Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
10. aug 2009

a tieto ráfiky - ako to funguje bez dna? 😕 http://www.peceniehrou.sk/index.php?main_page=i...

ivca82
10. aug 2009

No tak to netuším, ale motýle sú pekné 😀 😀
Rozprávku nepoznám, ale spýtam sa malej keď vstane 😀 😀

pinocio
10. aug 2009

aj v gugli najdeš ,teraz to vydal nový čas naťukaj pingu

alami
10. aug 2009

no však sú pekné, rozmýšľam či to neobjednať, pekné by to bolo, aj nejaké kačičky som bnašla - či vyrobím aj bez platenia za formičky?

ivca82
10. aug 2009

To sa mi nejako nezdá, keď to dáš na plech, pravdepodbne sa ti to trošku rozleje, a na vykrajovanie by to bola poriadna blbosť 😅

alami
10. aug 2009

jaj to poznám to nie sú také 2minútové rozprávky?

alami
10. aug 2009

veď to, však sa to rozleje - nemchápem

pinqi - pamatám, býva to na minimaxe

ivca82
10. aug 2009

Jáááááj, tak toho žerie 😀 😀 ale spieva si z reklamy ešte k tomu, že ice ice pinquin 😀 😀

mirka
10. aug 2009

Ivuš, Bouke prajeme všetko najlepšie!!!

ivca82
10. aug 2009

Miri ďakujeme 🙂 😵

ivca82
10. aug 2009

Ma nejako hlava pobolieva, idem ja radšej od PC, takže Ali ani nepolievaj, bude pršať zajtra alebo pozajtra 😅

pinocio
10. aug 2009

na tie formičky najde špeci hmota - pozerala som tu ponuku no oblatka je rýchlejšia 😀

alami
10. aug 2009

ozaj baby, neviete niečo čo funguje na kuny? suseda má na pôjde či kde kuny a nevie si rady - tak ja len tak, či nááááhodou neviete 😉

layuska - kde si???? 😨 😕

bzuco
autor
10. aug 2009

ahojte
konečne som sa sem dostala

veľkej slečne blahoželám k 2 rôčikom 😵 ...nech je stále také slniečko

bzuco
autor
10. aug 2009

alami...vystrielať 😅

ivca82
10. aug 2009

Bzuči vďaka 🙂
Malá bola s polosestrou v meste na zmrzke a v parku, MM prišiel domov skôr, tak sme skočili sami dvaja na kávu a potom sme si malú prevzali 😀 Už sme aj chlebíčky zjedli a len hlúposti vyjedáme, však má malá len raz 2 roky 😀 😀 😀

bzuco
autor
10. aug 2009

ivi...ved to 😀
letí to strašne...v stredu grétka, potom lukáško, martinko....nejako starneme 😅 😅 😅

baileysa
10. aug 2009

cavesko,
pinoci, tak pingu je u nas velice oblubeny 😉

mne sa dnes podarilo po sto rokoch ist s hubkou na kavu, len deti nam to prekazovali, raz jedno raz druhe, hruuuuza, ale nakoniec sme pokvakali, takze hubka zije 😉 😀 len je strasne bizi 😎

bzuco
autor
10. aug 2009

a kde ste šicke???? 😨

pinocio
10. aug 2009

ahoooooooooj,
bzucka žiješ nezavalili ťa knihy ,mm som videla s martinkom na koči

a ostatok kde sa fláka na bazáre

pinocio
10. aug 2009

myslela som tm 😀

bzuco
autor
10. aug 2009

😀 😀 😀

hej...išli od starkých - malý tam bol od rána

zatiaľ nezavalili, ale čskoro asi hej

pinocio
10. aug 2009

barborka ozaj ako prešlo to či sa trápite
Mirko má stolicu každý druhý deň, mix stravu len ked má náladu

bzuco
autor
10. aug 2009

prešlo ich to...oboch...našťastie to bolo len 1-dňové

pinocio
10. aug 2009

chvalla bohu, mne dne poobede bolo tiež na figu hlava a žalúdok

natalschen - kde si a ostatok tiež či dnes zatvoríme skôr 🙂

natalschen
10. aug 2009

pinoci.... kde ini koncia, ma len zaciname 😀 😀 😀 , az teraz sa mi podarilo deti priputat k posteli a mam frei

vsetkym oslavencom gratulujem 😉

natalschen
10. aug 2009

alami......zajtra tekvicky s patizonikmi na rade.... uz mi slinky tecu, uz teraz ma boli brucho z toho ze sa zajtra obzeriem 😀 😀 😀 , dakujem velmo pekne este raz

natalschen
10. aug 2009

alami.... u nas kuny tiez riesime gulkami do hlavy... 😀 😀 😀 , neviem, ci niekto uz vymyslel nieco ucinnjesie, MM si kvoli nim vyrobil laserovu zbran 😀 😀 😀 - na pusku si upevnil laserovy zameriavac - myslim ze je to to laserove ukazovatko a poviem vam, s tym by trafil aj jedno-oky Žiška 😀 😀 😀

mirka
10. aug 2009

Alami, kuny pochytať a vypražiť 😝 😀

Ivuš, mňa teraz večer ale príšerne bolela hlava, až mi bolo na grc, čo u mňa je bolesť hlavy rarita 🙄 boli sme v MT, lebo v Lidli mali v letáku kúpeľnový nábytok a strááášne sme chceli zrkadlo, a aj skrinku na stenu, zrkadlo už o 8 ráno nemali, tak sme zháňali DK, Tvrdošín, LM, MT a aj ho máme 😀 zákon príťažlivosti 🙂 síce až z MT, ael to je jedno, MM rozhodil siete po všetkých regiónoch, kolegovci zháňali ako o život 😀

trošku sa mi pohli veci na bazároch, ale toľko ponúk o výmenu a špekulácií s poštovným som ešte nezažila 🙄