Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
16. jan 2010

GG my sme išli dole až 12.15.Oli sa s kamošmi ešte boboval na tých kruhoch - bomba, najskôr im zaplatil spolužiakov otec, potom zase ja, tak boli 4x+vlekom hore, sranda veľká a rodičia zadara čaj s rumom 😅

musím pochvíliť Oliho, už samostatne zlyžuje kopček, sám sa vyvezie vlekom hore -sám sa naň nasadí aj odpojí. zjtra idem lyžovať s ním aj ja a už som aj MM zlanárila, takže Luky k mame a ideme 😵 😵 😵 ak sa nezabijem tak vámpodám správy či aspoň žijem 😀 😀 😀 😀

počasie nám vyšlo úžasne bola inverzia dole tma, na Maline slnkom zaliate, nebvedeli sme čo zo seba vyzliecť, tak bolo horúco...

joooj a to sme ešte na odchode stretli Sebastiána - Oliho naj kamoša, takže už nám nechýbalo naozaj nič 😵

geegee
16. jan 2010

alami, tak ste riadne potiahli 😀

Ja som si myslela, ze tiez by sme zajtra isli, ale MM ide s Matuskom do Besenovej a vratia sa az pred obedom zajtra...tak mozem vecer aspon zehlit 😀 A zajtra sa drz 🙂 😉 A potom pridaj fotos 🙂 Ja uz som dala na Picasu a FB

alami
16. jan 2010

tak ťa idem kuk

som chcela ešte - že aj Matúško robil pokroky, však aj on lyžoval aj na vlek chodil ako samostatná jednotka 😵

alami
16. jan 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

pridala som pár dnešných
GG, pekné, už som kuk 😵

kasis
16. jan 2010

Ahojte,
Dadulka aj ja gatulujem k dievcatku 😉
Alami, teda s tou liskou by somsa aj ja bala, minule sme z auta videli lisku pred Bilou, ta asi nebola celkom zdrava, ked tak blizko 😒
GG, Ali mate sikovnych chalanov, takto lyzovat po druhej hodine, mne ani tyzden na lyziarskom nestacil 😝 . Krasne bolo na Maline, ste sa aj poopalovali 🙂
Ak neviete, vo stvrtok otvorili novy sekac ZOBORKA nad Rozkvetom, vela tovaru, super ceny, dnes som tam bola a za 13 € som nakupila Janke komplet vybavu na jar a to vsetko Next 😉 a jednu tuniku z toho cisto novu s vysackami 🙂
Deturence zda sa uz v pohode, tiez neviem z coho kaslali, Janka este trosku rano pokasliavala, ale uz je fajn, akurat im obom trosku nechuti, ale to sa spravi.
No a idem pozerat Purpurove rieky 😉

bzuco
autor
16. jan 2010

silvi...chystám sa tam... 😉
ako sa pohybujú ceny?

a nejaké bundy mali?....či mi posunieš po maťkovi 😕 😕 😔 😔 ...bude mu dobrá tá modrá? 😎

alami
16. jan 2010

čaute 😵
ja ešte varím...na zajtra 😅 😝
kasis - pojdem pozrieť, ja som čítala v RK hlase, žev sekáči nad fax and copy je požičovňa karn. masiek. Inak - tie masky v gombičke v žid.uličke sa mi nepáčia 😒 tak som zvedavá, či tu bude dačo lepšie

palculienka19
17. jan 2010

super lyžiari, chválime, včera bolo fakt perfektne von 😉

palculienka19
17. jan 2010

som musela odbehnúť,
čakáme ocka s obedom kedy príde z roboty a hurá vonku, a večer na návštevu,už sa tešíme,včera som mala upratovací a oddychový den zároven, natka bola u starkých až do večera...ale išla domkov bez plaču
kasis, mali dačo aj na 2-3 r pre natálku? ak ti prišlo pod ruku.nejaké sukničky a šatôčky by som jej chcela, ostatné zatiaľ máme, som jej aj v tescu nakúpila minulý týžden, mali tam hodne povykladané, ešte stále sú zľavy

