Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

natalschen
20. aug 2009

ahojte... prepacte, ale ema uz 3 noci nespala 😠 😠 , celu noc vzdycha a stone 😖 , takze hoci mi zaspi uz o 21.00 , na kona sa nedostanem elbo pri nej musim sedet 😢 😝 😝 , hadam uz dnes bude lepsia noc 😅

pinoci... este raz sorry, som sa aj ja na pokec velmo tesila, aj na pivco, no choroba je mrcha mrchava 😠 😠

alami.... avon uz dosiel, vymena vyfuku bude trvat do cca. 2 hod., ak vsetko dobre pojde 😉 , teda ak nebude nic chybat , tak podla toho zaplanujte, mam ti odlozit na vyskusanie aj to bodinko z babybazaru?

natalschen
20. aug 2009

baby... svokra ma dnes narodky a MM nekupil ziadny darcek, musim zase imporvizovat, napada vam nieco rychle?

andy271
20. aug 2009

zase mrrrtvo.. 😨 😕

ivca82
20. aug 2009

Zdravím tetušky 🙂
Natali no ja by som niečo upiekla, nejaké vínko a kvety a inak neviem. Ale ja sa radšej v takýchto veciach na MM vôbec nespolieham, to by nikto s jeho rodiny nikdy nič nedostal 😀
Ali ak pôjdete opravovať výfuk, tak príd sem za ten čas kým to urobia. Dáme si kávu a deťom chrumky a vystaráno 😉 😀

ivca82
20. aug 2009

Natali a ešte ma napadlo, čím by si ju mohla potešiť, teda tvoje deti, nech jej nakreslia obrázok a nejaké srdiečka a kvietky nalepia a pekný darček je na svete 😉

andy271
20. aug 2009

no my sme uz hore...
A je straaasne teplo...
A idem piect kolac...

andy271
20. aug 2009

Inak mohli by sme sa niekedy aj vsetky z likavky stretnut...
Hm??

kasis
20. aug 2009

Ahojte, sme dnes boli na zeleninovom nakupe, tak varim pomazanku a zavatram o sto sest 😀 😎
Stretnut samozme 😉 🙂
Este vas citem, som dozadu necitala
Natali ak mate doma nejaku spolocnu foto, pekny ramik a je rychly darcek 😉

mirka
20. aug 2009

ahojky

natali, kúpte orchideu, u nás to zaberá 😀 svokra ich má rada, tak kľudne môžme kupovať 😀

a dáke bezdetné stretko nebude???

kasis
20. aug 2009

No nemala som vela roboty 😀
Ruziu, nechce sa ti aj mneprist prestavat skalku? Ja jumam niekde v rohu zahrady, no hadam ju najdem 😀 , som ju neplela asi od jari,sa mam cim chvalit 🤐
Alami,som si myslela, ze idete niekam na dovolenku, ci len pojdete?
GG, vy kedy odchadzate? V piatok?

mirka
20. aug 2009

ozik Kasis, zabudla som ti pochváliť fotku, je super 🙂

kasis
20. aug 2009

Dakujem 🙂 , dnes za rana MM fotil,idem rychlo nejake do HF posielat,kym je zlava 😉

ivca82
20. aug 2009

Kasis krásne foto a aj Janka aká tanečnica 😵
Andy no napríklad keď dnes pečieš sa zastavíme všetky na koláčik 😀 😀 ja lenivec, nechce sa mi piecť, by sa mi už aj patrilo, ale keď si predstavým že budem musieť zase budúci víkend, tak sa mi vôbec neche 😝
Mirka no mňa MM už asi na žiadne bezdetné stretko nepustí tak rýchlo, máme zase o pár týždňov zo strednej stretávku 😀 😀

andy271
20. aug 2009

kasis..
Ahoj...
Krasna fotka.. 🙂

Inak aj ja rozmyslam nad darcekom ale pre mojho brata co ma 23.
Poradte mi nieco..
Mna nic nenapada... 😕

