Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

geegee
5. feb 2010

alami, urcite Matusko zajtra nepojde ☹

bzuco, fixy nemam tiez 😀

kasis
5. feb 2010

Lyziari a lyziarky a na Kalvariu nechodite? 5€ za celodenny 😉

alami
5. feb 2010

ja nemám

kasis - počula som, len v sobotu musíme na malino, kvôli ski škole a cez týždeň - jedine žeby som aj s Lukáškom - MM chodí domov denne medzi 20-22hod 😝 iba ak by sme išli v nedeľu, asi sa aj vyberieme - na Biely potok,tam je tiež vlek, segra ma volá, že zjazdovka je až po ich terasu 😀 😀 😀 😀 takže dolyžujeme až k nim. Až na to, že ja nemám lyže 😖 čakám kedy MM dáke prachy donesie a bežím si kúpiť 😀 😀 😀

pinocio
5. feb 2010

ahojky, chlapov som vyhodila von a idem makať lebo ked sú doma nespravím nič

S Mirkom sme boli na ortopédii -vraj v 3 rokoch budeme riešiť nožičky vložkami lebo mu ubiehajú -to som vedela aj ja

s tou bankou sila ešteže sme tam nešli, no v pondelok idem zas do Vub volali včera, tak tam idem som zved ako dlho budem čakať ale aspoň vybavili čo som chcela

alami
5. feb 2010

GG - ale ďalšiu sobotu môžem dohodnúť, áno?

geegee
5. feb 2010

ali, o tyzden uz hadam bude fit 😉

pinocio
5. feb 2010

tak dobrú noc

palculienka19
6. feb 2010

dobré ránko,
ja už pučím palacinky, lebo atlétik ma už duril, mama pod sa najesť 😀 🙂
o banke som včera zahliadla v správach, ale nič extra, že ho ešte nemajú,inak predstava, že by som išla okolo, ak by práve dotyčný vybehol vonku so zbranou nie je bohviečo

mnam, ešteťe sú na svete palacinky 😀 😀 😀 😀

pekný víkend všetkým

bai, dúfam, že sa držkáte a že máš slušnú stravu 😉 ....napíš, ak sa ti bude dať, ako ste to zvládli do hodiny h a aj teraz aké to je 🙂 😉

ivca82
6. feb 2010

Dobré ránko tetušky 🙂 my sme včera mali taký neočakávaný výlet, prišli sme domov až o 21.00 ale aspoň sme mali trošku zmenu, tak malá ešte dospáva a MM už v robote.
Palci tak dobrú chuť k raňajkám 😀
Pinocio Alami má tuším tiež pre Lukáška nejaké ort. vložky do topánok a už teraz, nie až v 3och rokoch.

pinocio
6. feb 2010

Ahojky,dobré ráno,

ja makám chlapov som vyhnala von Mirko nevedel čo zo sebou, idem makať lebo pri nich neurobím nič

ivi- na tie vložky sa spýtam švagra práve robí novú atestáciu tak sa poradím

kasis
6. feb 2010

Krasny den 🙂
Pinocio, radsej sa veru popytate a necakajte do 3 rokov, to dovtedy ako bude chodit
My dnes budicek o 4:30 😝 , Matko vstal a samozrejme aj Janku zobudil,lebo taral dve na tri a Janka rehoty z postielky 😀
Palci, riadneho hladosa mas v brusku 😵 , ale nech pekne rastie 😉
Bai, ty hadam pomaly aj kufre balis domov z porodnice 🙂
Zajtra mam pol dna volno, MM berie deti von a ku svokre, tak ich nabalim, navarene mam a mozem sunky valat 😀 🙂,ale nie 😉 ,konecne spravim poriadok vo veciach deti, lebo to sa neda, ked na striedacku spia, furt sa mi do toho montuju 😀 😝

kasis
6. feb 2010

Alami a to mate super, ze zlyzujete na terasu sestre, to vam ani bufet netreba 🙂

bzuco
autor
6. feb 2010

silvi, tak ak niečo vytriediš pekné po maťkovi - daj vedieť 😉 ...dohodneme sa 😎

alami
6. feb 2010

Ahojte, idem si pochváliť dieťa - OLI zlyžoval s inštruktorom 2x zjazdovku z Malina do Hrabova 😵 😵 😵 😵

ja ani neviem, či by som ho tam pustila, bola som na káve a zrazu na svahu neboli, volám inštruktorovi a on, že súna zjazdovke, skoro som sa posr. 😅 ale prišli celý, tak išli ešte raz, olimu sa to strašne rátalo 😵

alami
6. feb 2010

pinoci - Luky mi nosí ortop. vložky. tiež mu ubiehajú nôžky, boli sme na Lúčkach, je tam super ortopéd - odporúčam. Tiež povedal, že sa to rieši od 3 rokov, ale že vložkou už teraz nič nepokazíme, tak nám predpísal a vraj je dobré aby čím viac stál na špičkách, dvíhal predmeti palčekami na nohe - posilňuje to nožičky.

pinocio
6. feb 2010

bzuco - 😉 samozrejme niečo vezmem

no to sa vám hovorí ked nechce chodiť a šmatle ako mama 😀

alami
6. feb 2010

http://www.mimiaukcie.sk/ohodnoceni.php?user=14670 prečítajte si, ake mi dala jedna krava hodnotenie. Vyhrala rifle, hneď som jej napísala a neozvala sa, tak som čakala, jedna mi už raz nadala, čo ju naháňam, že má aj čo iné robiť, ...po 4 dňoch sa mi kača ozcvala, že:
Dobry den prajem,

pani asi sa stala niekde chyba, ze ste ma po vyhrati aukcie pri tychto rifliach nekontaktovali a nahodili ste ich do predaja opat. Pokial nieste ochotna mi ich predat za vydrazenu cenu 9€, kludne mi to napiste. Nebudem aspon na vase kontaktovanie cakat a kupim si inde..

