Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

andy271
23. aug 2009

Ahojte baby..
Tak teda my sme sa vratili teraz domov...
Alex dnes vobec nespal..
Tak uz lezi v postielke..

Nechcete niektora co mate dievcatka zlto-oranzovy ruksacik..
Dnes ho skusim vyprat..
No luto mi je ho vyhodit..

bzuco
autor
23. aug 2009

ahojte
sme on-line 😉

ivca82
23. aug 2009

Ahojte, ešte je otvorené? 😀
Sme išli včera poobede k našim a prišli sme teraz večer, sme boli samozrejme aj na hubách a sa nám poštastilo 67 hríbov za necelé 2 hodinky. Normálne ich nerátam, ale teraz som musela, lebo prišiel môj bratranec a ten je hubár ako hrom ale prišiel až po obede keď sme už všetko vyzbierali 😀 😀 Aj som si mätu nazbierala na čaj, len som ju tam zabudla, tak dúfam, že naši dajú sušiť 😅

ivca82
23. aug 2009

Vďaka za rady s cikaním-kakaním. Budem asi súšať na WCko a s tým kakaním som si už stačila všimnúť, že keď som zbadala, že ide tlačiť, chytro som ju na nočník posadila a sa mi nevykakala, počkala na plienku na spanie alebo na gaťky, ale aj ju zapieklo, čo predtým bola vzácnosť, skoro stále pravidelene kakala 😒 😅

alami
23. aug 2009

ivi 😠 mi to ani nevrav 😒 ale nám sa dnes nedalo. Vďaka za pozvanie

my sme sa dnes 2x vykakali do nočníčka 😵 sme robili také ovácie že až 😀 😀 😀
bzuči - no super 😵
palci - ty si kde? čítaš????
natali - správy z kuchyne - dokončievam práve koláčik a pred chvíľou som dorobila guláš na zajtra 😀 😀 😀

leyuska
23. aug 2009

Ahojte, čítam tu problémy s kakaním a cikaním 😀 😀 😀 . Chvalabohu, nám to šlo super. Ani neviem ako, malá pekne cikala a kakala do nočníčka. Ja som mala nočníček vždy po ruke a keď malá chcela sama sa vyzliekla a urobila potrebu. Takže aspoň s niečím sme problémy nemali 🙂

Pinocio, asi som ťa dnes videla z auta, keď sme išli do Banična, tak niečo po druhej popoludní 😀 😀 😀 . Ak si to bola ty s kočíkom. Máš dlhšie vlasy ako na fotkách tu na koňovi? 😉

alami
23. aug 2009

dobrú noc 😉

palculienka19
23. aug 2009

čaute táradielka,
kasis krásna foto,
😉 🙂
alami, ahoooj, som aspon tebe chýbala??sme prišli dnes, od stredy sme boli na donovaloch, na chate, a natuška chorá zase, som sa narevala ako kon, lebo sa celá vysypala v utorok poobede, a nič iné, dr. mi povedali, že 6.choroba, toť vsjo, tt nemala, tak sme išli, ved aj tak, čo v paneláku, tam sa aspon hrala viacej, no ale v piatok šla do teplot hned od rána a ciku má strašnú, aj pusinku popraskanú, bolavu, v pusinke opuchnuté, tak sme sa nasrali a išli sme ku dr. nech nám vezmú odbery,stery, a teraz čakáme, čo dalej, berie atb, výsyp na tele ustúpil, puska sa pomalinky hojí, cika ešte pomalšie, moje zlatinko najnežnejšie, strašne ju ľúbim.už je bez teploty, ale stále neviem, čo to je, tak trpnem a dúfam, že to bude len niečo bežné.ja som na nervy ked je chorá, vidieť ju takú zoslablú, samozrejme, že minimum papá, iba mliečko a cestovinku.thinkingujte na nás, na moje zlatko.

bambulkaj
23. aug 2009

Palci ahoj,aj ja som vždy strašne nešťastná, keď je Kajka chorká a keď to začne, tak sme v jednom kolotoči.. ☹
Neboj, my sa za vás aj pomodlíme a verím, že to bude rýchlo ok..tak sa liečte. pa pa

pinocio
24. aug 2009

Dobré ránko všetkým 🙂

pinocio
24. aug 2009

palci -držíme pazúrky nech ste zdraví, ja by som bola tiež na nervy

mikro včera reval hodinu no slza žiadna ja na zrútenie a to sme boli na prechádzke, cestou som ku kamoške zbehla a dumali čo mu je no na nič sme neprišli

pinocio
24. aug 2009

kasis - moj zubár pichá injekcie bezbolestne a hned cítiť účinok nemusíš čakať aj ja sa bojím ihli v ústach
ley - v tú hodinu som bola von , vlasy v cope, može byť

mm sedačku kúpi 😵
robila som tekvicovú polievku ozaj super

ivca82
24. aug 2009

Ránko tetušky 🙂
Palci sa to voláko na Natálku lepí 😖 nech sa čo najskôr uzdraví a nech ju už všetky choroby obchádzajú veľkým oblúkom slniečko malé 🙂
Idem dnes do mesta po dlhom čase s malou na kočíku, nech pokúpim drobnosti čo mi treba, sa mi ani nechce, ale treba mi trošku kočík prevetrať 😝 😀

natalschen
24. aug 2009

ahojte...

