😀 .
Ali, a ty si sa kde fotili s našim snom (R.D) ??? Haaaaa 😉

natalschen
14. aug 2009

deti mi uz povstavli, tak sa idem zase do vecera hrat na najstastnejsiu maminku na svete 😅

alami
14. aug 2009

no my sme boli taká parta, ja s Kajom, Jana Zavacká s Robom a Aďa Močilanová s Majom Pálešom...3 páriky - čo sme sa kamošili. tak mám takú foto z gympla ja s Kajom a Jana s Robom

alami
14. aug 2009

ak to čítajú nejaké terajšie manželky spomínaných pánov 😀 😀 😀 😀 😀 tak klídek, to je 15rokov do zadu 😉
preboha...tak ak spomínam 15rokov do zadu...ty kokso....to sú roky....no mám dosť 😝

leyuska
14. aug 2009

Ali, stárneme ☹ ☹ ☹ . Niekedy si myslím, ako keby dačo z toho ani nebolo, je to tak dávno .... Robím si rámiky na svadobné foto, Lejka mi spí, tak sa hrám 😀 😀 😀 . Tebe Oli do koľkých rokov spával cez obed. Ja chcem, aby mi Lejka furt. Nech si trochu oddýchnem. Bože, toľko sa narozpráva, neviem, či ju pusa z toho nebolí, ale aspoň sranda 😀 😀 😀

alami
14. aug 2009

Oli spával cez obed 4 hodiny!!!!!!! v škôlke bol problém, lebo tam tak dlho nemohol 😅 len posledný rok už nechcel spávať, takže do 5 😉

leyuska
14. aug 2009

No tak to ti dobre spinkával, ticho ti závidím 😨 😨

geegee
14. aug 2009

Matusko si tiez po obede dobre pospi - od 1 do takej 4. Inak by ma slahlo 😀

ivca82
14. aug 2009

Čaute, som už poriadila ale krvavý rúž som nenašla, použijem asi Boukine voskovky 😀 😀 😀 musím ísť lebo ma MM zožere, že som nešla, a budem mať pár nepríjemných telefonátov od báb s triedy 😝 😀
Natali stretko sme už mali pred mesiacom, ale sa voláko rozhodli, že raz za 5 rokov je málo, tak máme repete 😀 ja len rozmýšlam aká budem zajtra vymletá.
A ešte pokazilo sa nám auto, nejaká hadička na olej je roztrhnutá a brzdové obloženie treba meniť, takže ani na huby ani nič cez víkend 😢

alami
14. aug 2009

kde ste, piatkujete s rodinkami?
ja pečiem chlebík a nemám slnečnicové semiačka 🙄 a tak ich tam mám rada 😢

natalschen
14. aug 2009

ivca....... len si to poriande uzi, oprava auta je uz zariadena, MM sa na to zajtra pozrie 😉 , inak - ak este niekto tu z kona potrebuje opravit auto - MM je k dispozicii 😀 😀 😀

natalschen
14. aug 2009

ivi... som si az teraz vsimla ze si pisala uz o piatiej 😕 - a teraz uz asi mrkas mihlanickami na nejakeho fesaka 😀 😀 😀

natalschen
14. aug 2009

alami..... zase mi robis chute 😉 - boze slnecnicovy chlebik je najlepsi na svete - mnam, vzdy najprv vyjem vsetky slnecnicive semena a potom ostatok 😀 😀 😀

natalschen
14. aug 2009

alami....ty pocuvaj teraz citam o tej vase swinger-party na strednej 😀 😀 😀 , ste boli dobra particka, janka zavacka bola moja spoluziacka zo ZS a mocilanova nie je teraz gyn.dr.?

natalschen
14. aug 2009

baby...prosim o radu, jedna mi pise ze ci je tato bunda aj nepromokava, neviem, nikdy sme ju neskusali na dazdi, mam ju strcit pod sprchu a vyskusat, alebo mate lepsi napad- teraz nezartujem, naozaj prosim o vasu radu 🙂

http://www.babybazar.sk/detail.php?id=1144874

alami
14. aug 2009

napísala by som jej - neviem, neskúšala som 😉

alami
14. aug 2009

čooooooooooooo? ako môže byť jana tvoja spoluižiačka so ZŠ keď ona je moja spolužiačka so ZŠ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

alami
14. aug 2009

močilanová...nie je to tá gyn dr, to je iná, všAK AJ ONA JE MOJA SPOLUžIAčKA AJ JANINA SO zš, TAKžE S JANOU SI CHODILA ASI NIEKEDY SKôR...JA SOM S NIMI BOLA LEN V OSMIčKE

sorry - omylom caps lock

leyuska
14. aug 2009

Ali, veď Jana chodila na 2 ZŠ. Bola o rok mladšia.
Natali, ty si chodila na 2 ZŠ? Ja by som tiež tej babe napísala, že po daždi ste ju nenosili.

natalschen
14. aug 2009

ja som s janou chodila od 3. do 6. triedy na jazykovu ZS na rinku, potom z nasej skoly spravili cirkevnu ZS a vsetci, ktori nechceli ostat isli prec, takze potom uz odisla inam, ja som zostala na cirkevnej, a byvala tusim v banicnom - ak je to ona 😅

pinocio
14. aug 2009

čauko, no ja mám prievan v peňaženke oprava práčky -čistenie sitka bez papiera 12eur, nový plavák do záchodu 8eur a sitka na vodovod. batérie ani nerátam a to má celý barák problém idem sa sťažovať

no dnes bol deň natália nasmiala som sa dobre ešte že mm odišiel na pivko , zmena už je doma vraj ani nesadol čo bolo tak nahúlené vraj dnes bez dá si drink 😕

teším sa na ivcu čo bude zajrta po žúrke dúfam dačo pustí na koňa

natalschen
14. aug 2009

dakujem za radu, som jej napisala ako radite a napisala som jej, ze ak by ju naozaj velmi chcela ako nepremokavu, tak ju pod sprchou vyskusam - hadam mi to 3 litrove plytvanie vodou ochranari odpustia 😀 😀 😀

alami
14. aug 2009

natali písala som ti na BB 😉

natalschen
14. aug 2009

ley..... ano, chodili som na 2. ZS - to bola vtedy jazykova, bezim na skok, idem dat malej nacicat mlieka a som spat- neutecte mi 😅

alami
14. aug 2009

ley, ja som s ňou chodila do 8triedy, to som prešla na konci 7.roč na 6.ZŠ, takže netuším kde bola predtým 😉 jasné, je z Banična, to je dcéras dr. zavackej 😅

alami
14. aug 2009

teda už nie je z banična, postavili dom pri zim. štadióne keď sme boli na strednej