Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

bzuco
autor
3. okt 2009

😉

bzuco
autor
4. okt 2009

ahojte

máme za sebou blbú noc...malý horúčkoval - mal 39,4 po odčítaní 😖 , tak sme zrážali teplotu...
zajtra idem k dr. - ale myslím, že to bude chrípka alebo angína ☹

alami
4. okt 2009

boooože, chúďatko ☹ držte sa!

mirka
4. okt 2009

ahojte

zuzi, martinkovi posielame božtek, chúďatko malé

idete niekto na bazárik do MC? ak hej, kto všetko?

bzuco
autor
4. okt 2009

mirka čau...ja sa chystám...aj ali ide.....
dúfam, že do soboty malý vyzdravie

kasis
4. okt 2009

Peknu nedelu,
Matkovi skore uzdravenie, nech to nie je nic vazne a rychle zotavenie.

Ja pridem kuknut na bazarik, nie predavat,som vcera robila poriadky vo veciach obom, pekne pozbalovala a na pojd odniesla, uz sme toho mali narozkladane az, az 😀 . Ciapky su Matkovi z vlanajsej zimy dobre, tak uz len topanky a snehulky a rukavice nepremokave a moze padat sneh 🙂

bzuco
autor
4. okt 2009

kasis...nemáš nepremokavé rukavice po maťkovi z minulého roka? - odkúpim 😉

natalschen
4. okt 2009

ahojte... nestiham vas citat, snad to dodatocne dobehnem

bzuco....prajem skore uzdravenie 😉 ... moja emka mala v 2 rokoch 40,5 st. horucky - 4 dni - bolo to hrozne, toto by ziadne dietatko a mamina nemali nikdy zazit ☹

baby... chcem sa spytat, uzivate niektora HAk Belaru?

alami
4. okt 2009

natali - ja nie
natali - v stredu, keď pojdem na aerobik, doniesla by som ti konečne vrátiť to body a bundu, body nám je malé. skôr som sa nejak nedostala, som teraz bez auta. sorry takže v stredu pred 19tou 😉

ivca82
4. okt 2009

Ahojte, Bzučka Maťkovi rýchle uzdravenie chúdatku ☹
Boli sme malej nejaké pyžamká dokúpiť, normálne vyrástla za posledné dni nejako, aj s tričiek, tepláky krátke, pančuchy sa jej tiež ako keby zmenšili 😅
Natali ani ja nie.
Kasis aj ja pôjdem pozrieť, ak pôjdete peši, tak zakrič, pôjdeme spolu 😉
K zimným veciam, tiež máme až na topánky a nepremokavé rukavice 🙂

kasis
4. okt 2009

Bzuci, mala som, az som ich nastriekala impregnac.sprejom a gumova aplikacia sa nejak rozleptala a potiekla, tak uz nemame, no co uz ked som taka sikovna 🙄
Ivi, OK a nepojdete zajtra na gastany ak bude pekne?

ivca82
4. okt 2009

Kasis môžme sa prejsť, ráno len trošku poupratujem, keďže sme boli cez víkend doma 😀

kasis
4. okt 2009

Dobre, vsak to okolo tej 10 my z domu vyrazime, ako bude Janka spat 😀 ,prezvonim 😉

bzuco
autor
4. okt 2009

KASIS...VED AK BY SI NIEKDE VIDELA také menšie, daj info 😉

a tie tričká...donesieš mi prosím na bazárik 😎 ?

bzuco
autor
5. okt 2009

dobré ránko sa praje

ja idem s malým k dr. , nech sa na neho kukne...aj ked včera poobede a ani v noci už teplotu nemal netuším, prečo mal v sobotu v noci tých 39,4 😒 ...dúfam, že to nebude nič vážne

ivca82
5. okt 2009

Ránko tetušky 🙂
Bzučka, veru, aj ja by som išla, dúfam, že bude všetko ok 🙂
Kasis ozaj a kam pôjdeme na gaštany? 😀

alami
5. okt 2009

ivi - hriadku máš? dnes tie jahody....lebo inak už mám záhradu porobenú, tak ešte toto chcem
baby, ak by ste niekto chceli lesné jahody - myslím na zasadenie. kupovali sme v záhradnom centre - sú kvalitné, rodili 2x za leto ....ak by ste chceli - budem ich dnes prerieďovať...inak štiepky zahodím 😉

ivca82
5. okt 2009

Ali mám, pošlem MM potom keď príde, alebo sa za zastaví doma, nech k tebe vybehne. Len mi potom zakrič keď budú. Ale si šikovná, keď už máš záhradu v poriadku, nám tam ešte kel straší a nejaká tá kapusta 😅