kasis
17. jan 2010

Ahojte, my sme sa vystipany z prechadzky vratili, nejak nas ofukalo, ale fajn bolo 🙂
Masky aj v hrackarstve na Mostovej poziciavaju 😉
Ceny detske v sekaci, tricka tak okolo 2€ nohavice a sukne do 4€, akurat za tu cisto novu tuniku som dala iba 3,3 🙂 . Dospelacke som nemala kedy, esteze som sa na autobus ponahlala, lebo by som tam urcite viac minula 😀 . Dokladaju kazdy den okrem utorka, kedy maju 50% zlavy a stredy, vtedy maju vsetko po 70 centov 😉 . Mali aj bundy, aj suknicky, saty 😉
Zuzi, zrejma bude nasmu MAtkovi este dobra, uz nastastie tak nerastie, ze kazdu sezonu vacsiu

geegee
17. jan 2010

Nas Matusko je na karneval nachystany...sam si vymyslel, ze bude futbalista...nenarocna maska, tak som suhlasila 🙂 A opravara ma v zalohe 😀

alami
17. jan 2010

ahojte, my sme dnes boli lyžovať. Na lyžiach som stála po 17 rokoch 😨 😨 😨 ale pohoda, ani raz som nespadla, v pohode sa mi lyžovalo, tak som rada 😵 Oli lyžoval sám, ani sme ho nejak nesledovali, úplná pohoda.
Akurát, že bola neskutočnýá kosa a vietor hore, tak som si to odtrpela - ja teplomilná, sa neviem zohriať doteraz.
GG - som bola aj s našim inštruktorom, tak nám to presunul na NEDEĽU o 9.00,že v sobotu je v Jasnej, tak že ak by nám to nevadilo.... dúfam , že môžeš

geegee
17. jan 2010

alami, v pohode...dufam, ze bude dobre pocasie...Matusko ma nejake sopliky, tak ho ani do skolky nedavam, aby mu to preslo do lyzovacky 😀

bzuco
autor
17. jan 2010

kasis...ten sekáč je na celé to horné poschodie???
zajtra sa tam chystám kuk 😉

palculienka19
17. jan 2010

aj my sme prišli vyštípaní, vyzimený, ale aspon sme netrčali dnu, natka si pospinkala opať v kočíku, ved už to tak beriem, že dlho v tom koči sa už nenavozí, a už sa jej skracuje obedné spanie na hodinku, takže zrejme príde den D a budeme spinkať len večer
plesová sezóna začala, sa pochválte, ktoré idete plesať???neviem aká farba tohto roku fičí, ale sme boli cez týžden v martine a tam vo všetkých výkladoch samé červené šaty, tak je trendy zrejme
alami po toľkých rokoch ti patrí obdiv, a ešte bez pádu, tak to si dobrá lyžiarka
dúfam, že o rok mi posuniete kontakt na toho vašeho inštruktora, ak sa osvedčil 😉 😉 😉

sonnya
18. jan 2010

ahojte zienky, dlho som tu nebola aj cvicenie zanedbavam... ale zajtra mam skusku so socialnej patologie a akosi mi to nechce ist do hlavy... a statistiky ako doteraz dopadli skusky tiez nie su ruzove, tak asi si to zopakujem aj ja 😒 No ale nadej zomiera posledna, ako sa vravi 🙂
Pekny den vsetkym

bzuco
autor
18. jan 2010

sonnya, neboj...moja sestra to mala min. týždňe a urobila 😉 ...aspoň myslím že to bolo ono...nejakú patologiu robila 😅

alami
18. jan 2010

sonnya - budeme držať palce 😉

sonnya
18. jan 2010

baby dakujem 🙂
bzuco - tak to musi byt rada, ze to ma za sebou... je to posledna skuska a stres ako keby to boli statnice...

palculienka19
18. jan 2010

bzučo, ako si nakúpila??
ja som dnes mala poradnu a malá spí teraz, tak sa pôjdem pozrieť nad rozkvet zajtra
sonnya držím palce

andy271
18. jan 2010

Ahojte..
Dnes varim plnenu papriku..
Babinka sa nam vratila z mexika tak v stredu ideme do PP pozriet..
A mam otazku kolko sa plati za balik ked ide na dobierku?..

