Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

andy271
20. aug 2009

baby v Likavke neviete ci ten bankomat funguje?
A ak mam VUB budu sa mi dat vybrat prachy?...

pinocio
20. aug 2009

vybereš prachy no zožere ti poplatok okolo 50 korún rátaj stým

andy271
20. aug 2009

pinocio
A ty si tiez z Likavky?...
Teta ivca..
Kolac upeceny..
Vecer donesiem... 😉

bzuco
autor
20. aug 2009

čaute...prišla som si pokecať, ak je ským 😉

bzuco
autor
20. aug 2009

pinocio...tvojho drobca som dnes z balkona strážila, kým si si šla domov zaniesť veci a jeho si nechala pri obchode 😉

bzuco
autor
20. aug 2009

kasis....super fotka - kráááásna 😵 😵 😵

mirka
20. aug 2009

čau zuzi, ako sa darí? kedy to máš?

bzuco
autor
20. aug 2009

čau mirka...doma nám nejde net a duro je het, takže chodím závisláčiť k našim 😅

takto o týždeň vo štvrtok...začala som už opakovať...no vyšumelo mi riadne z hlavy 😖

bzuco
autor
20. aug 2009

takže takto o týždeň bud budem juchať 😵 😵 alebo 😢 😢 😢

natalschen
20. aug 2009

ahojte.....aj ja som prisla na chvilku pokecat 😉

andy... dnes som to nebola ja, fialove saty nemam ale velmi rada sa s tebou stretnem, to likavkse stretko by sme mohli uskutocnit - aj s detvakmi kdesi na ihrisku , ja ich moc nemam kam dat, takze su na mne prisate 24 hod. denne 😠 😠

natalschen
20. aug 2009

alami... kuk IP

baileysa
20. aug 2009

juchat tu budeme s tebou bzuco 😉 😀 😀 😀

tak potom dame dake bezdetne oslavne stretko 😉

len ja sa vyzuvam z organizacie, nemam na to 😒

kasis, krasna fotky, aky je matko zmeneny... ci to len v tom pase tak vyzera?? 😉

alami
20. aug 2009

natali, neprišla mi žiadna IP 😖
po ten avon sa čím skôr stavím 😉

alami
20. aug 2009

ok, už prišla. Keď pojdem okolo cinknem ti

natalschen
20. aug 2009

alami... to vies, moje ruky su rychlejsie ako moj mozog, najprav napisem odkaz az potom pisem postu, blbe ale uz mi to dnes nejak nemysli 😀 😀

natalschen
20. aug 2009

akurat sme boli gratulovat tej mojej svokrusi - no maly pruser 😕 svagrina kupila spolocny dar a ostala s nim v kubine, ze dojde az zajtra, tak sme rezali gratulovat aspon s kavou a plodmi mora 😀 😀 , aby si nemylsela ze som zabudli 😕

bzuco
autor
20. aug 2009

tak pokecajte, zajtra vás dočítam..idem domov...už je tmaaaaaaaaaaaaaaaa 😖 😖 😖 😖

natalschen
20. aug 2009

pinoci... kde si? ja uz nasavam pivenko, chytro dojdi, lebo ked dopijem....vsak vies co, budem konovat na gauci 😀 😀 😀

alami
20. aug 2009

som teraz nejak vytočená, sme chceli pobicyklovať, sme sa strepávali z mtčk, Oli sa bál dole kopcom, tak išiel pešo popri bicykli a keď konečne nasadol, tak sa neudržal dostal šmyka a nepekne spadol. som myslela že ani nevstane, otrasne sa vyváľal, ešteže nič nešlo...no a potom sa už bál - ani z kopčeka ani do kopčeka...no hrúza....takže sme len na paračku dosšli a som povedala - otočka a domov....no či pred mtčk nestretneme nejakého čudáka? bosí išiel! topánky vôbec nemal a to už bol ten najhgorší stupák, tak sme išli zarovno s ním, ma skoro piclo a ten sa len prihováral a ja nervy na krajíčku. MM vzadu Lukáška, tak som nechcela aby on išiel popri debilovi, tak som musela ja 😠 no výlet za 100bodov 😠

pre nové baby - mtčk = martinček, to keď Oli ešte nevedel poriadne písať, písal všetko bez samohlások...si to len slabikoval a písal spoluhlásky zo slabík, takže martinček písal mtčk 😉

alami
20. aug 2009

nechcete niekto? super cena - my máme, inak beriem ja http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1246716

natalschen
20. aug 2009

alami... je mi luto, hadam na to coskoro zabudne a strach opadne 😉 , ja som si v 8. rokoch roztrpala bradu - zasila ma na 4 stichy a o tyzden som zase bicyklovala 😅

pinocio
20. aug 2009

tu som pustil ma bzuco- dakujem za stráženie ale sestra sesdela pri mirkovi to blondaté preoblečené za disco gulu

natalschen - ja u kamošky do 19.00 švihla slivku tak pivko nemusím dnes a rezala som

Mirko soplík vodoví neviem čo s tým zajtra idem k zubárovi tak sa teším

pinocio
20. aug 2009

andy - ja som z rbk baničné

pinocio
20. aug 2009

ja sa picnem teraz ani nohy

natalschen
20. aug 2009

pinoci... na sopliky radim najlepsi physiomer - voda z mrtveho mora, pouzivam uz 3 roky a + odsavacky hlienov - najlepsia je ta na vysavac alebo ta obycajna do ust 😒 -

natalschen
20. aug 2009

na zubnika drzim palce..... 😉 vcera mi kamoska poradila, ze ked si pol hodku pred vrtanim supnes ibalgin alebo nieco podobne proti bolesti, ta bolest pri vrtani je min. o polovicu mensia - tak vyskusaj, ja budem skusat v spetembri, ked idem zas

pinocio
20. aug 2009

ja z ibalginu grciam má najviac vedlajších účinkov

pinocio
20. aug 2009

ja si verím ,že zajtra to bude bez bolesti tie kazy 😀 😀 😀

natalschen
20. aug 2009

jasne , vizualizuj, moja kolegyna sa naprogramovala na bezbolestny porod a mal oba bezbolestne 😀 😀 - vazne

viem ze ibalgin je svinstvo ale mne zabera lepsie ako paralen - ten na mna nema ziadny dosah

natalschen
20. aug 2009

tak to ti treba ist skoro spat aby si bola fyzicky aj psychicky fit