Dakujem Dana

tak jej okamžite píšem, že podklady som jej hneď bla bla...od vtedy 4 dni - ani neprišlana MMB a teraz si išla rovno naMMA aby mi napísala hodnotenie. Má odo mňa asi 7 Mailov, pičurda. Toto je jednoznačne ťah, ako so mňa blbú urobiť,lebo nechce prebrať aukciu. som taká nasratá. A to po novom, keď vám dá niekto negat hodn, vy jemu už dať nemôžete, rovno hodí len na to ani tak ani tak.-....tak keď vás niekto vytočí, píšte hodnotenie hneď, lebo táto kača má hodn.100% a ja aké mám 😠 no ale som nasra.ááááááááááááááá

písala som adminom, nech si s ňou robia poriadky!

pinocio
6. feb 2010

no tak takéto prírody mám rada kop do zadku

bzuco
autor
6. feb 2010

ali...no hlúpa
ved ked jej píšeš na MMB, musí jej to prísť do mailu, tak nech si ona robí poriadok si schránkou...to nie je tvoja chyba že ju má moťno plnú a maily jej neprídu....a ked nechodí na MMB, jej smola....napíš jej negatko na MMB nie na MMA...ja by som - že špekuluje a nechce prebrať - OKO ZA OKO 😠

bzuco
autor
6. feb 2010

no ja mám dnes za sebou perný deň
prezliekala som všetky periny,varila obed.... práčka prala 4x - všetko to povešať, potom som žehlila kopu prádla, povysávať...uuuuf

geegee
6. feb 2010

Aliiii, sikula Oli 🙂

My sme boli s MM na oravskom POdzamku, vola sa to stredisko Racibor a bol tam taky fajny kopec, aj tebe by sa pacil a Olimu by tiez nerobil problem. Ja uz som uvazovala, ze aj instruktora zrusim - tam bolo malo ludi, mierny kopec, za 2 hodiny zaplatis 5 euro a zjazdovka volna. A cesta trvala 20minut 🙂 Mne 😀

Bzuco, fixky si zohnala?

bzuco
autor
6. feb 2010

ahoj GG
ale kdeže ...ešte nie, som nebola v meste
ale v pondelok pôjdem zrejme s malým k dr. - veľmi kašle a vyrašil sa mu kútik na puse - ale taký ako nechcet na malíčku ☹ a aj niečo podobné herpesu pod spodnou perou a o brutálnej nádche ani nehovorím

geegee
6. feb 2010

chuda Matko...ako keby nestacil len ten kasel ☹
aj Matusko dnes do rana zacal k nadche aj kaslat strasne...tak som mu dala sirup a uvidime co v pondelok. Prinajhorsom pojdeme k Papuchovej. Ale v utorok maju v skolke konecne karneval, tak to ho aspon na doobedie musim dat...uz na to caka hadam mesiac 😀

pinocio
6. feb 2010

zasa som prišla zavrieť nikde nikoho, tak dobrú noc

alami
7. feb 2010

GG - ako chceš - teraz ťa tu čítam - keď tak mu zavolaj, že končíte, číslo som ti dala.my ešte polyžujeme. učil ho lyžovať v podrepe, že si tak zrýchli jazdu...takže vždy je čo nové a ja by som sa sním na zjazdovku veru nevybrala

alami
7. feb 2010

s ivcou sme včera boli vpizzerke a v Kultúre na káve - fááájne smesi posedeli a narehotalíííííííííííí, až mi miestami slzi tiekli. 😀 😀 😀 Super relax 😵

bzuco
autor
7. feb 2010

no...ked už "provokuješ" 😝 ...kedy ideme do Cuby na kafčo 😉 ?

ivca82
7. feb 2010

Ahojte, Ali no veru, ani nevieš aká som rada, že si ma vytiahla 😵 🙂 ludia okolo si museli myslieť, že máme miesto kávy nejaké varené vínko 😀 😀
Malá nám dnes pred obedom padla na schodoch rovno na bradu, ani som ju zachytiť nestihla 😔 Brada celá odretá. Ani nechcela obedovať, len mliečko po tom plači a kyslú uhorku a zaspinkala po rozprávke hneď. Už to má riadne teda, chúďatko, ešteže si zúbky nevybila 😔

alami
7. feb 2010

ivi, chúďatko Bouka 😖
Oli bol dnes lyžovať so segrou a švagrom na B.Potoku a my sme sa tam sLukáškom bobovali, potom u segry posedeli - príjemný deň za nami 😵

alami
7. feb 2010

Babyyyyyyyyyyyyyy? Ktoré je najmenšie zviera na svete? Oli má za DU zistiť 😅