Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

majussa21
3. mar 2010

Bzuco dik za info.. 😉
Hehe no urcite je aj po ocinovi a mozno aj v tomto 😎
No zbehla som k mamine a kvakala som s nou az doteraz a uz idem konecne aj spat..tak bru..uz asi vsetky spite.. 😎

ivca82
4. mar 2010

Ránko tetušky 🙂
Majussa ja som bola u L. prvý krát včera to som predvčerom len zavolala či berie nové pacientky tam ma hneď na druhý deň objednal 😉 a neplatila som 1euro za nástroje 😀 a kartu mi povedal, že mi dr. nedá, že to si on vyžiada 😉

bzuco
autor
4. mar 2010

dobré ránko sa praje

baby.....navrhujem nejaké to stretko - bezdetné - zasa 😵 ...čo vy na to????????????????????
potrebujem troška vypadnúť z domu aspoň na 2 hodky 😅

pinocio
4. mar 2010

Dobré ránko,
to super nápad bzuco ja potrebujem tak prevetrať sa,no Mirko má obdobie trucu reve už 3 deň, no do tomboly ho nechcú

natalschen
4. mar 2010

ahojte, ja som uz vyse tyzdna chora, 4 dni horucky a teraz stale chrlem ako podrezany tuberak a ni ATB mi nezabrali 😝 😝 😝

ivca, kasis......
likavcanky.... vcera poobed som bola na poste poslat 3 baliky - prisla som tam o 16.42 (otvorene maju mat do 17.00 hod), no to si neviete predsatvit ako do mna pi...la ze uz zatvaraju, nech si to vsetko pozbieram a pridem zajtra rano znova... 😠 😠 😠 to ako co ma byt? vravim jej, ze keby sa mi dala prist zajtra rano, tak pridem ,ale nemozme, no a cely cas kym vypisoval hundrala a hundrala....pani veduca a nakoniec mi list na dobierku do hmotn. 0,.9 kg ani nevzala ako list, ale povedala ze mi to vezme iba ako balik 😠 😠 😠 tak som posielala list s vecami v hodnote 1 euro s postovnym v hodnote 3 eura....no neporazi vas z tej nasej uzasnej likavskej posty? MM nasr..ty ze tam mal ist so mnou, ze ten by jej dal, robit uzavierku 15 min. pred zavretim... 😠 😠

natalschen
4. mar 2010

pjnoci.... ahoj, este treba vydrzat do 2 rokov, mne moja starsia takto revavala dni aj noci az do 26 mesiacov (zo zubov)

ivca82
4. mar 2010

Natali no podľa mňa by si mala určite napísať sťažnosť, takto sa tam oni chovajú bežne, teda hlavne PANI vedúca, ja keď som písala sťažnosť, tak som bola prvá!!! čo sa sťažovala. Prístup úžasný, mňa minula poslala zmeniť si peniaze, lebo už má porátané, tak som bežala zmeniť do obchodu, zmenili mi a ona mi s úškrnom zamkla pred nosom! 😠 🙄 🤐
Bzučka stretko je dobrý nápad, kde a kedy? 😉

bzuco
autor
4. mar 2010

no stretko....čo tak v baničnom?...vám z likavky je to jedno, ked aj tak prídete autom
a baničiarok je nás dosť 😝 ...bud v novej kaviarni Emilly alebo v Bielom dome, tam je celkom fajn....(uvidíme koľko nás bude)
a termín - niekedy budúci týždeň? čo tak PIATOK 12.3.?...to aj manželia budú doma, ráno nemusia do roboty vstávať - teda väčšina - si myslím 😎
tak sa vyňadrujte 😀 😀 😀 😀

baileysa
4. mar 2010

ahojte,

to čo tá pošta v likavke??? sa stazujte do radu na ňu... Ja som sa tiež tu sťažovala a pomohlo...

ja stretko neviem, ja ešte nemôžem tak odísť, večery sú u nás najnarocnejsie, zinka by sa iba cuckala... ale išla by som hneď...

