Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

mirka
6. okt 2009

my sme dnes boli na 3ročnej prehliadke, tak Laura má 95cm a 13kg 😀 v noci sa zobudila s brutálnou nádchou a to ked išla spať nič jej nebolo. Tak bola hore od 23,30 do 2!!! na nervy, nie preto, že by nemohla dýchať, ale bola naspatá, a my mŕtvy

ivca82
6. okt 2009

Ahojte, Natalke a Natalii všetko najlepšie k dnešním meninám prajeme aj s Barborkou 😵 🙂 🙂
Mirka tak to poteší, keby pre chorobu nespala, tak to človek inak berie, ale keď nespí, lebo si rozmyslí, že je naspatá, tak to ťa môže aj poraziť 😒
Sme boli v meste prehoz a vankúšiky na posteľ kúpiť, akurát sme omeškali autobus tak sme skoro hodinu plakali na stanici, že bus nejde, teda ide ale ani jeden "náš". Potom sme stretli Kasis s detičkami, išli k nim na kávu a tam kriku plno, lebo malá nechcela požičať svojho havka, ale potom cesta domov, no úžas... malá sa mi po 200m hodila na zem, že ona ide na rukách, ja plné ruky tašiek, ruka presilená, tak som tam ležalí hádam 5-10 minút kým neprišel MM po nás, lenže hanba sveta, oproti vyšla jedna pani s dieťatom pozrieť čo sa robí, aj k nám zašli, či ju neprehovoria aby sa postavila, ludia chodili dookola a pozerali po mne ako po vrahovi... 😔 🤐 ale ju ani chytiť, kopala, vrieskala, no katastrofa 😖

natalschen
6. okt 2009

ahojte... dakujem za gratulacie 🙂 , som dostala dnes tolko cokolad a bonbonier, ze keby som to pojedla, mam o 3 kg viac, nastastie len jednu z nich mam rada 😅 - len MM mi dal taku, co mam rada, takze sa toho na mna moc nenelepi 😀 😀 😀

ivca82
6. okt 2009

Natali dones zajtra na cvičenie, pomôžeme 😀 😀 😀

alami
6. okt 2009

natali - tebe som už gratko, tak ešte malej Natálke - všetko naj naj naj 😉 😵

kasis
6. okt 2009

Ahojte
Natalkam vsetko naj k dnesnym meninam 🙂 😉
Ivi, no treba nam len verit, ze ich to skoro prejde, Mato tiez ked dosiel MM bol 10 min dobry a potom zas vyvadzal, tak nafasoval po ritke od MM a bol klud, bo uz ani jest, ani umyt ani nic, iba skreky a vypinanie sa. Asi mali dnes nejaky vysoky stupen zataze 😕 . A ta mamina to urcite pochopila, vsak ma dievcatko asi tak stare ako Bouka a ostatni ti mozu byt ukradnuti.
Bzucka som aj jedny rukavice doobedu nasla, pozrem, ci ich najdem na MMB, som chcela Matkovi, ale na tesno na teraz

kasis
6. okt 2009

tu su, mozno by sa dali aj bez ciapky,Matko ma teraz 11 cm rucicku,
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6637484

palculienka19
6. okt 2009

ahojte,
veľmi pekne dakujeme za gratká, my sme dnes oslávili samé dve a starkí, lebo ochorel aj náš ocko 😠 , tak sa lieči u rodičov, aby nás nenakazil, dúfam, že to bude aspon na osoh, však mu to vynahradíme, koláčik som mu zaniesla 😎
natka bola do samého spania úplne zlatá, ale teraz čo predviedla, strašný srd, rev na plné ústa ako pavián, keby ju bili, ani jeden vzlyk, ked zaspala, vôbec nevzlykala, čistý srd, lebo musela ísť spať.takže ivča, nič si z toho nerob, aj ked nás to vždy najsamviac vymrzieva, zase bude dobre, zabudne sa na to, a príde to zase z ničoho nič 😉 🙂 asi ešte pozažívame.
ja už len čakám, kedy mi povie mama je zlá, lebo ona už hovorí hocikedy ocko dobrý, mama dobrá, tak už asi pomaly aj toto môžem čakať.
ali, ozvem sa predtým ako prídem, uvidím ako sa mm polieči, asi to bude koncom týždna až.ja ti to pekne z ručky do rúčky, najradšej tak 😉

