Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

geegee
2. mar 2010

kasis, my sme v Draciku kupovali kolobezku 😉

bzuco
autor
2. mar 2010

baby...kukám na tú novú verziu - to je iný zmätok 😝 😝 😝
polovicu inzerátov mi vôbec neprehodilo - teda tie včera nahodené tam nemám vôbec, komentáre v diskusiách sú spred mesiaca....tak dúfam, že to je len dočasné 😝

geegee
2. mar 2010

bzuco, hadam hej, ved pisu, ze je to zatial s neaktualnym obsahom 🙂

Baby, mate niekto skusenosti s kolonoskopiou? Mama ide zajtra a ja idem ako sprievod /musi byt vraj na toto vysetrenie/ a neviem, ci bude potom normalne fungovat, alebo tam mam aspon den zostat... 😕

alami
2. mar 2010

bzuči to bude asi týmto:
Vyskúšajte si novú verziu koníka!
Zatiaľ je v testovacej prevádzke s neaktuálnym obsahom. Pri ostrom spustení novej verzie budú všetky dáta na testovacej verzii prepísané. Nájdete ju na beta.modrykonik.sk

bzuči - si sa nepochválila, ako bolo Barborke na výlete 😉

u nás riadna divočina v mtčk. Dnes som išla do mesta o 10.30 - teda za slnečného bieleho dňa a rovno za poslednými domami sa naháňali 2 srnky. ivca minule keď od nás išla videla 5 naraz 😀 ale večer po tme, to stretáme bežne, aj keď nie zrovna 5 😅 ty koky, ale takto cez deň a rovno tu...

no a líšku som vám vtedy spomínala, tak som potom išla s Lukym na opačný koniec sa prejsť a tam boli v snehu nejaké divné stopy, ja ešte stále neviem čo to bolo, ale som sa pratala od tiaľ a včera som volala so svokrou a tú v tom volal kolega, že nech ide pozrieť, že okolo ich roboty (na konci Liskovej) behajú dvaja vlci! 😝 chlapi čo bolo von vraj len utekali. no a to liskovú a mtčk delí tá istá hora 😝 😝 😝 😝

takže sme sa dnes pobrali na prechádzku radšej do mesta 😀 😀 😀 😀 som bola na rovni s balíkmi, tak sme sa potom tam vybehali, na tom novom ihrisku. horšie bolo dostať ho domov
ivi -som vás videla pri MÚ, ale vy mňa asi až na posl. chvíľu, či vôbec? 😀

alami
2. mar 2010

GG a vy ste už skončili s učiteľom? či ako?

bzuco
autor
2. mar 2010

aha...tak to som si nejako nevšimla 😝 😀 😀

ali...vraj bolo dobre, akurát počasie im moc nevyšlo tak boli viac-menej len dnu
a vraj vlk je plaché zviera, namal by útočiť na človeka

bzuco
autor
2. mar 2010

inak - nová verzia sa mi nepáči 😖 ...je to nejaký totál guláš
ani na modrej streche sa po novom vôbec neviem orientovať, nejdem nájsť čo chcem....až také brutálne zmeny nemali asi robiť 🙄

alami
2. mar 2010

bzuči - viem, že je plachý, ale aj tak ho netúžim stretnúť 😅

kasis
2. mar 2010

Ali videli sme ta 🙂
A nova verzia sa mi nepaci 😒

geegee
2. mar 2010

ali, Mato bol chory, tento tyzden len isiel do skolky...mozno tento vikend by to slo... 🙂

mirka
2. mar 2010

ahojte

ak chcete niečo pre baby 98, balík oblečenia

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7945121&tab=5

😀

bzuco
autor
2. mar 2010

mirka - som to videla...a to ešte 1/4 vecí tam už nie je - že predala...no za 109 eur ten zvyšok- čo jej už načisto dr.e??? 😲 😲 😲 😲

kasis
2. mar 2010

Uf to dost vela, vsak su tam v podstate iba tricka s KR a nejake gate 😒

palculienka19
2. mar 2010

ahojte
tak tento balík je naozaj na hlavu, však to si nové tak kúpim, ešte aj zarábať bude na obnosenom, to ako keby jej dieťa nepotrebovalo byť oblečené, že otočím to, vynosíme, zarobíme 😢