kasis
5. okt 2009

Pekne ranko
Ivca,zoberiem z domu a porozhadzujeme po ceste 😀 😀 , staci dole parackou, tam je tiez par gastanov,pri vile a pri romantiku a aj hore 😉

palculienka19
5. okt 2009

ahojte,
idem vás po dlhšej dobe pozdraviť, fakt nestíham prispievať, som rada, že natka je ok, zdravá, tak si to užívame aj vonku, aj dnu, boli sme tiež na gaštanoch, už dva krát, tak sme spolu robkali húseničku, na šnúrke, sme jej vyfarbili tie brušká, každé inou fixkou, a chystáme sa na daľšie zvieratká, sa z toho tak tešila, len som zistila, že nestačí mať len jednu veľkosť gaštanov, a už sú len samé veľké 😀 , tak sme boli hľadať ešte také mini
prajeme príjemné gaštankovanie 😉
a chorúšikom skoré uzdravenie
na bazárik neviem, či prídem, sme s mm pozvaní ku kamošom do košíc, tak by sme chceli ísť tento víkend, ak nepôjdeme prídem nakuknúť

pinocio
5. okt 2009

ahojte všetky krásky,
ja som sa nejak rozbehla a nie sa dostať na koňa
mirko zaspal choroba odišla drží sa no má obdobie trucu a revu ,jesť nechce a ked chce tak len olizne a hotovo stále len na mne zavesený a cicá,no pochválim ho vie urobiť indiána, dať pápá čau a mm ho učí poveli

pekný deň všetkým 🙂

palculienka19
5. okt 2009

počuj pinocchio, tie povely sú mu načo?? 😀

alami
5. okt 2009

😀 😀 😀 ja niekedy fakt žasnem nad logikou poniektorých ľudí. tak má inzerát, že predáva dvd macko pú a že viac info mailom, tak jej píšem - Môžem poprosiť bližšie info? Ďakujem a ona mi na to

Samozrejme
Viac mailom na tanicka73@centrum.sk
Pekny den, Tana.

😕 😕 😕 😕 😕 😕

to ja jej mám dať viac info o jej dvd-čkach? 😕 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀 😀

bzuco
autor
5. okt 2009

ahojte

tak angínu ani chrípku nemáme...hrdlo čisté
tak vraj bud to bolo zo zubov...alebo - pokiaľ sa mu horúčka vráti, máme doniesť moč, či to náhodou nebude zápal močových ciest

kasis
5. okt 2009

Bzuco,tak fajn, ze ziadna choroba, tricka donesiem 😉
Alami, asi chce podebatovat s tebou,ti odpovedala iba na otazku 😀 😀 a na kazdu otazku iny mail, asi nema co robit 😀
Palci,dik za tip na husenicu, vyskusame, mna napadli iba jezkovia,male gastany ani my nemame, iba velke,tak som krajala 😉

palculienka19
5. okt 2009

ali, nejako máš smolu na také expertky, pokecaj radšej s nami 😉
bzučo, fajn, že to je takto, vraj mali zase kooopec detí na pohotovosti tak ako oni zvyknú potom povedať, že viróza ,ale aj u nás v rodine to začalo, natkin krstný, starký, sesternička sú chorí, starkú seklo, tak ma to veľmo mrzí vzhľadom ku zajtrajšku, dúfam, že aspon starkej prejde a prídu aspon jedny na koláčik ku nám.

kasis, ešte tu mám také, že vojačik, panáčik a na hlavke má tiež ten pichľavý zelený obal a potom ešte žirafa, to len krk ťaháš dohora 😀 😀 ......som hľadala v starých časopisoch 😉

ivca82
5. okt 2009

Ahojte, dnes sme konečne kúpili malej postel, príde v stredu, tak sa teším ako malý jojo 😅 🙂 😵 http://www.vvnabytek.cz/detail/postel-drevena-m...

bzuco
autor
6. okt 2009

ahojte

to čo bolo dnes s koňom???
mi ho nešlo otvoriť celý deň 😝

natálkam všetko najlepšie prajem 😵 😵 😵

mám riadnu šichtu za sebou, som unavená ako pes...robila som presnidávku z 2itej dávky - máme 40 fľaštičiek....no nohy ma bolia neskutočne - začala som o 10tej....a skončila o pol 4 - a to som pomedzi to ešte obed musela navariť.....ved aj jesť treba 😅
ešte že mi bola helfnúť mamča, lebo by som sa s tým serinkala do teraz 😝

mirka
6. okt 2009

ahojte

alami, od tej táni mám nejaké dvd, bola v pohode 😀