Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

baileysa
15. sep 2009

vcera sme boli s hubkou na tom predstaveni, ryba v trojke, podla mna take priemerne divadlo, ale sme si boli potom sadnut na chvilku, takze celkovy dojem z vecera, 1 s hviezdickou 😀

alami
15. sep 2009

Ľudia, čítajte objednávku od jednej, niektoré sú fakt drzé jak ploštice

Ahoj, ja by som si tie podbradniky zobrala. Nedalo by sa bez postovneho?
Klara
za tým prišlo:
tiez sami pacia tie zlte obliecky macikmi, , len su troska drahe pre nas...

tak ja na to:
Tak si vezmite aj tie obliečky a budete to mať spolu za 10Euro - teda bez poštovného. čo poviete?
Ak len tie podbradníčky tak vás potom poprosím 4,2 Eura na č.ú. ...
alebo ak to chcete nie doporučene, ale obyčajnou poštou tak by to bolo za 3,6Eura. Ako si poviete. len ak to pojde obyčajnou poštou a nepríde vám to, tak vám za to ručiť ani zodpovedať nemôžem. A ani vrátiť peniažky - samozrejme. Tak si premyslite a dajte vedieť. nezabudnite mi napísať vašu adresu. prajem pekný deň🙂

ona okamžite: Uz som sa rozhodla, prevediem teda 10 eur este dnes...

a dnes mi píše:
Ahoj, este ma tak napadlo, ci by si mi nepribalila aj toto...
Klara (litrová masážna emulzia zdarma k objednávke)

a za tým prišlo:
...alebo tieto gatusky (také rifle pre drobca zdarma k objednávke)


ja neviem...zahrá chudinu, dám sa ukecať bez poštovného a ešte chce aj darček zadara. to sa mi už stalo že baba si vezme mikinku za 1,5 eura, ešte to chcela obyč poštou a potom že kabelku zdara k objednávke - som ju mala na predaj za 4Eurá do nedávna 😖

alami
15. sep 2009

😀 😀 😀 😀 som jej odpísala: ok, len emulzia niečo váži, tak poprosím prispieť 1Euro na poštovné.Ďakujem a pribalím🙂

😀 😀 😀 som zvedavá čo napíše

andy271
15. sep 2009

Bai..

Ahoj..
Ja suhlasim s bazarom..
mam vela veci..

Ani neviem o tom, ze by sa mala zvysit materska..
A o kolko?

Tak to vam teda fajne bolo..
A ako sa ma Hubka a jej maly?

andy271
15. sep 2009

alami..
Vtipne teda.. 😉

Daj vediet ako to dopadlo.. 🙂

baileysa
15. sep 2009

andy, cauko, tusim o 5,50 eur ma ist hore, neviem, co s tolkymi peniazmi kazdy mesiac budeme robit 😝 😀

hubka sa ma ok, len vytazena na 120% 😅

andy271
15. sep 2009

bai..
Tak to je teda..
Preto som to asi nepostrehla.. 😉
Tento nas stat je taky stedry.. 😖

To ti teda verim...
Pozdrav ju ked s nou budes..

kasis
15. sep 2009

Ahojte,
my klasika bez MM, zas v robote 😒
ja som tiez za bazarik 😉
materska ani mne neprisla a to mi nemali co dvihat, lebo ja este neberiem rodicovsky prispevok, tak dufam, zedo konca tyzdna dojde
Alami, ta sa teda nejak rozbehla 😠 , ked zadarmo, tak pomaly vsetko, ale to , ze to bude vazit X kg, ju asi nenapadlo, no som zvedava, co ti odúpise, ci nezrusi tu emulziu 😝

kasis
15. sep 2009

no tych 5,5 € je volakosi vela na posledne roky, vlani tusim o 20 Sk dvihali, ci nie 😕

andy271
15. sep 2009

Ahojte..
Neviete ci je teraz vecer este v meste nejaka omsa?