bzuco
autor
6. okt 2009

silvi..to v alfe v jednote kúpim po 3 eurá - aj malej som tam kúpila a boli super

pinocio
7. okt 2009

Dobré ránko,
všetkým oslávencom naj naj 🙂
včera nešiel spustiť kôň neviem čo sme mali, dnes je pľuha čas tak pekný deň

bzuco
autor
7. okt 2009

ahojte

pinocio...nikomu nešiel spustiť koňoš...mali asi niečo oni so servrom 😝

bzuco
autor
7. okt 2009

ozaj baby...mám možnosť zohnať lacný toaleťák, vreckovky, kuchynské utierky - -z harmaneckých papierní...nemali by ste záujem?

tu je cennník

toaletný papier:
2-vrstvový biely 64ks (to je jedno vrece) 8,50 e
farebný 64ks - 8,50
biely classic 24ks - 2,60
voňavý farebný 64ks - 9 eur
3-vrstvový biely 64ks - 10 eur

kuchynské utierky:
2-vrstové balenie po 2 kusy - cena 0,40
3-vrstvové -//- 0,50

vreckovky:
2-vr. 10ks - 0,40eur
3-vr. 0,50
4-vr. 0,60

vreckovky vyťahovacie v boxe - 100ks - 0,50 eura za box

ak by ste chceli, písnite mi do IP 😉

kasis
7. okt 2009

Ahojte,
Bzuci a co je Alfa? Nejak si neviem vybavit. Ja som vlani v Usmeve za cca 100 Sk, ale mali len take mini do 2 rokov.
Mna dnes caka UPSVaR, konci mi materska, tak papierovacky poobede.

bzuco
autor
7. okt 2009

čo poviete?
chcem snehule malej a čižmy sebe

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6627815

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6788641

kasis...v jednote hore ten lacný obchod...podobné ako je maximo na podhore 😉
ja som tam bobe za nejakých 87,- kúpila

ivca82
7. okt 2009

Ahojte tetušky 🙂
Olinkovi všetko najlepšie a najkrajšie k narodeninám, nech sa mu darí v škole, veľa zdravíčka a šťastíčka a pusinku od Bouky pripájame 🙂 😵 😵 😵 🙂

bzuco
autor
7. okt 2009

jeeej...olinko má sviatok...tak všetko najlepšie prváčikovi 😵

andy271
7. okt 2009

Ahojte babky..
Dlho som nepisala, lebo cez vikend sme boli na chate a v
pondelok bolo upratovanie no a vcera nas bola pozriet babinka z PP..

AJ my prajeme vsetko naj olimu, nech pocuva maminku..

Inak baby dnes sa ideme vytriast dufam.. 🙂

ivi..
Kde si vcera zase isla na buse?.. 😉

geegee
7. okt 2009

ahojte, ja sa vytesujem, prave som zistila, ze Matuskovi su dobre vetrovky este od minulej zimy, aj ked na jednej by bodol o 2cm dlhsi rukavik, ale ked da rukavicky, tak v pohode...aspon na cestu do skolky bude 🙂 Tak kupim len overal v Quelle a ciapku daku a je vybaveny...no a topky este. Tomovi musim vsetko kupit, trosku rozmerovo meska za bratom, tak mu nesedia ani topanky ani nic...a v podstate Matusko oblecie bundu co nosil okolo domu ako rocny s poriadne ohnutym rukavom, takze Tomkovi nic ani nezostane na donosenie 😀