geegee
4. mar 2010

suhlasim s bai...staznosti v Ruzomberku funguju...ja som si tak "vystazovala" zapnutie semaforov pri Tescu....zase raz 😠 🙄 😠

Aj ja by som sla na stretko...okolo pol 8 je u nas klud, tak tak nejako sa mne da...a je mi jedno kde, doveziem sa...pripadne este dakoho mozem cestou zobrat...

pinocio
4. mar 2010

nooooooo,tak to by šlo ešte spracovať mm

palculienka19
4. mar 2010

ahojte,
stretko, ja by som aj prišla, na také džúsové z mojej strany,uvidím, čo bude za týžden 😉 😉 ... a v baničnom najsamlepšie pre pupkanu a brušiačika 🙂
tá pošta to ste tu už písali, že strach a hrôza, treba sa s takými babami, či vedúcimi riadne konfrontovať, nech vedia, aké služby sú schopné poskytnúť, najmä, ked niekomu zavrú dvere pred nosom 😖

bzučo, veru, ešteže ťa máme, bo môj mm mi tak tvrdil, že príde poštou, no ved mu ja dám po hrbe, kde počúval 😀 😀 😀 ...ale bol tam asi aj dobrý chaos, niekto tvrdil, že prihlášky sa dali stiahnuť na inete, iný, že treba tam nechať a dodatočne priniesť od lekárky vyhlásenie, tak asi si to každý po svojom robí

bzuco
autor
4. mar 2010

palci no mne tak riaditeľka povedala - po 15.tom si prísť....neverím, že by posielali toľkým poštou, ved to by ich stállo mailand
a prihlášku som ešte v nedeľu večer hľadala na nete asi hodinu som googlila - na MTR vraveli, že ju má každá škôlka na webe - no trt a 2 orechy mali a nie prihlášku/žiadosť 😠

a mne tu na bystrickej v škôlke zasa vraveli, že potvrdenie od dr. musí byť na prihláške, že nemôže byť na samostatnom papieri....a kde som ho mala ja??? - na samostatnom papieri a vzala mi ho bez mihnutia oka 😝

alami
4. mar 2010

palci - aj mne tak - že po 15tom sa mám prísť opýtať - predpokladám, že to bzudú mať na dverách vyvesené 😉 Ja som prihlášku nehladalanikde, ja som sa tam bola vopred opýtať a povedala mi, že dopredu nedávajú prihlášky nikomu, že sa treba prísť ráno postaviť do radu

baileysa
4. mar 2010

a mne prihlášku dala dr.))) som bola so zinkou v poradni jej vravim, že ešte prídem tento týždeň potvrdiť prihlášku do škôlky, tak sa pytala, či mám tlačivo, ja že nie, tak vytiahla tlačivo a potvrdila..)))

noe
4. mar 2010

Ahojte babulky, sorry, ze vam sem leziem. Potrebovala by som poradit. Ak mate niektora skusenosti s dobrym ARCHITEKTOM v RK a okoli mohli by ste mi poslat kontakt do IP. Chystame sa stavat podkrovie. Nasla som vela kontaktov na nete, no nikde niesu refernecie a preto sa bojime zobrat prveho, len podla mena. Dom je dost stary, ma zlu statiku a preto hladame niekho hodne skuseneho 🙂
Vopred velmi pekne dakujem 🙂

alami
4. mar 2010

aha ako som si ja včera Lukáška zaobliekla
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1858921
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1858968

a je to od tej istej baby, takže len jedno poštovné 🙂

geegee
4. mar 2010

noe, ja by som mohla odporucit iba ak MM, ale on by asi neskakal od radosti, mozno by ma aj prizabil, kedze toho maju dost ☹ 😀 😉

ali, dobre si...ja musim tiez popozerat pre Matuska nejake nohavice...ak by ste mali niekto c.110 tak kricte 🙂

