Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

bzuco
autor
8. sep 2009

kasis...mám 😉 ...pončo mám aj doma, ale je to haraburda 😅

palculienka19
8. sep 2009

v kike??, no zišlo by sa teda kuknuť, a sú kvalitné, teplé, krásnučké a tak??? 😀 😉 hlavne mi ide o futro, , ak sa ti dá bzučko popíš.ja som zimomravý tvor, a natka bude po mne, ona je rada v teple, musí byť riadna hrubá.
ja nejako nemám zatiaľ šťastie na overal, ani bundu, jeden suprový overal som našla, len bol rukáv 46 cm, a ešte hore tak rozšírene strihaný až do pása, tak natka by sa v tom stratila, nám stačí rukávik bohate do 40 cm, ak by ste niektorá zakopla na mmb o taký, dajte infošku 😉 , gate nevadia dlhšie, pokiaľ sa dajú zahnúť, ešte veľa spraví topánočka

bzuco
autor
8. sep 2009

palci...no to som nepozerala, ale vzhľadovo boli pekné...no nič viac som nepozerala - my máme, takže som to nepotrebovala

kasis
8. sep 2009

Baby, v sekaci na stanici maju pre chalanov bundu jesennu asi takuto ,len modrobielu http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5797048, len za 5€ 😉 🙂 a este aj zimnu celkom fajn, hrubu s kapucou odopinacou, tiez modru za 5 €,ale obe vo vel 92/98, takze pre nas male, ale davam vediet do plena 😀 😉 . Dnes im prisli 😉

bzuco
autor
8. sep 2009

kasis...dík...my sme zásobení 😉
alebo pôjdem kúpiť a hodím do aukcie 😎 😀 - vyvolávacia cena 5 eur 😀

bzuco
autor
8. sep 2009

alebo žeby som zbehla????

kasis
8. sep 2009

Bzuco, vies,ze to aj mna napadlo 😎 , podla mna to aj mnohe robia 🤐

bzuco
autor
8. sep 2009

kasis...zbehnem hned ráno...odložím na jar...to ako ked nájdem 😉
nevieš kedy otvára? o 9tej?

alami
9. sep 2009

Dobré ránko 😵
ja som včera mesto pobehala a Lukyho zaobula - papučky, oteplené gumáky a topánky. Spolu 40Euro 😝 A ešte mi treba Olimu topánky 😖

Včera sme písali úlohy od 18.30 - 20.30 😝 😝 😝 nie že by bolo toľko úloh, ALE - po prvé - máte úlohu. Odpoveď NIE. Pozriem do tašky, zošit tam - to dostávajú keď majú úlohu, inak domov neností, pozriem a úloha poznačená - ale značila im učiteľka, tak možno "len" NEPOčUL že im poznačila. Otvorím čítanku a katastrofen - tam mal tak naškrabané A a M čo písali, že som skoro odpadla - takže sme trénovali na 3 veľké A4 kým som mu to dala napísať do zošita a potom - z matematiky čo robili v škole - nedokončené, v čítanke čo robili - nedokončené....pomaly každá úloha nedokončená - takže sedel a písal a kreslil a tie hrôzy som mu pogumovala a musel to tam zas....no ale ani necekol, len "nariekal" že von nestihol 😠 potvora lajdácka ☹ ako to chcel odfláknuť všetko - ale snáď pochopil, že čo odflákne v škole, to doma ešte viac odmaká 😅

kati kde ste v čítanke? my máme za sebou A a M a dnes idú na O
včera sme ešte aj vlka v studni kreslili 😅 😀 😀 😀 😀 😀

bzuco
autor
9. sep 2009

ali....oni idú asi troška inak ako v normálnej škole...ja som o takomto čase ešte písmenká neučila ani náhodou

a kde si kúpila tie gumáky?
ja sa chystám dnes sebe si kúpiť topánky, som bola včera v deichmane, ale to by som musela mať nohu 39-40 aby som obula....čo sa mi páčili, tak len obrovské čísla mali, tak ide do mesta a zbehnem aj do toho sekáča na stanici 😎

alami
9. sep 2009

bzuči - tam kde si ma poslala- dík. Stáli síce až 8,9Euro, ale sú teplé, to môže kludne aj v zime. Najmenšie číslo bolo24 - 25 ale nie sú mu moc veľké. Inak mali aj veľa gumáčikov nezateplených, myslím že po 7. Aj malinké čísla.

Píšu - ale len tlačené, oni písané až po pol roku

kasis
9. sep 2009

Bzuci,hej o 9tej otvaraju 😉 , dufam, ze budes mat este stastie 😉
Mne tiez treba topky, tak skocim do Deichmanu, lebo jaa z 39 potrebujem., ked maju 😀
Ali a tie hrozy kedy stihol,v druzine? Ale dost mali uloh, na to ze je prvak a tyzden v skole

bzuco
autor
9. sep 2009

ali..ja mám také snehulky ešte po malej - 24/25, a vo vnútri je riadna kožušina, budeme mať 😉

bzuco
autor
9. sep 2009

kasis...ty si tam bola ráno alebo poobede?

alami
9. sep 2009

kasis - nieeeee, tie hrôzy - to písal na hodine tak hnusne. na úlohu mali len do riadku A a do riadku M. nič viac. to ja som mu dala poopravovať a podopisovať to čo odflákol na hodine.