A od zajtra uz dam Matuska do skolky...huraaaaaaaaa 😅 😅 😅

Vsetkym dnesnym aj vcerajsim oslavencom vsetko naj 🙂

kasis
7. okt 2009

Olinkovi vsetko naj, naj k dnesnym narodeninam a Katkinej Eliske k meninam 😉
Mne uz deti spia, normalne som dnes z Matka nechapala, sme dosli z obchodu, ja som isla dat Janke papat,on si vytiahol jogurt spod kocika, sam ho zjedol, vycikal sa a prezliekol do pyzamka a cakal na rozpravku v posteli 😵 😵
GG veru potesi,ked aspon daco z min. roku je detom dobre,ja aspon ciapky Matkovi nemusim kupovat,i ked jednu som uz kupila,ale vsetky od vlani navlecie 🙂

alami
7. okt 2009

ĎAKUJEME 😵
Eliške všetko naj naj naj 😵

ja som bola včera na nákupoch, Olimu som zimné topánky - okrem iného, kúpila, tak sa vytešujem, Lukáškovi som zobrala domov - 2 páry na skúšku, ale nesadli mu 😖

Včera sme mali spoločenský večer 😅 Oli dostal super hru - spoločenskú - hladali sme poklad - do 21.30 😅 ráno sa mu nechelo vstávať - no čo už, keď sme museli čakať kým pojde Lukáš o 20tej spať - toto je o nervy s tým vekovým rozdielom 😝
Oli včera ďalší diktát bez chybičky 😵 píšu písmenká, slabiky aj slová.

Lukáško dnes prvýktrát maľoval vodovkami - Ivi - dobrý nápad, dík 😵 bavilo ho to, aj keď len nejakú pol hodku, ale aj to fajn....však ešte trochu pomaľujeme, nacvičíme.... 😵

babky - dnes cvičíme, teším sa, aj keď sa "ospravedlním" a o 20tej sa vytratím, lebo máme ešte jednu narodeninovú spoločenskú hru - o dinosauroch, som sľúbila Olimu zahrať a inokedy ako po 20tej sa k tomu nedá dostať, a keby som bola dlho, tak Oli zas ráno nebude vedieť vstať 🙄
kasis - ideš? donesiem ti tú súpravku

alami
7. okt 2009

baby?,? to Keby bolo keby sa nedá pozrieť v archíve??????? hľadám a ništ, dajte link ak viete kde sa to dá pozrieť, som pozerala superstar 😅

bzuco
autor
7. okt 2009

to mi ani neodobríte alebo nezrušíte tie čižmy čo som dala link??? 😲 😲 😲 🙄 😢

alami
7. okt 2009

ukáť? aké? kde? idem kuk

bzuco
autor
7. okt 2009

o pár riadkov vyššie 😎

alami
7. okt 2009

no - páčia sa mi - oboje...cena dobrá - za tvoje niet o čom a barborke...ja som včera olimu topánky po zlave - vernostnej 😅 24Euro 🙄

bzuco
autor
7. okt 2009

ali...topky máme už, len som jej niečo aj na sánkovačku chcela a nosené som nenašla - a ked tak skoro za rovnakú cenu 😝 ...a ešte aj čižmy k sukničke alebo 3/4 rifliam...ty kokso...a ja mám 1 čižmy a tu som 😝 😝
asi aj mirka bude brať čižmy sebe a laure snehule od tejto predávajúcej, tak by nám to aspoň za 1 poštovné poslala

ivca82
7. okt 2009

Bzučka pozrela som čižmy, tak pre teba super, ale pre Barborku, neviem, sú pekné aj všetko, ale doložíš pár korú a máš nové nie? 😅
Eliške všetko najlepšie k meninkám 🙂 😵 🙂
Ali my sme ešte nemalovali, včera sme len farby kúpili, možno dnes poobede. 🙂

bzuco
autor
7. okt 2009

ivi...to sú oboje nové....za nosené by som toľko nedala - čo si??? 😅

ivca82
7. okt 2009

Jááááj len teraz pozerám, že sú nové, tak to potom nieje o čom 😉