Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

jancap25
16. jan 2013

ahojte. Viete mi niekto poradiť opatrovateľku, ktorá má na to aj živnosť? Vopred ďakujem

mirip
7. mar 2013

Ahojte maminky,mámna vás takú netypickú otázko,teraz dávali v TV novinách že niekde v Ružomberu býva často akcia na benzínke na naftu a benzín za 0,99e,neviete náhodou aká je to benzínka či ONV, abeo Slonnafrka, Shellka, agip atd. a kde sa nachádza? ďík za akékoľvek info

cbambu
7. mar 2013

@mirip cao je to benzinka a shellka na bystrickej ceste... ale mozem ti povedat, ze ludia su taki sialeni, ze su schopni tam cakat aj cez hodinu a pol ....neviem ja by som asi necakala 😀

mirip
7. mar 2013

@cbambu no vieš my sme z Lv okresua tu vyjde benzin a nafta cca 1,69 e,3 autá na dvore a strašne často beháme na nich,lebo treba a veĺmi veLa minieme na naftu a benzín, bodla by taká akcia aj niekde tu v okolí, a nevieš náhodou ako často ?

cbambu
8. mar 2013

@mirip vedla benzinky postavili a otvorili v decembri shellku a teraz si robia "cenovu" vojnu....cena 1 e zacla vcera a veru neviem dokedy bude....ale podla mojho nazoru tam nebude kosher kvalita.... ktovie?!

mirip
8. mar 2013

@cbambu takže je to aj dnes?

cbambu
8. mar 2013

@mirip uz asi vies ze aj dnes sialenstvo pokracuje!!!!:O) kamosov tatko bol na pumpe o 3.30 h rano...

enula222
8. mar 2013

@jancap25 potrebujete opatrovatelku??

geegee
8. mar 2013

@mirip bolo aj dnes po 0,99, rad bol strasne dlhy a potom zrazu cena preskocila na 1,49 tusim. Tak sa hned auta preradili do vedlajsieho rpuhu a pokracovali v ceste 🙂

dinduska
9. jún 2013

Ahojte, nieviete o nieakej dobrej kaviarni nefajčiarskej s detským kútikom kde sa dá isť s detmi aj ked prší?? Ďakujeeeem 🙂

denisekkk
11. jún 2013

@dinduska skus čajovnu Aquilla alebo cukraren pri detskom parku

alami
15. júl 2013

Baby, len pre info, v Martinčeku sú ešte stále voľné miesta v škôlke. Ak niekto nemáte kde dať dieťa... Škôločka je to rodinného typu, jednotriedka. Deti sú tu rozhodne bez stresu a sú veľa času von - v prírode. V prípade, že máte záujem, teraz počas prázdnin, keď je škôlka zavretá, môžete zájsť za starostom, možno by stačilo aj len zavolať na obecný úrad.

katharrina
31. júl 2013

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či nemáte typ na nejakú dobrú miestnosť prípadne reštauraciu a pod., kde by sa dala zorganizovať oslava narodenín. Malo by to byť miesto v RK, prípadne blízkom okolí, s väčšou miestnosťou, kde sa môžu deti vybehať. Bolo by super, keby vedeli urobiť pár vecí pre deti pod zub a tiež niečo pre dospelých. Ešte sa chcem spýtať, či by ste nemali nejaký kontakt na nejakého klauna alebo tak, čo by oživil oslavu. Ďakujem! 🙂

juliam
4. aug 2013

zbiera niekto šmolkov z tesca? máme nejakých na výmenu. vďaka 😉

cerez
28. aug 2013

Dievčatá, viete kde v Ružomberku sa cvičí Kalanetika? Viem, že na sídlisku Klačno, ale radšej by som uvítala niekde v meste.

padielko
8. okt 2013

Čaute, ospravedlňujem sa, že som vám sem len tak vpadla - vedeli by ste poradiť nejaké ubytovanie v Ružomberku blízko Vojenskej nemocnice? Ď.

bzuco
autor
8. okt 2013

@padielko
tam veľmi nič....okolo je sídlisko

padielko
9. okt 2013

@bzuco Ďakujem za info, nakoniec sme to vyriešili ta, že pôjdeme bez nutnosti byť ubytovaní 🙂 🙂

mmaattuuss
13. okt 2013

Ahojte. Byva niekto v garsonke v RK? Kolko, prosim Vas, platite mesacne? Byvate v zateplenom panelaku, alebo nie? Dakujem za info.

daqa4216
5. nov 2013

Ahojte baby, neviete o niekom kto by mi naucil v RK 5 rocnu dcerku korculovat na lade ? Vdaka za typ

alami
5. nov 2013

@daqa4216 opýtaj sa priamo na klzisku, mne takto vzali deti (chlapcov) učiť do hokejovej prípravky, dievčatko by mohlo asi medzi krasokorčuliarky . Do prípravky, len na naučenie korčuľovať.

daqa4216
5. nov 2013

@alami vdaka, skusim sa opytat

svetluska82
9. feb 2014

dievcata, nepoznate nahodou dobru kozmeticku v Ruzomberku? Chodim na osetrenie pleti do Mikulasa, ale vadi mi to dochadzanie. Dakujem

geegee
9. feb 2014

@svetluska82 ja som po 8 rokoch nasla konecne dobru kozmetiku - OXY IPL oproti Kulture nad hernou

svetluska82
10. feb 2014

@geegee dakujem, uz som tam objednana 🙂

gabiiika21
10. feb 2014

@svetluska82 Katarina Dvorka oproti kulture pri herni u dvoch levou...naj vRK

bonaquaba
26. máj 2014

@jancap25
@padielko
@gabiiika21
@svetluska82
@geegee
@daqa4216
Ahojte babule
potrebujem pomoc, chcem zistit kde sa nachadza Obchodná akadémia S. Viatora 4. v Ruzomberku, nejaky orientacny bod, ktory je blizko a potrebujem sa tam dostat z hlavnej autobusovej stanice tak ktorym smerom sa mam vybrat alebo pouzit MHD cislo ake a ak sa tam da dostat pesi kolko to cca trva minut dakujem za odpoved

gabiiika21
26. máj 2014

@bonaquaba Ahoj v Rk sa urcite nestratis🙂 MHD neviem ale je to blizko zo stanice takze netreba
Neviem kde presne vystupis ale potom hladaj most cez Vah( len pre chodcov)
Nim prejdes potom tam mas prechod prechodcov. Dostanes sa na ul. mostova. Pojdes stale rovno, prides ku kulurnemu domu, stale rovno po pravej ruke mas parkovisko. Potom doprava popri novinovom stanku a stale rovno a prides ku policii. Zas stale rovno po pravej strane je urad socialnych veci a rodiny, stale rovno a kusok odtial uvidis po pravej strane take vecsie parkovisko. Pojdes tam a tam je ciel🙂 no hadam som ti trosku pomohla, ale tu sa fakt nemas kde stratit a ked sa opytas ludi urcite ta nasmeruju🙂

bonaquaba
27. máj 2014

@gabiiika21 vdaka moc ja pojdem z hlavnej stanice je tam aj vlakova aj autobusova a kolko minut to odtial cca trva dakujem mockrat

zuzimao
27. máj 2014

@bonaquaba Ahoj. Myslím že tak okolo 20 minút trvá cesta.