palci..... drzim palce nech ste skoro zdravi 😉 , 6. detska choroba alebo zapal moc. ciest? ja mam vzdy doma tie pasiky na kontrolu mocu a hned viem, ked sa nieco deje 😉

alami..... ja som robila zele marhulkove tiez - este v sobotu, doniesla som aj par kuskov svokruši - ta na mna vyplestila oci, ze ty si piekla zele? plovocu nahadzala do seba hned po tej otakzke, potom pochvalila ze je super a ze si necha trosku aj n azajtra 😀 😀 😀 , tak mi to dobre padlo 😀 😀 😀

alami
24. aug 2009

Dobré ránko. natke skoré uzdravenie - chúďatenko ☹
ivi - a čo ideš?čo ti ku šťastiu chýba?

kasis
24. aug 2009

Pekne rako,
my sme gulasovali vcera,Matka mi zobrala svokra na prazdniny do utorka, MM v robote,gulasu na dva dni, mozem konecne daco poupratovat , alebo, nic nebudem robit 😀 😎
Palci, NAtuske skore uzdravenie, nech to nie je nic vazne a rychlo sa jej hoji. Mate smolu na dovolenky, este dobre, ze ste boli tak blizko a hned ku Dr ste mohli skocit.
S kakanim aj Matko nejake 2tyzdne strajkoval, ze sa bal vykakat, ale pytal sa aj 100x preslo ho to po pobyte u mojej mamy, asi mal tam moc roboty 😀 a zabudol a uz si nespomenul.
Hviezdicka sa mi budi, tak utekam 😉

natalschen
24. aug 2009

ivca... aj ja musim do mesta a chce sa mi tak velmi ako tebe... 😀 😀 , mozno sa stretneme 😉

ivca82
24. aug 2009

No čo, plienky dochádzajú a musíme sa prejsť, lebo som ako sud, nech to trošku ponatriasam 😀
Inak v sobotu sú pod hradom v Likavke hradné slávnosti, vystúpenia, divadielka, kone, sokoliari a všeličo, začína to o 13tej a vstup je 1€ 😉

ivca82
24. aug 2009

Natali, ja vyrážam dúfam okolo deviatej, a to mi pripomníma, ze sa nám treba pomali chystať, možno sa stretneme, budem kričať 😉 😝 😀

kasis
24. aug 2009

Ivca, dik za info,akurat vcera sme sa so sestrou o tom bavili,ze kedy budu, zas budu strelby z dela 😀

alami
24. aug 2009

a pozreli ste si tie zvieratká????? čo som link poslala? môj drobec pišťal od radosti 😵

kasis
24. aug 2009

Ja hej 😎 , Matko nemal kedy, ale tiez sa mu o bude pacit 😉

mirka
24. aug 2009

ahojte 🙂

my sme boli včera na B.Potoku na Ploštíne, Laura sa strašne tešila, ale tam po troch pesničkách už chcela ísť domov, strašne to tam bolo hlučné, tak sa bála, to nie ako keď má doma pustený ploštín 😅 ja som asi 5 pesničiek čakala v krčme v rade na lízatko 😝 takže som z nich veľa nemala, tak sme šli na zmrzlinku a potom na návštevu ešte 🙂

ali, daj sem ešte raz ten link 🙂

alami
24. aug 2009
https://www.youtube.com/watch?v=BbnE2-l6NxU


https://www.youtube.com/watch?v=2j-G34Ts6yU


https://www.youtube.com/watch?v=Nv6pu-fl01s

je tam toho viac....

babyyyy.....máme v záhrade potkana 😝 som tu za tie 2 roky ešte nevidela nič živé, len mŕtve čo Miňa dotrepe a teraz zrazu živý potkan 😝 tak sme dnu zalezení, to ešte potrvá, kým sa odvážim len tak do záhrady - a to je už určite preč,... 😝

pinocio
24. aug 2009

skús lep na myši natrieť nahrubo ked máš deti jed nie je dobrý

bzuco
autor
24. aug 2009

ivi- v sobotu prídeme na slávnosti ak bude pekne 😉

mirka...my sme ani nevedeli že sú ploštínci - čo si nekričala????...michal bol s deťmi von, ale po daždi to bol horor - mokro, blato, deti sa nudili...by skočili na BP zatrsať si

ivca82
24. aug 2009

Ali no ako, Maňa chytila toho potkana? My by sme sa asi mali prestať rozprávať, tuším sme mali pred týždňom nejakú tému o potkanoch 😅 😀
Bzučka, len ma Ilko ráno sklamal, že má v sobotu pršať, ale hádam im tá predpoveď nevýjde 😝
Som si huby zavarila, tak sa už tešííííím keď ich budem môcť jesť, len ich musím poriadne skryť, aby vydržali aspoň kým prejde nálev poriadne 😀

ivca82
24. aug 2009

Kasis tebe som chcela ešte, že to čo má na líčku som už niekde videla, len som si nie istá kde, tuším tak vyzerala vyrážka na čele jedného dievčatka, čo má alergiu na nejakú potravinu, ale to bolo asi tak po týždni od toho ako sa vyhodila 😒

sonnya
24. aug 2009

ahojte my sme boli cez vikend na Orange Music Summer Feste v Námestove a aj napriek tomu, ze skoro celu sobotu lialo tak bola super atmosfera...
a ak by ste mali chut mozete zahlasovat za moju fotku (mozete vyhrat aj vy za hlasovanie) z festivalu cislo fotky ID 1298 😉

mirka
24. aug 2009

Zuzi 😒 ja som si úplne myslela, že tam budete aj vy, lebo boli všade plagáty tak si vravím, že vy tam budete 1000% 😅 ako pokračuješ s učením? kedy to máš?