Kasis..
na prechadzke ste boli dnes?.. 😉

sonnya..
Este od vianoc sa necvicilo aspon neviem o tom...
Takze nic si nezmeskala..
A drzim palce pri skuskach...

Teta ivca..
Vas ani neni vidno, kde sa tulate?.. 😉

kasis
18. jan 2010

Ahojte,
Sona aj ja drzim palce, urcite to zvladnes 😉
Andy ano boli sme a niekto nam kyval z auta, ale netusim kto, ze by ty?
Mne malu zobudil taky dedo, mame rovno pred domom kontajnery na separovany odpad a ujo si doniesol asi 10 okien a rozbijal ich do kontajnera kladivom 😠
Palci my nejdemem plesat, tak netusim 😀 . A na poradni ako?
Bzuci, hej cele poschodie to je, ale to asi uz vies 😉

ivca82
18. jan 2010

Ahojte, sme boli dnes nastrelovať naušničky. Malá sa tešila, ja som jej ale nepovedala, že čo tam budú robiť, len že ideme k tete, ktorá nám ukáže naušničky a ona si vyberie 😅 Tak po ten moment bola šťastná, usmiata, ale keď tá teta vytiahla ceruzku a chcela spraviť bodku na ušká, tak plakala, aj celý čas potom, sme išli na kávičku za odmenu a aj tam polakávala a ako si tak pije minerálku slamkou, zrazu strašný plač, slzičky jej len tak tiekli a vraj, prečo jej teta urobila štip, chúďatko, potom zaspala a keď sa zobudila sme ani nespomenuli naušničky, a volala moja sestra, že ako malá, či ju to nebolí, či neplače, tak som Barborke dávala telefón, aby sa porozprávala s krstnou a malá, že nemôžem volať, mám ušiničky 😀
Sonnya držíme palce, nech to dobre dopadne 🙂 isto to zvládneš 😉
Andy mňa vidno to teba niet, malá chodí vykrikovať pravidelne na Alexa 😀 a kedy idem začať cvičiť? Už by sa mi fakt súrne zišlo 😅
Palci ani ja netuším, my tiež neplesáme 😉
Kasis aj ja som bola dnes pozrieť v tom sekáči, som malej 2 tričká na leto a 3/4 gate kúpila 🙂

bzuco
autor
18. jan 2010

ahojte

no ja som nič nekúpila...nejako ma nič neoslovilo 😅

ivca82
19. jan 2010

Ahojte, len nás posuniem, aby sme si nekazili priemer 😀 😀 😀

kasis
19. jan 2010

Caute
Ivca ako uska Barborkine? Janka to uz ma pomaly zahojene.

sonnya
20. jan 2010

baby ďakujem za pozitívnu energiu... pomohla veľmiiiiii.... mam to za sebou a predposledny semester uzavrety... len som zvedava ako ja idem zvladnut statnice...ten stres a panika to je hrozne...
Este raz vsetkym dakujem 😵

bzuco
autor
20. jan 2010

sonnya...takže skúška v suchu? 😉 😵 ...super...a neboj, štátnice zvládneš, ked som to zvládla ja už aj s malou, tak ty to zvládneš ľavou zadnou 😉

alami
20. jan 2010

sonnya-gratko
😵

domcek
20. jan 2010

Ahojte hlasime sa ze sme od vcera doma.
Inac nedali sme ine meno ako sme mali Ester je starozakonne meno ktore sa z hebrejciny do latinciny prelozi ako Stela-hviezda. 😉 Tot trochu zamotane. 😀