ivca82
4. mar 2010

Ali no šikovne si nakúpila 🙂
My sme asi budúci týždeň bez auta, ale nejako by sme sa dohodli, buď zneužijeme tetu Ali alebo si vezmeme taxik a bolo by 😀 - to ako poznámka k stretku 😀
GG tiež si myslím, že keď sa nesťažuješ tak sa to len tak samé od seba nenapraví 🤐 😠

bzuco
autor
4. mar 2010

ali - no dobre si 😉

kasis
4. mar 2010

Ahojte,
Ali super si 😉
Stretko ja este uvidim aka budem sikovna pri peceni, my v tu sobotu oslavujeme, tak ak by som poobede stihla, isla by som aj ja 😉
Ivca ak nevies, zapis do MS je 22.-23.3. od 14 do 16 tej, treba RL 😉
My noc trosku preplakana, ale uz je OK 🙂

ivca82
4. mar 2010

Kasis ďakujem, aj MM mi hovoril, že sa už pýtal 😀 no tak to som zvedavá či nás vezmú či čo 😕 a aj potvrdenie od lekára či to potom dodatočne? No tak na Barborkin RL budú čumieť ako puci 😀 😀

ivca82
4. mar 2010

To Janke s toho očkovania nebolo dobre? Aj teploty ste mali? Aspoň to už máte na nejaký čas za sebou 🙂

kasis
4. mar 2010

Natali, vsak doporucene sa da tusim do 2 kg, to je teda koza 😠 😠
Noe, ked dakoho zozenies daj vediet aj mne, sice nas sa to tyka tak za 2-3 roky, ale referencie treba zbierat 🙂

kasis
4. mar 2010

Ivi, hej z ockovania,nozky ju asi boleli, lebo len co sa skrutila na bok, tak rev, ale bez teploty nastastie.
A RL mate len v taliancine? Lebo to im asi potom bude na dve veci 😀

ivca82
4. mar 2010

Kasis aj v taliančine, nemčine, angličtine ale aj zo špeciálnej matriky v slovenčine 😀 ale je naša a má SK občianstvo tak to je základ 😀 Aj tak by ma zaujímalo, že na čo im to vlastne je, ešte že aj zvyknú pýtať kartičku poistenca, to tiež neviem na čo im je, alebo, že konkrétne zaradanie v práci, to sú iné haluze, mi suseda doniesla prihlášku do škôlky v Dubovej, tak som sa zasmiala 😀

ivca82
4. mar 2010

Som si spomenula ako mi matrikárka v Likavke povedala, že musí prísť MM podpísať sem, že je naozaj otec, aj keď to mala v rodnom liste, ktorý sme na jej žiadosť museli dať preložiť do slovenčiny, keď som sa jej opýtala, že či jej nestačí, že už je v rodnom liste raz zapísaný a potvrdil to podpisom na matrike v IT, tak mi povedala, že: To tam si oni hocikoho zapíšu ako otca 😀 🤐 😅 😝 😀 argument ako sv.na 😀 😀

alami
4. mar 2010

😀 😀 😀 😀 to teda je riadny argument, fakt
kartička im je neskôr pre prípad úrazu, ale na čo od všetkých pri zápise, keď polovicu nevezmú 😝 čistá buzerace 😉

palculienka19
4. mar 2010

sa pýtam mm, že ako príde vyrozumenie a on mi, že máme sa prísť spýtať, 😀 😀 😀 😀 😀 , ale predtým mi stopercent, že pošlú, moc sme sa o tom ale nebavili, možno som ho aj zle počula, tak po hrbe nedostal 😀 😀 😀
kasis, super, že janke je už dobre, a že neteplotovala 😉
alami, dobre si nakúpila, aj nohy ušetrené namiesto behania po obchodoch 😉

alami
4. mar 2010

ja len tajne dúfam, že mu to bude teraz ešte veľké a v sept. tak akurát - do škôlky 😅 teraz nosí ešte 98, tak dúfam....som to tak myslela...ale ak mu to bude aj skôr tak prežijeme...toľko vecí za 18Euro aj s poštovným 😎