Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

palculienka19
31. aug 2009

tá bundička sa mi vidí taká super frajerská 😉

ka77ka
31. aug 2009

ahojte zienky.
tak opet som k vam nakukla po dlhsej dobe...za 2 dni zacina skola, uz aj MM oknci dovolenka, tak budem mat viac casu. 😉
inak sa mame fajn, dievcata rastu ako z vody.terezka bude uz za 2 dni prvacka, tak som zvedava, ako to budeme zvladat.
eliska je poriadny vymyselnik, vsade jej je, rozrozpravala sa, no proste zlata je.ma uz 10 zubkov, teraz sa jej tlacia vrchne stolicky.dnes mala mensi uraz, splhala sa na postel a udrela sa o roh perinaka.placu bolo neurekom, ale nic vazne sa jej nestalo.
terezka bola pred 3 tyzdnami vyberat nosne mandle, este ma trosku zapal v nosteku, striekame sprej s morskou solou.ale tiez to zvladla velmi dobre.
pozeram, ze uz o 106 nakupujete vecicky na jesen a zimu...mne treba hlavne pre Elisku.ale vsak pokupim.
dufam, ze mate deturence zdravucke.
a velke gratulko k novym tehulkam...prajem bezproblemove tehotenstva vsetkym. 🙂 🙂 🙂

bzuco
autor
31. aug 2009

katka ahoj 🙂

inak dnes sa mojej veľmi dobrej kamoške narodil chlapček - adamko...tak mám pekný deň 😵

bzuco
autor
31. aug 2009

no idem si ritný veniec odsunúť vedľa 😀 😀 😀
začína 4. séria paneláku....jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

ozaj ali...kúpila mamina niečo? 😉

ka77ka
31. aug 2009

ahoj zuzi...mojej kamoske sa min.tyzden v stredu narodil 3.syncek...takze tiez pekne. 🙂

alami
31. aug 2009

bzuči - teplákov má dosť a už nepotrebuje ako do škôlky, ale dík 😉 ale som rozmýšľala že čo bude nosiť, kým bude teplo, sa v rifloch uvarí, tak som mu tieto objednala http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6132096

príemný seriálový večer všetkým 😵

ka77ka
31. aug 2009

ali,aj ty ides mat prvaka, ze???...pri dievke mas vyhodu, ze aj suknu mozes obliect. 😅

alami
31. aug 2009

veď to...ale chalanovi...no do škôlky chodil a v teplákových kraťaskoch, alebo 3/4 tepláky, no ale do školy? a som sa neskoro zbadala, len teraz kupujem, som zvedavá čo muu dám do piatku 😅

idem kuk panelák, papa

ka77ka
31. aug 2009

tento tyzden hlasia teplo...a dake balonove kratasy isto najdes v skrini. 😉 papa

pinocio
31. aug 2009

čo nového na koni
Mirko plakal nie zaspať teraz som nakukla obchody idú dobre humor drží

ka77ka
31. aug 2009

este par fotiek od nas.kto ma zaujem, nech si kukne:
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

bzuco
autor
31. aug 2009

ali...ale v kraťasoch už bude ráno kosa...to asi radšej nejaké tenké gate kukni....v tom mu nebude ráno zima a pooobede zasa horúco

natalschen
1. sep 2009

dobre rano vsetkym 🙂

ako vidim, panlakove maniačky budu uz pravidelne blicovat a chodit poza kona 😀 😀 😀 , tak si nachystajme nejake doveryhodne sopravedlenky 😀 😀 😀

ivca82
1. sep 2009

Ránko tetušky 🙂 Veru už ideme začať chodiť poza koňa 😀
Katka ahoj, to mal TM skor celé prázdiny voľno, však? Ale pri dvoch deťoch aj dobre 🙂

natalschen
1. sep 2009

pinoci.... inak zabudla som - na prerezavanie zubkov je super potierat dasienka neriedenou citronovou stavou 😝 😝

natalschen
1. sep 2009

baby... pre chalanov 92, ak by ste chceli, kricte, by som aj ja vzala daco od nej