hubka
15. sep 2009

Ahojte,tak vas idem po 100 rokoch pozdravit, prave si robim nejake veci do robotky a MM uspava maleho, ale uz hodinu robi sceny, neviem co sa mu dnes robi.....asi sa prehodil v Tatrach, vzdy ked nieked inde spime ako doma, tak robi potom takyyyyyy cirkus okolo spania.....sa cudujem, ze MM este nervy nestratil 😀 😀

Musim vas nastvat, ale mne materska vcera prisla uz aj s tym zvysenim, tak fasa.....som normalne nechapala aka rychlovka, tiez som cakala prachy az zajtra 😉

Inak mame sa fajn, cely vikend az do vcera sme boli v Tatr. lomnici, hotel super aj strava, pocasie nam vyslo, len svalovka ma este neopustila 😝 😀

Bazarik sme uz vcera s bai preberali, tiez by som bola za.....a hlavne ak by som sa niecoho zbavila......

Co sa tyka stahovania predkozky, u nas je velky problem, maly mi nedovoli aby som mu vobec pindura chytila....sa bojim, ze nakoniec skoncime na urologii

Predstavenie ako Bai napisala, nic ohromujuce, ale posedenie bolo super.....ako inac Bailuska vsak..... 😵

Tak vas vsetky zdravim a deturence tiez, asi som napisala vsetko co som chcela

Ozik este toto:viete mi poradit????chcem kupit malemu kombinezu z Quelle, ale je tam cislovanie 86/92 alebo 98/104.....to prve si myslim, ze je LTT a to druhe moc velke...poradte diky 🙂

palculienka19
15. sep 2009

ahojte,
hubka ahoj,som zapla a hned kuk milé prekvapko, už sa musíme aj my stretnúť, len my furt riešime malej zdravotný stav, aj teraz má soplíky, už tretí den, bez tt, tak sa ozvem, ked budeme fit, už tak úplne 😉 , lebo to by nebola pre mna pohodička, dúfam,že sa to najbližšie nejako podarí
pozdravuj od nás drobčeka, a aj tm 😉

hubka, a čo ma zaujíma, čo tá svalovica, ste spravili aj nejakú túru, alebo ste chodili plávať a tak???

čo sa týka bazáriku, ak bude prídem, len ja toho už moc nemám čo predať, sa mi podarilo niečo cez mmb, niečo som požičala, niečo som vrátila kámoške, a teraz som ju komplet zaobliekla, tak nemusím ani kupovať, podporiť prídem 😉

palculienka19
15. sep 2009

ku tej kombinéze, tiež mám dilemu, ktorú veľkosť, lebo tie 98-104 sú niektoré strašne veľké, pýtaj si hubka rozmery, ak tam nie sú, to je asi najlepšie, od niektorej maminy, čo predáva quelle značku.
ja by som túto, čakám, kým príde kamoške, odskúšame u nich a podľa toho kúpim, lebo vymienať sa mi to nechce
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6433449

hubka
15. sep 2009

Sisa-ta svalovka je z tur a este sme sa znicili aj v saune a virivke, ale uz je to lepsie......teraz ideme na Gejdak, tak budem zase fucat 😀

Tak Nati nech sa drzka a nech rychlo prejdu sopliky.....inak my tiez uz asi tyzden soplime, ale sem tam mu dam Physiomer a nejak to neriesim.....ked sa ochladi, vzdy pridu sopliky.....kym su svetle, je to OK

hubka
15. sep 2009

Sisa, ja chcem presne tuto, ale v modrej farbe....uz ju obzeram asi dva mesiace.....mam rozmery, tak si to prirovnam k oblecku co nosime

palculienka19
15. sep 2009

my sme mali vlani 92, a bola super, dole sme ju mali zahnutú, a na konci zimy už normálne, takže som nemusela po daľšej sa nahánať. 😉
príjemnú vychádzku, šlapaciu, nejako to rozhýbte. 🙂 🙂

bzuco
autor
15. sep 2009

ahojte
čo sa mi dnes stalo 😅 😅 😅
som hľadala jeden bloček od topánok a náhodou som našla v obálke slovenské peniaze, ešte čo maťko dostal ku krstu od prastarkých 😅 😅 😅 ...tak pôjdem do banky meniť...kuknú tam na mňa, že kde som to vyhrabala 😀 😀 😀