A s bezdetnym stretkom len suhlasim.. 😀

ivca82
20. aug 2009

Andy má 23. alebo 23 rokov? Lebo môj brat mal teraz 13teho 23 😀

mirka
20. aug 2009

ale fakt, už prídem sľubujem!!!! 😀

všimnite si na pravo to deculo na aladdin kočíky, kukuč ako hrom, krásne 😵

andy, dáku voňavku, ak nosí retiazky, alebo čo ja viem, čo nosia 23 roční chalani? 😅

andy271
20. aug 2009

Suhlasim pridte..
A mam aj akotak upratane.. 😀
Len cakam kym sa mi vydymi rura kedze dnes svokre prihorelo nieco..
😠 😠

ivca82
20. aug 2009

Mirka vidíš, takže Andy napr. môj brat nosí také blbé gorálky na krku, potom náramky také koženo-kovové a všetko čo má niečo spoločné so značkou ferarri, gaťe "proklete nízko" a keďže je zatažený na autá, u neho by bol dobrý darček aj balíček autokozmetiky 😀 😀
Mirka no len aby si prišla, ozaj v ktorom paneláku to ty bývaš na rovni?

andy271
20. aug 2009

ivi...
23 rokov 🙂 😉

mirka..
tiez rozmyslam nad retiazkou..

Moje dieta ma plieska s mucholapkou.. 😠

ivca82
20. aug 2009

Andy tak poriadne vetraj, nech sa nám koláčik nevyúdi, bude vadiť ak Bouka príde len v tričku a gaťkách? Hádam si ich tam nezabudne ako minule 😀 😀

ivca82
20. aug 2009

Som sa zase pozvala 😅 😀

kasis
20. aug 2009

Ivca, to nejak zavcasu u chlapov gatky nechava 😀 😀 😉

ivca82
20. aug 2009

Kasis veď aj ja som sa minule čudovala, tam išla s gaťkami a domov prišla bez 😀 😀 Ešteže sme sa išli neskôr ešte prejsť a teta Andy nám ich podala 😀 😀 Behá len s gaťkami a už sa ide vycikať sama, ale len do trávičky a gaťky zásadne nedáva dole 😅

ivca82
20. aug 2009

Nejdem neskôr na ihrisko za školu s deťmi? Likavčanky, prípadne aj teta s Mtčka môže dobehnúť, ale tá má muža doma tak asi ona nie 😉

ivca82
20. aug 2009

Spomeniem stretko a vyparia sa 😝 😀

ivca82
20. aug 2009

A to dieťatko v tej reklame má fakt krásny kukuč 😵

leyuska
20. aug 2009

Kasis, ja ti len dohodím skalničky, ak chceš. ja mám sklalku typujem 2x5m, to sú len kvety. A ešte mám, neviem koĺko je to, miesto na stromčeky, kríčky,... niekedy mám pocit, že mám okolo to ho viac starostí ako keby som sadila mrkvu 😀 😀 😀 . Keď si skalku doupravujem nahodím fotky. Síce môžem aj tie zo starou skalkou.

pinocio
20. aug 2009

ahojky, dnes voľako meškám, sorry,že som večer zavrela Mirko sa zobudil a starý Miro vrčal kde toľko trčím, že my zruší koňa nech sa .... necítim sa dobre a Mirko má nádchu neviem kedy a ako k nej prišiel

kasis - super foto

k darčekom- ja mám rada praktické dary takže prací prášok a iné , darčekový kôš to zachráni vždy a ja starým nekupujem donesiem flašu a padla

andy271
20. aug 2009

ivi... bola som dat alexovi papat...
Ja idem piect..
Hadam..
A este napisem..
Svokor maluje dole vonku vchod..
Tak zajtra pridite.. 😉 😉

kasis
20. aug 2009

Ja som bola krmit obe deti naraz 😀
Mam este tak na 1,5 hod roboty s pomazankou,okolo tej 17 mozem vypadnut vyvetrata a aj dom nech sa vyvetra 😀
Lei,vsak aj ja som si myslela, ze so sklkou menej roboty ako s mrkvou, tesim sa na fotky.Skalku uz necham tento rok tak, na jar sa do jej rekonstrukcie pustim a potom aj dake skalnicky pokseftujeme 😉