Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

kasis
5. aug 2009

Ali, aj my sme tak doteraz, ze domov spat a potom zas niekam, ale ked chceme ist dalej tak bude v aute spat a my si tiez oddychneme, vsak to je ako letisko pomaly 😀
Pinocio, co si si topky vykseftovala?
Ja som MM osalila,ze som bola na hubach s Jankou,(Ivca mi doniesla 😎 ), ze pod Cebratom rastu. Poobede aj on pojde 😀 😀 😀 , no som zvedava, co donesie

ivca82
5. aug 2009

Kasis 😀 😀 😀 bude behať po kopcoch a ho porazí keď nič 😀 😀 😀
Pinocio čo si si sedemmíľové čizmy keď nebudeš stíhať? 😀

ivca82
5. aug 2009

My ideme zase asi na huby keď sa malá vyspí, lebo vyzerá kadejako s počasím 😎
Malá spí aj v aute keď ideme ďalej, do Bojníc sme išli pred obedom, zaspala po ceste tam a potom aj cestou späť, ona to už bežne aj keď ideme z húb zaspí a potom večer vystrája 😅

ivca82
5. aug 2009

Bzučka inak ďakujem za link, aj som hned ešte večer písala tej babe, ale že si to už dala nejaká predo mnou premerať 😒 Keď niečo takéto ešte nájdeš krič 🙂 Dvojdielne najlepšie, a tú farbu si strašne super trafila 😵

geegee
5. aug 2009

kasis, my celodenne tiez nic a ak, tak tak, aby sa poobede Matusko vyspal aspon v aute po ceste. Ale kedze doobeda spi Tom, poobede obaja, tak my mame free len od 10 do 12 na vylety a vecer po 17 😀

A k zubarkam..ja chodim za mojou do BB 😅 Asi aj budem, kym bude robit 🙂
Nemate nejaku kozmeticku blizko nas, nech mi nabacha farbu na oci a obocie na dovcu, nech tam neplasim turistov? 😀

pinocio
5. aug 2009

prezerala som svadobne topky a tam nove zara balerinky aj s postovným 10eur ,ja mam malu uzku nohu

kasis
5. aug 2009

Vsak som vsetky vyzbierala, co by tam nasiel 😀 😀
Ivi, vsak mozno tej, co si dala pomerat, nebude vyhovovat a bude vasa 😉

kasis
5. aug 2009

GG ved to chcem ste vyuzit kym sa da,ked uz bude Janka menej spavat a na striedacku,to zas len tak tuto za dom
Pinocio,ty co sa vydavat chystas,ked svad.topky obzeras 😀

geegee
5. aug 2009

kasis, ja uz cakam kedy zacne Tom spavat 1x za den 😀

pinocio
5. aug 2009

raz som tam náhodou zablúdila a teraz chodím pravidelne človek nikdy nevie 😀

mirka
5. aug 2009

ahojte

ALAMI!!!! ako robíš tie cestoviny á la pirohy? 🙂

bambulkaj
5. aug 2009

Ahojte babulky, takja som nakukla presne po mesiaci 😖 lebo som akosi nemala čas...ale mi to veeeeelmi chybalo...tak somaspoň zbežne prečítala...a želám nám, nech jej aj 2.polovica leta taká pekná ako tá prvá...

Ďakujem Ali i všetkým,čo ste odpísali na vekový rozdiel i nástup do MŠ vers. vaše pocity...a Ali,ja som tiež na všetko, čo súvisí s malou precitlivelá...takže nie si sama, ale myslím si, že je to prirodzené...

Tak pa zatiaľ..

pinocio
5. aug 2009

u nás veselo dostali sa k nášmu vchodu som zved ako zajtra pôjdem von ked nemá chodník ale kráter no chlapi čo to robia budú nosiť kočík ja ich... 😀

alami
5. aug 2009

bambulkaj - nie je zač 😉

mirka - uvar si cestoviny - nejaké lepšie, ja robím také tie veľké mašle
zemiaky uvar, popuč, zmiešaj s bryndzou, môžeš trošku kôpru do toho, splu si to daj na tanier, môžeš trochu premiešať a poliať roztopeným maslom, ak máš pažítku, môžeš dať na to a hotovo

bzučka mala tento týždeň rovnakú otázku 😀 😀 😀 😀 a inak bzuči - lekvárik čo?

mirka
5. aug 2009

ali, ďakujem, kým si odpísala, urobila som to presne tak 🙂 dobre som si pamätala 🙂

alami
5. aug 2009

natali díky moc. Prepáč za ten chaos, ale sa mi vypol vtedy telefon - sám od seba a nijak sa mi nedal zas naštartovať 😖

geegee
5. aug 2009

asi aj ja skusim tie "pirohy" 🙂

My sme sa vybrali do Hrabova, ale kym sme prisli ku Acku, zacalo trochen mrholit, tak sme skoncili na tenise 😀 Celkom dobre sa pozeralo 🙂

Zajtra doobeda ideme do Lucok pozerat diviaky. Kto chce, nech sa prida 🙂 Zraz v Luckach po 9:00 😀

natalschen
5. aug 2009

alami.....nie je zac, ale nabuduce uz pridi aj s malym - sa deti trocha pohraju 😉

kampan 11, objednava sa teraz v sobotu kukni na nete a daj vediet - cislo strany a cislo tovaru a sumicku, pride to o tyzden, plati zlava 15% - na vsetko a vzdy - az do odvolania (kym s tym setstra neprasti 😅, ale klientelu ma obrovsku, takze asi by ju za to skantrili - nie kazdy avan lady dava zlavy )

pinocio
5. aug 2009

natali - IP

pinocio
5. aug 2009

jedna vec sa podarí druhá nie - dnes som nič nestihla a zajtra mám šibeničný termín - plno oslávencov a ja kludná nič kúpené

natalschen
5. aug 2009

pinoci.... a co mate v plane cez vikend?

pinocio
5. aug 2009

ideme mm rodičov kuk,aby aj Mirka kuk 😀 mňa uši bolia aj Mirko je prechladnutí 😀 syndróm Trenčín ako povie mm

alami
5. aug 2009

pinoci - aj ja som sa teraz zbadala, že samé darčeky mi treba a nič nemám, celá rodina má v lete všetko 🙄

ideme s MM práve secret pozerať 😵 dobrú noc 😉

natali - zajtra si pozriem ten avon a napíšem ti

alami
5. aug 2009

ivca - a ty žiješ? keby TM nevolal, tak by som sa aj bála o teba 😅 😀

pinocio
5. aug 2009

nás je ako čečiny v auguste no od zajtra do pondelka väčšiu časť zmáknem a ostatok potom no darčeky haprujú mám bolehlav ztoho 😒

pinocio
5. aug 2009

ľudia je tu ešte niekto nebudem sama so sebou písať 😀

pinocio
5. aug 2009

zasa na bazáre občas aj sem prispejte 😵

natalschen
5. aug 2009

ja uz idem zalomit, uz neudrzim oci 😝 , ale prajem uspesny zvysok tyzdna vsetkym 😀 😀 😀 a dobru noc 😀 😀 😀

pinocio
5. aug 2009

dobrú všetkým, ráno opäť otvorím 😀 😀 😀 pááááááá

geegee
5. aug 2009

ja este zachranujem z pivnice svoje veci pracovne, co som si tam poodkladala, ked som dopracovala ...a vcera som zistila ze ta vlhkost robi nem dobre papierovym veciam 😀