dneska som mala prvú dobrú skúsenosť s reklamáciou mužových papúč, som mu kúpila na vianoce, sa mu rozpadli, tak som bola reklamovať a dali mu bez váhania komplet nové, snád vydržia, ale išlo to ako po masle, kupovala som ich v tej obuvi vedľa úsmevu 🙂

ivi, šatôčky sme si vyzdvihli ok, iba dnes, minule sme neboli 😉

kasis, som aj ja začala nad tou kolobežkou rozmýšľať, si ma navnadila 😉 😉 😀 , ak na nejakú natrafím, podám info

gg, kolonoskopia nie je nič príjemné, ale niektoré pracoviská svojich pacientov pri tom prispávajú, teda za prítomnosti anesteziológa, tak možno by aj bolo fajn byť pri mamine aj na druhý den, vieš ako býva po narkóze, ak ťa nebolí hlava, tak si celá taká nevládna a spomalená 😉 😉

bzuco
autor
2. mar 2010

iank palci - aj Tm som včera videla na zápise - bol takých 8 ľudí predo mnou 😀

majussa21
2. mar 2010

Ahojky.
Ja som v nocnej tak som prisla kuk co nove..

Kasis s tou kolobezkou to je dobry napad tiez som uz nad tym uvazovala ale este to ani neskusala nik v okoli ju nema takze neviem ci by ju to bavilo ale ako pise Ivca aby som ju nevlacila viac v rukach a ty mas aspon vyhodu ze supnes do kocika..Ja tiez neviem co by sme jej ked fakt uz sa nemame kde hnut a hnechce si to ani upratovat..Starky jej chcu pokladnu my radio na cd lebo nema v detskej stale prenasame a torta to staci aj tak si to nevazi dnes jej starky boli v Irsku tak doniesli telefon, sadu na kreslenie co su tam fixy,vodovky,ceruzky a este vela somariniek a ze mame este prist vsetci ze nakupili oblecenia tak som zvedava len neviem kedy sa tam stavime.,..

Palculienka to potesi ked si tak kladne vybavila reklamaciu ze si sa s nimi nemusela natahovat.
A ten balik oblecenia to co si k nemu dala vysokohorsku prirazku?

Bzuco ty si to tam riadne zmapovala ked vies kto vsetko bol na zapise v MS.Ty si este kde bola?

Ali no yt brdo mate tam riadnu zoo.

GG moj starky tam chodi pravidelne lebo ma rakovinu hrubeho čreva ale on to znasa velmi dobre on povie ze gastrofibroskopia je horsia a on sa potom citi dobre tiez som ho par krat sprevadzala kedze by mohli nastat nejake komplikacie a clovek je dost vycerpany od hladu vyprazdneny este aj to magnesium co sa pije predtym a prehana ho z toho..*A moj mm bol ale len na rektoskopii a tiez povedal ze to nieje az take strasne no ja co si este z praxe pamatam ked som bola pri tom vysetreni tak to znasali aj velmi tazko co az kricali od bolesti sa zvijali predsa kazdi ma iny prah bolesti.A ano aj pri tom uspavaju no nemozu vsetkych uspat len tak 2-3 takze ak o tom niesi informovana tak vas asi uspavat nebudu..Ale tak nieje to nic prijemne ked tam tie creva aj nafukuju...