bzuco
autor
15. sep 2009

bai....akurát som nad tým minule rozmýšľala, že by mohol byť...aj ked veľa toho nemám...všetko zimné z minulého roka som už skoro predala 😵

ivca82
15. sep 2009

Ahojte, Andy to som rada 😔 , som na vás myslela, len som ťa dnes ani nevidela a včera si sa už neozvala..
Hubka ja som ju tiež chcela, ale dala som si pomerať a bolo to obrovskééé,tá 98/104, tak ak bude, tak najskôr na budúcu zimu pre nás 😅
Ali no podľa mňa ti napíše, že nechce už emulziu, ale gatuše, lebo tie sú ľahšie a nemusí priplácať za poštovné 😀
Kasis ja som normálne nechápala, že MM si dnes zobral volno, len chodil chalanov kontrolovať, aj sme na huby stihli 🙂
Bai ja by som sa tiež prišla pozrieť na ten bazárik, len neviem či by som niečo aj predávala, ja mám stále pocit, že sa mi to ešte zíde všetko 😅
A ani mne neprišiel rodičák 😝

pinocio
16. sep 2009

Dobré ránko ,
máme sa fajn na výročie 6-te chlapi moji prišli s kvietkom koláčikmi a mm sekal dobrotu až 2 dni, Mirko posledne len plače a nechce spávať doma len vonku tak mám nachodené toľko že až

mirka
16. sep 2009

ahojte 🙂

Zuzi no super, aspoň sa oplatí? 😉 ozaj, tú bundu s oteplovkami bude maťko nosiť?

alami
16. sep 2009

Dobré ráno, pozerám správy v archíve, no nech mi ešte niekto povie raz tú super otrepanú vetu - neboj sa, nič mu nespraví 😠 http://tvnoviny.sk/spravy/regiony/jakubka-2-5-p...

bzuco
autor
16. sep 2009

ahojte

mirka...bude...či?,,,chceš ju ?

bzuco
autor
16. sep 2009

baby...našla som jednu super bundu pre malého, len je to 104ka...myslíte, že ju tak v predstihu kúpiť??
barborka má presne túto značku a je perfektná...má lepené švy, takže totálne nepremokavá a aj ten materiál je super, nie klasický šuštiak
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6635553

ivca82
16. sep 2009

Ránko tetušky 🙂
Ali no čo ti na to povedať? 😒 Pes je zviera, aj keď ho máš doma a poznáš, môže mu prepnúť, potom by som aj nášho dala bez váhania utratiť 😔

ivca82
16. sep 2009

Bzučka ak si s ňou spokojná, tak mu ju kúp, aj keď, možno, kým mu bude dobrá, sa ti už nebude páčiť 😉

bzuco
autor
16. sep 2009

mám kamošku a ich pes, čo mali doma uhryzol pes na líce - mala tam riadne veľa stehov - ali...simonku mirkinu ☹ ...poznáš

bzuco
autor
16. sep 2009

ivi...je taká univerzálna...ved podľa mňa už aj na jar by ju mohol nosiť...ved už teraz oblieka 98čku

alami
16. sep 2009

jasne že poznám, však to som tu už vravela - večer mi vtedy volala čo sa stalo a ten deň nám na chatu pribehol cudzí pes, som vtedy oliho na ruky a preč - mal 2 či 3 roky - a všetci rehot - a večer Mirka volala čo sa im stalo - a to bol ich pes z rodiny

oliho pred nejakým rokom sekol nejaký pes tu v mtčk do líčka, ale mal to len ako špendlíkom, tak sme ani nikde nešli a stále mu to nezmyzlo, ešte sa mu to zvačšilo, má tam taký červený fliačik uprostred líca. Mu musel zubom trafiť asi žilku
neviete či sa to nedá nejakým laserom odstrániť? som nad tým rozmýšľala, sa musím iekedy papúchovej opýtať