kasis
9. sep 2009

Poobede pred zaverecnou okolo 16tej a o 16 30 zatvaraju 😉

alami
9. sep 2009

ja som rada tým gumákom, lebo nezateplené by som sa mu za chvíľu bála a nie sú zas ako snehule, to by som mu zas teraz nedala 😅 😀 a u nás - v záhrade už len blato bude o chvíľu, tak len gumáky bude musieť. to by zas musel mať 2 topánok - no a kupuj dvojo keď jedny sú 27Euro 😝

bzuco
autor
9. sep 2009

ali....nedávaj mu to prepisovať....ako to napíše, tak napíše....ja viem, že je to ťažké, ked to vidíš..mňa tiež neraz ťahá dávať B. prepisovať....ale tým im to len zhnusíme....pokiaľ mu tam učiteľka nenapíše, že to má prepísať, nechaj to tak 😉

bzuco
autor
9. sep 2009

ali...viem aké...som ich videla....ale my máme s kožušinou - do čvachtanice

alami
9. sep 2009

však som sa s tebou o tom aj chcela poradiť, aj som si povedala že ani navyše mu nedám, že kým učiteľka nepovie - však ona vie....no ale vieš - keby si to videla 😝
som mu povedala - snaž sa v škole, ak to budeš mať pekné, nebudeme písať doma, ak načarbeš, budeme cvičiť...lebo zas, nechcem aby si tam prdel robil - načarbem a hotovo. nestačí že je múdry, lajdák nemôže byť 😉

alami
9. sep 2009

inak - som v tom obchode ešte nebola, to od kedy tam je 😅

bzuco
autor
9. sep 2009

ali...ja som tiež videla 😀 😀 😀
akurát včera som malej ukazovala písanku, ako písala tie vlnovky a čiarky v 1. triede....niektoré boli napísané fakt hrozne...aj malá kukala, že čo to? 😀 😀 😀

bzuco
autor
9. sep 2009

ali...oni to rozšírili na celé poschodie - bolo to len na polovici a na tej druhej polke bolo elektro trides

ivca82
9. sep 2009

Ránko tetušky 🙂 som varila, nech mám pokoj a vy ste tu už stranu zapísali za ten čas 😀

ivca82
9. sep 2009

Bzučka, presne túto súpravu som chcela čo si dala link http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6254672 len velkosti sú tak blbo robené, že 98/104 a to je napr. pre nás ešte moc veľké 😒 ale už som si včera vydražila tiež pekné, len svetlé 😅
Ali inak aj ja od niekiaľ viem, že sa nemá "nútiť" tolko písať a prepisovať, lebo bude mať dieťa odpor ku škole, len som zvedavá, čo budem robiť ja, keď malá pôjde do školy a bude škrabať tak ako ja a MM 😅 😀

alami
9. sep 2009

baby, ma nesr, to ide o to že on to schválne odflákne! nie že škriabe lebo inak nevie 😖 a druhá vec - naučený bol, že v škôlke keď úlohu nedokončil tak nevadilo, ale tu sa musí naučiť, že v danom čase má urobiť CELÚ úlohu a nie len polovicu a zvyšok času snívať o jeho pokusoch a dinosauroch 🙄 takto sa naučí, že ak nezamaká v škole, poobede nemá čas na kamarátov, lebo musí dopisovať čo nestihol

geegee
9. sep 2009

baby, mate niektora tu supravu co ste davali link? Je dobra? Lebo cena je superska, az sa bojim, ci to nebude smejd. Aj tak budem musiet kupit aspon 2, na prezlecenie. Hlavne nech su teple a nepremokave aspon ako-tak.

Matusko dnes isiel do skolky sice s nechutou, SAM vosiel do triedy, v strede sa otocil a vratil sa ku mne s placom, ale potom isiel zase sam, aj ked s placom. Ale bolo to o nieco lepsie ako vcera, ked som musela ujst. NO a vraj sa do nicoho nezapaja, len sedi a pozera na deti a cita si knizky, aj pri obede sedi sam. Tak som prosila ucitelky, ze on je taky tutko, ze jeho treba nejako rozumnymi argumentami dotiahnut k detom, ked nejde sam - nie nasilu, ale nejako ukecat. Ale nejaky extra zaujem neprejavili. Sedi, tak co ☹

Vcera sme sa boli aspon vybehat s deckami v Cutkove, Tomina sme posadili na deku a hral sa a ja s Matuskom sme hrali futbal 😀

ivca82
9. sep 2009

GG ja som si ju dala premerať, len nám bola velká, vyzerá super, ale fakt ma nenapadlo sa opýtať tej baby na výrobcu. Skús sa opýtať, a uvidíš 😉 A Matúško chúďa, fakt v tej škôlke vela závisí od učiteliek 😔 Ale on sa oťuká a bude dobre 😉
Ali ja len že som to aj ja niekde počula, ja toho vela počujem a od niekiaľ viem len netuším odkial a ani či to je správne 😅 😀

ivca82
9. sep 2009

Baby ste už jedli hrozno s vidličkou? Moje dieťa má teda iné spôsoby, dám jej hrozno, ona mi na to, že ďakujem ti a ide si vziať vidličku 😀
Prosím poradte mi, ked si mám v RK kúpiť normálne rifle, som zúfalá a nemá si čo obliecť, včera som akurát MM povedala, že už nemôžem chodiť medzi ludí taká doobliekaná 😅 😅