Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

geegee
25. aug 2010

@denea aj ja som z BB 🙂

ravena891
25. aug 2010

@denea ved preto,ze tu nikoho nepoznam tak som sa sem zaregistrovala v nadeji,ze uz nebudem v ruzomberku sama
tak to mate doma zoo :D
ja som tiez bola v bb mesto sa mi tma pacilo ale ludia boli nie velmi prijemny a tuna zatial nemam z ludmi zle skusenosti len z jednym ortopedom ale to mi susedka povedala,ze s nim ma kazdy aspon jednu zlu skusenost 🙂

denea
25. aug 2010

@ravena 891 no to mame🙂) ja moc nezvyknem chodit von, nemam s kym a po pravde ani za co🙂 a ludia tu nie su zli. uz sa aj tesim do roboty celkom buduci rok, to aspon budem v kolektive. ja nie som na nakupy a take veci . neviem ci som ina, ale ked nie je za co , tak ma to netaha.

bzuco
autor
25. aug 2010

@ravena891
tak pod do súkromnej....púšťame ťa 🙂

ravena891
25. aug 2010

@bzuco jeee dakujem 🙂

ravena891
25. aug 2010

@denea vidim,ze som tu nasla sebe podobnu osobku 🙂
ja chodim do mesta len na prechadzky lebo sediet v byte cely den mi elzie na nervy popozeram co maju nove a idem domov a nakupovat chodim len ked nieco potrebujem a mam jasnu predstavu co chcem
ja by som mala teraz nastupit sem na vysku tak uz sa nebudem tak nudit🙂
a kavicky tie nemusim ved kavu ani nepijem 🙂 radsej sa poprechadzam po takych ulickach kde som este nebola 🙂

malinkaaninka
26. aug 2010

@ravena891 s Pogranom? či iným.ani nevrav,za mesiac idem s malým na prehliadku.

ravena891
26. aug 2010

@malinkaaninka presne s nim ale raz som sa tam rozculila povedala som mu svoje a ked sme boli opat tak uz bol mily ani som ho nespoznala ako iny clovek

ewiku1984
26. aug 2010

Jéééééééj, ahojte! 🙂

bzuco
autor
26. aug 2010

ewiku ahoj 🙂

dalšia nová tvár 😵 😵 😵 - tento týždeň je nejaký plodný 😀 😀 😀 - už si tu 3. nová 😉

ewiku1984
26. aug 2010

Ahoj bzuco 🙂 Ja som sa od kamarátky dozvedela o tejto stránke, ani som doteraz netušila, že niečo také existuje 🙂 Včera som si čítala rôzne príspevky, porovnávala som svoje bábätko a jeho problémy s inými a podobne 😉

ravena891
26. aug 2010

@ewiku1984 ahoj pozeram,ze aj ty si objavila toto super forum mne sa tu vcera hned velmi zapacilo 🙂

matka24
26. aug 2010

zdravim vas rada by som sa k vam pridala ak by to bolo mozne.... 😉 tuto ivca mi je "nahradna" mama coskoro stara mama 😀

bzuco
autor
26. aug 2010

@ewiku1984
tak sa nám tiež troška predstav - meno, kde bývaš....aké je tvoje povolanie - lebo tu sme skoro samé učiteľky 😅 😅 😅 😅

@matka24
no vitaj....ivca veru čosi sa naspomínala o tebe 🙂 ...ale v dobrom, neboj 😵

matka24
26. aug 2010

@bzuco tak je dobre potom 🙂

matka24
26. aug 2010

inac co ste si balili do nemocnice ked ste sli???

bzuco
autor
26. aug 2010

sebe nočnú košeľu + župan, hygienické potreby, uteráky, vložky, prezuvky + žabky do sprchy a ostatné čo ti treba - mobil + nabíjačka 😀 , kniha
OP, tehu knižku, sobášny list - ak si vydatá

bábu - plienky a to bolo všetko
ostatné doniesol potom tatino - to mal nachystané doma

alami
26. aug 2010

@matka24 čau 😀 😀 😀 😀 😀 sa rehoceeeem, tak už to tu máme viacgeneračné, vitaj, som ťa včera spomínala v súkromnej, keď bola o drevenej kačičke reč 😀 😀 😀
@ewiku1984 aj ty vitaj medzi nami,
-nám to tu ožíva zas, bude veselo 🙂 🙂 🙂

alami
26. aug 2010

@bzuco kniha? si stíhala v pôrodnici čítať? ja som bola rada, že žijem 😅 😀

ewiku1984
26. aug 2010

Ahojte, som Eva, nepracovala som, lebo som študovala VŠ v BA /ekonomickú/, no a potom som nenašla prácu a potom hneď som otehotnela, tak ani neviem, či sa po materskej zamestnám ☹

bzuco
autor
26. aug 2010

@alami
knihu zrovna nie, ale kamoška mi musela časáky dosnieť, čo mi bolo dlho...malý fuuuurt spal
tak si nadspal a potom doma nechcel 😅

bzuco
autor
26. aug 2010

@ewiku1984
evi - a kde presne bývaš?

majussa21
26. aug 2010

@matka24 vitaj veru sa ta "nahradna" mama naspomina aj zatka si pochavlila ze ma dobrieho😀
@ewiku1984 aj ty vitaj veru plodny tyzden..
ako sme sa zamkli tak uz neni co citat tak sa rozpisali 🙂

ewiku1984
27. aug 2010

@bzuco Ahoj a Ty? 😉

bzuco
autor
27. aug 2010

@ewiku1984
no ty si tu nová, ty prezraď prvá 😉

bzuco
autor
27. aug 2010

nové členky, nech sa páči do súkromnej 😉

a hlásim, že nás je presne 24, to by bolo stretkooooooooooooooo 😲 😲 😲 😅 😅 😅 😅 😅

sonnya
27. aug 2010

@bzuco tak to by bolo, to normálne miestnosť rezervovať 😀

matka24
27. aug 2010

@majussa21 no toto pekne to sa mi paci 🙂ved ona mi to tu cele odporucila tak sem som celkom rada zacala chodit vela veci sa tu clovek dozvie :D

ivca82
27. aug 2010

@matka24 to čo si tam dala za meno, že Samanta, to ani zo srandy!? zhrozený smajlík chýba 😨

ewiku1984
27. aug 2010

@bzuco A čo je to súkromná? 🙂