Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
3. feb 2010

baileyska gratkoooo - veľa radosti z maličkej, nech je zdravučká a nech vám robí radosť 😵

ivca82
3. feb 2010

Bai gratulujeme 😵 😵 Nech ste obidve zdravé a a šťastné 😵 😲

bzuco
autor
3. feb 2010

jeeee bai....megagratko 😵 😵 😵 😵 ...takže Laci bude mať doma babinec 😉
krásne miery - vyzerá, že bude z nej malá basketbalistka pri tej výške 😀
a kedy sa narodila....včera či už dnes?

alami
3. feb 2010

skoro som si telefón rozobrala čo špekulujem čo je s ním, že mi nejde 😅 😀 a to orange má výpadok 😲

Spoločnosť Orange Slovensko eviduje v týchto hodinách výpadok služieb svojich mobilných sietí 2G a 3G, ktorý nastal približne o 5:00 hodine. V dôsledku výpadku nie sú k dispozícii hlasové ani dátové služby na celom území Slovenska. V súčasnosti identifikujeme príčinu problému. Akonáhle budú známe bližšie informácie o príčinách ako aj predpokladanom termíne odstránenia výpadku, budeme Vás ako aj našich zákazníkov prostredníctvom médií informovať o ďalšom postupe.

Sploločnosť Orange Slovensko sa svojim zákazníkom ospravedlňuje.

bzuco
autor
3. feb 2010

ali...všetko nejde...iba T-com - teda pevné linky 😝

kasis
3. feb 2010

ja som pol hodiny po dome behala, ja ze nie je dobry signal, tak som hladala 😀

sonnya
3. feb 2010

Bai pripajam sa ku gratulaciam a hlavne vela zdravicka a stasticka prajem 😵

a s tým Orange je to sila... citala som, ze to bola planovana odstavka, ale mala byt len v noci ale nieco im zlyhalo... ale aj tak ako to ze to nedali dopredu vediet... u nas cela institucia ma sluzobne mobili O 😀 😝

geegee
3. feb 2010

Bai, gratulujem 😵
Uz je jasne co v tom brusku tolko robila....RASTLA!! na tych 54cm!! 😀 😵

ivca82
3. feb 2010

Tak máte veselo s Orange-om 😀 ešteže ja som zástanca O2 a to mi funguje, som skoro celé doobedu telefón dvíhala 😀 nás skoro zavialo vonku, a malá vynašla nový systém odhrabávania snehu, na kolená a čistila chodník 😀

alami
3. feb 2010

ivi - tak ju pošli aj ku nám, aj nám treba odhrabať 😉

bzuco
autor
3. feb 2010

ahojte

kasis...ja som sa zľakla, že nemáme poplatené faktúry 😀 😝 😀 😀

bzuco
autor
3. feb 2010

som bola zasa tu u nás v tom bazáriku na sídlisku a doniesla si zasa nejaké veci..ja tam už nepôjdem, lebo aj o posledný cent prídem 🤐

ak budete mať cestu, zastavte sa tam - teraz majú plno nových vecí z Takka a za smiešne ceny...bundy a kabáty po 6-7 eur, nohavice po 4, blúzky po 2 eurá, mikini a svetre po 3-5 eur, opasky po 2, nové podprdy po 1 eure, plavky po 2 eurá.....no ja som tam už nechala korún - ale obmenila som si totál celý šatník 😉

pinocio
3. feb 2010

Ahojky , prišla som sa sprítomniť, u nás nič nové Mirko nechce chodiť 😒

Bzuco - ten bazar v tom dome na rohu

bzuco
autor
3. feb 2010

pinocio ahoj...ano, tam...skoč tam pozrieť
majú otvorené po-pia od 10,00-15,00

bzuco
autor
3. feb 2010

len pozor - veci si treba riadne popozerať, je ich dosť kazových 😒 - hlavne dierka sem tam,alebo fliačik.... ale dá sa s ňou-predavačkou- dohodnúť aj na zľave

palculienka19
3. feb 2010

bai, aj my sa pridávame ku gratkám, nech ste zdravé, nech máš dosť mliečka pre takú veľkú babenku, a nech máte krásnu symbiozu od začiatku 🙂 😉
super, že to už máš za sebou 😉

mirka
3. feb 2010

ahojte

Bai, gratulujem 🙂 veľa zdravíčka a šťastia prajem maličkej!!!!

bzuco
autor
3. feb 2010

a ešte info - vyňúrala som v januárovkách 😎 😀 - bai porodila dnes 4,30 😉

majussa21
3. feb 2010

Ahojky.
Bai aj ja sa pripajam k blahozelaniu pre malinku, nech ste zdrave a malinka rastie do krasy 😉
Bzuco ja neviem kde je to ten bazarik?Mozes mi to prosim ta upresnit?Aj pre decka maju ci len pre nas?
MM si cely mt rozsteloval co si myslel ze s nim nieco ma ked mu nesiel vsetko sa mu podarilo vymazat vsetky data fotky teda okrem zoznamu nastastie by bol iny pruser..Teraz ho mame v nocnej tak sme same..
Pinocio ved ma cas vsak ma len rok neboj ani sa nenazdas a bude vsade za tebou 😀 Mne mala mala 1 rok mesiac tyzden a den 😀

majussa21
3. feb 2010

Bzuco ty si riadny detektiv 😀

bzuco
autor
3. feb 2010

majussa ahoj
je to taký starý rodinný dom, hned oproti tej novej bytovke v baničnom, to uvidíš

a majú aj pre deti, pre malé, veľké, pre chlapov, ženy....
a stále vykladá nový tovar.....
ja som si nakúpila už aj na leto - ako ked nájdem 🙂

pinocio
3. feb 2010

bai -gratulujeme k princezne

bzuco- čo ty nenájdeš

chlapi veselo spia a mamka mátoží, ako to vizerá s obchodmi v meste potrebujem zaodieť seba a mm

ináč chodníky by mohli aj odhrnúť dnes som prešlapovala na mieste- došla som na roveň no svaly na nohách a rukách dostali zabrať

bzuco
autor
3. feb 2010

pinocio - ja už do mesta ani nechodím - načo, ked si nakúpim v bazáriku nové veci za facku 😎

pinocio
3. feb 2010

ved ja stále na nete v bazároch 🙂

bzuco
autor
3. feb 2010

dnes som si bielu bundu s kapuckou a kožušinkou, na opasok - 6 eur a malému nádherný svetrík za 3 eurá + bavlnený roláčik za 1 euro a ešte som si sebe úpletový fialový šál za 50 centov 😵 😵 😵

bzuco
autor
3. feb 2010

chod tam do toho domu, neobanuješ 😉

pinocio
3. feb 2010

ved potrebujem trenčkot na jar nejako som sa zväčšila no podla váhy nie tak neviem či sa veci strcli či váha v keli 😀

bzuco
autor
3. feb 2010

bundičiek majú dosť, chod - kým je z čoho vyberať 😉

pinocio
3. feb 2010

už bežím 😀 , idem ľahnúť Mirko bude chceť dokojiť a dik za typ

bzuco
autor
3. feb 2010

aj ja

tak čauko