bzuco
autor
3. mar 2010

maji ahoj
no vieš - ked pozeráš koľko ľudí je pred tebou tak si všimneš "známe" tváre 🙂

a bola som v dvoch škôlkach - na Bystrickej ceste pri Daze a na Riadku

pinocio
3. mar 2010

ahojky,
včera sme super dopadli pokračovať máme v ošetrovaní palca , chvalabohu nebudú rezať

majussa21
3. mar 2010

Ahojky.
Tak ja som uz hore idem si porziet vcerajsiu odinaciu a tak..
Bzuco a este chlapov tych tam nebolo az tolko asi..Jaa neviem ci by som niekoho spoznala chlapov urcite nie a z vas niekoho neviem..No ja som rozmyslala aj pri evenjelickom ale ze tam velka tlacenka a tu brali najviac a aj pre mm je to najblizsie do kasarni mne je to uz od ruky ale povedal ze si ju bude nosit aj bravat on ak by nato prislo.Zajtra mame zas stretnutie ohladom skolky som mala robit poovede tak som si koli tomu aj volno zobrala..
Pimocio tak to je super ze vas nakoniec nebudu rezat len pekne dalej osetrujte.. 😎

bzuco
autor
3. mar 2010

ved ja som tiež najprv nevedela že je to TM
až ked si písala kedy tam bol - to sme boli cca o rovnakom čase - kukla som do tvojich fotiek a až potom som vedela, že to TM 😀 ...inak by som ho nevedela identifikovať 😀

kasis
3. mar 2010

Ahojte,
my sme vcera zabudli ist na poradnu a ockovanie 😀 som mala poznacene, ze s oboma naraz, tak sme boli dnes a o 2 tyzdne zas s Matkom, Janka kricala statocne, ma presne tolko kilov, kolko mesiacov 😀 🙂
Matko mal vcera nejaky cudny den, aj cez obed sa po hodine spanku zobudil, vycikal, pokecal so mnou a isiel si zas lahnut a spal do 16tej. Ani jest nechcel, ale dnes je uz v pohode.
Pinocio, fajn, ze sa to lepsi, nech Mirka nerezu

majussa21
3. mar 2010

Bzuco tak niekto ma aj dobru pamat na tvare a chlapa si skor vsimne ked ich tam bolo len par.. 😉 Ozaj a potvrdenie od dr.si uz bola zaniest?
Kasis tak to ma Janka krasnu vahu.. 😉 Ozaj kedy ides s Matkom k ortopedovi ci ty si asi nebola pri Poganovi vsak?Mne sa tam tak nechce ist este musime ist aj na sono obliciek rano asi v piatok a do Martina do nefro chodime tak marec same navstevy doktorov mame na plane vcera sme boli po potvrdenie do skolky testina sla zaniest..

bzuco
autor
3. mar 2010

maji...ja som mala potvrdenie od dr. už so sebou, to som im len dala a oni si to pripli k prihláške - pôvodne sa malo dať razítko od dr. na tú prihlášku, ale som ju nemala dopredu doma, tak som doniesla takto a nebol problem

inak by si sa divili, čo chlapov tam bolo...pomaly každý druhý - aspoň ked som tam ja bola 😀

a v 3 rokoch sa k pogranovi ani nechystám . baby chvália ortopéda na lúčkach, tak ked tam budem od septembra, pôjdem to vyzistiť

alami
3. mar 2010

Ja som bola s potvrdením v škôlke dnes. Potom som ho uštvala prechádzkou po meste a -chvalabohu spí. nejak mi teraz nechce spávať 😖

kasis
3. mar 2010

Majussa, s Matkom sme sice chodili k Pogranovi, ale na 3 rocnu pojdem na Lucky, aj tak nam treba s Jankou na 1 rocnu, tak ked budem volat, sa aj na Mata opytam. A veru mas pravdu, okolo 3tich narodenin sami lekari, my este aj k urologovi.

alami
3. mar 2010

k ortopédovi odporúčam jednoznačne na Lúčky 🙂

bzuco
autor
3. mar 2010

kua...ja tých susedov pod nami asi zabijeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

tak teraz začnú vrtať ako šibnutí 😠 😠 😠 😠 😠 😠
zobudili mi malého 😠 😠 😠

alami
3. mar 2010

no to teda poteší 😒

ivi - ty sa kde túlaš, mám správy, že si bola v meste 😅 😀 a sme sa nestretli 😖 sme mohli na kávičku do Kultúry 😵

pinocio
3. mar 2010

bzuco - gratulujem aj u nás prerábaju jadro veselooooooooo

samota by bodla

pinocio
3. mar 2010

ozaj čo hovoríte na novú verziu kona