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6496942

bzuco
autor
1. sep 2009

ahojte
tak ja som doma len s malým
MM a aj B išli vyberať zemiaky.....

natalschen
1. sep 2009

baby.... moje dieta ide zajtra 1. krat do skolky - ak mate trosku casu, napiste mi vase vycerpavajuce rady a skusenosti, co a ako sa zajtra rano - ked nebude chciet ist, ked bude revat, ked tam nebude chciet zostat apod. 😒

natalschen
1. sep 2009
ivca82
1. sep 2009

Natali a kam ide do škôlky? Tu či do RK? Poradiť ja neviem, ja budem asi revať viacej ako malá keď pôjde do škôlky 😅 😔

natalschen
1. sep 2009

ivca...ahoj, do likavky, idem totiz na niekolko hodin do roboty a dufam ze tam nebudem chodit neskoro ak mi mala bude kazde rano vyvdzat sceny - inak ona sa rada hrajka s detmi - aj cudzimi, len to bude predsa sok - medzi cudzimy bez znamej tvare, spolieham sa len na to, ze aj kamoskyn syn tam uz chodi od maja, takze ak budu spolu v triede, hadam sa na neho nalepi a bude to v pohde 😅

kasis
1. sep 2009

Ahojte,
ja som bez MM, klasika v robote a ja som sa pustila zavarat cviklu, len neviem kto mi chren narajbe, asi pockam na MM a spravim si volno 😀 😉

Ja som ani nevedela, ze uz bol vcera Panelak, som myslela, ze az dnes.

Vcera sa mi nakoniec par ml mocu podarilo odchytit ,ale makacka to bola, Natali, ste to museli mat riane narocne, ked ste takto cvicili kazdy tyzden, mne stacilo vcera.

Janka rastie akoz vody, neviem ci mi nahodou v noci nechodi chladnicku vyjedat 😀, lebo vcera uz mala znasobenu porodnu vahu a to som sa bala, ci daco pribrala, lebo posledne dva tyzdne poriadne strajkuje s papanim, papa iba ked spi, za bdela je starsne zvedava.

Natali, asi sa moc nelucte, slzicky urcite budu aj u teba aj u malej, ale urcite to dobre zvladnete 😉

bzuco
autor
1. sep 2009

baby...poradte
predala som jednej babe tu z MK zimné topky po maťkovi, 3x som premerala dl. a bola určite dobre zmeraná, no ona tvrdí, že sú menšie.....skúšala ich predať na BB...ale zatiaľ nič a teraz mi po vyše týždni píše, že jej stoja a či by som jej peniaze poslala späť a ona si oštovné zaplatí, chce len cenu topánok
no topky boli za 5 eur a poštovné platila 1,20 a teraz zasa 1,20... 😝 😝 😝

bzuco
autor
1. sep 2009

natali...hlavne sa s ňou hodinu nelúč..normálne pusu, povedze že prídeš ked sa napinká ....ona ak aj bude plakať, tak možno len kým ťa bude vidieť, ale potom ich uč. tak zaujmú, že určite si na teba ani nespomenie

a moja rada...od 1. dňa ju tam nechať aj na spanie - bude vedieť, že to tak bude furt a nebude protestovať ako po nejakom adaptačnom čase, ked si deti berú na obed a po mesiaci chcú, aby v škôlke spalo- si píš, že to bude katastrofa

alami
1. sep 2009

bzuči - nebrala by som spať
natali - dať na celý deň, nech vie že tak to bude a hotovo a pekne jej vysvetliť - tu sa pohráš, vyspinkáš a prídem po teba, rozlúčiť, dať dnu a ísť.... aj keď to bolí 😢 ale dlhé lúčenie nepomôže, len zhorší situáciu

ivi - sme boli s TM na kafče 😉 večer prídete ku nám....sa naši M dohodli 😉 😀

ja som dnes bezdetná, som to doastala ako darček k narodkám od tety, vzala nám oboch 😵 😵 😵 od rána sú tam 😵

bzuco
autor
1. sep 2009

ali..a čo jej napísať...ja tiež nechcem vracať peniaze 😒