Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

geegee
7. mar 2010

smeny=zmeny 😀
Idem spat, uz dobem blbe pismenka 😀
Dobru noc 🙂

bzuco
autor
7. mar 2010

aj mne tie prvé viac šmakujú...len sú až 140tky - to jej asi budú veľké 😒
ebay? najväčšia aukciová stránka na svete 😉
MM je tam registrovaný, takže no problem 🙂

majussa21
7. mar 2010

Aha pri ponorke?no potom hodis foto a mozno pojdeme aj my.. ja chodim k mm tete na supre kde je ocko tak na tej chodbe a som spokojna len by to chcelo tiez zmenu ale pri nej som uz mala vsetko dokonca z dlhych som sa isla podstrihnut a prisla som uplne nakratko prvy a posledny krat v zivote ze a vyskusam a uz bolo..

geegee
7. mar 2010

Mne sa na tomto samponovom zazraku paci, ze kazdy mesiac mozes mat inu farbu...len kto by to platil 😀

majussa21
7. mar 2010

Aha no keby bolo po slovensky tak hej ale takto ked si to neviem prelozit 😀
Myslis zeby jej boli velke?Tam ti to asi nema kto premerat ako my tu ci?

majussa21
7. mar 2010

tak a kolko platis za zafarbenie tym samponom?

bzuco
autor
7. mar 2010

tam sú aj miery
ona teraz nosí 122/128, niektorá 128 je jej ešte veľká...myslím, že 134 by bola dobrá
140 je tak na 10-11 rokov

geegee
7. mar 2010

ja som tam este nebola na farbenie. Ma to stat do 10 euro

majussa21
7. mar 2010

Vidis to ma nenapadlo ze uz nebude tak rychl rast ako doteraz lebo uz nosi 98 aj 104 tak som si ze Barborke by 140 mohla byt vidno ze nemam vacsie dieta nemam odhad.. 😀

bzuco
autor
7. mar 2010
majussa21
7. mar 2010

No tieto su perfekne naozaj vyber a ukaz Barborke nec si ona vyberie z tych co sa tebe pacia..

bzuco
autor
7. mar 2010

ved to má ešte čas a teraz je asi všade pred prijímaním - takže bude veľký dopyt...urobím to tak, že budem hľadať niečo po prijímaniach, ked už sa všetci budú zbavovať šiat 😉

majussa21
7. mar 2010

No ved a este sa aj vytiahne za ten cas mozno aj do 140 po dakom pradedovi 😀

bzuco
autor
7. mar 2010

nemusí po pradedovi - stačí po ocinovi (1,90m) 😀 😀

majussa21
7. mar 2010

Aha no tak to aby jej este tie neboli aj male 😎 Fuu my s mm sme krpci moj ma 1,72...

bzuco
autor
7. mar 2010

no za posledný rok toho veľa nenarástla, mám dojem, že nič...ak bude po mne, bude krpec - ja mám 1,62 😅

majussa21
7. mar 2010

ved aj ja tak ale tak vies ako sa hovori ze dobreho vela nenarastie a aspon si jej toho tolko nemusela kupovat ked sa nepodvihla..my mame mat v sobotu oslavu 3ch rokov tak kukam ze pripravim za maskrty a iba co ma hlad chyta..

majussa21
7. mar 2010

No nejak ma tu rozobera idem pomaly spat tak dobru..

bzuco
autor
7. mar 2010

idem aj ja - pa

pinocio
8. mar 2010

Dobré ránko,
počasie pod psa ale zasa som nestihla pokecať

kasis
8. mar 2010

Pekne ranko,
tu sa zurovalooo 😀
Bzuco, Barbora ide teraz, ci o rok na rijimanie, to sa este navyberate 🙂 , ebay som uz aj ja obzerala, ale v nemcine nerozumiem a ten UK,v librach 😝
Majussa aj vy v sobotu 😉 , ja uz tiez vyberam, co nachystam
Ja som sa s herpesom a jacmenom zobudila, no fasa 😝 , asi vdaka super pocasiu 😒

bzuco
autor
8. mar 2010

ahojte
tak ja mám doma malú - ako sa zobudila, že jej je zle a bolí ju brucho, raňajky zobla len ako vrabec...teplotu nemá...tak uvidíme či naozaj alebo simuluje - nechala som ju zatiaľ doma

kasis - ide o rok, takže máme čas...no ale za tú cenu ak by som aj rok tie šaty mala sušiť v skrini 😝
MM je expert na nemčinu, ja tiež rozumiem, ale MM nemá problém, takže on mi pomôže aby som dačo "nezvorala"

a prajem nám žienky všetko naj k MDŽ 😵 😵 😵 😵 😵

pinocio
8. mar 2010

ečteže ste pripomenuli to musím ísť postískať mamuľku

som zved čo mm donesie domov čo kvet alebo sladkosť

alami
8. mar 2010

čaute, dobré ráno

bzuči - len aby nemala črevnú chrípku, je jej strašne veľa, aj papúchová mi vravela. nechaj ju doma

bzuco
autor
8. mar 2010

ali...no na wecko ju neženie, ani nevracia - tak hádam len niečo prechodné

alami
8. mar 2010

veď ešte nemusí 😒 len aby ju nezačalo 😔

neviem čo s Oliverom, jeho jedenie alebo skôr nejedenie ma privádza do hrobu, nechce nič len chclieb s nutelou, prípadne vianočku, alebo lekvárovú buchtu. šunka, saláma- nehrozí. sem tam zjedol párky - včera zadrel, že už mu nechutia, min. týždeň už aj na vajce na tvrdo - čo zjedol inak tak raz za mesiac -že už mu nechutí.
na obed mäso? vraj blééééééé 😝 ak sachytí niečo z neho zjesť, 3/4 vyhodí lebo má takú bodku a také čierne neviem čo atď....si povymýšľa. takže obed komplet nezje nikdy, raz nechce zemiaky,potom zje len zemiaky .... proste hrúúúúúúúza! špagety zýje len čisté s kečupom, žiadna omáška či mäso na ne... v polievke nesmie byť to a hento a tamto, inak ju nezje atď atď---čo mám s ním robiť??????????????????? ovocie nechce, jogurty nechce.... ja neviem či hladomor na neho, či prehnúť cez koleno...raz si poviem, že to do neho nadžgám, nech sa aj dogrcia, keď mi už nervy prasknú, raz zas, že to budemať opačný efekt...
teraz ráno dostal vianočku s maslom a granko - ešte som to ani na stôl nedala a už bolo - nemám rád vianočku...
😠 😠 😠 😠 😠 raďte

už užíval 2 druhy liekov na chuť do jedla- nepomohlo

ivca82
8. mar 2010

Ránko tetušky 🙂
Ali u nás na ničnejedenie zaberá iba na MM, ja sa môžem aj pokrájať, sa aj vyhrážam občas, potom presne ako ty, prestanem, lebo nechcem aby mala k jedeniu odpor, ale zase niesme v tako štádiu ako u vás, že by nejedla nič 😒 Mňa tak napadlo, že keby ste si spolu navarili, nech ti pomáha, možno by mu to viacej chutilo, keby sa s tým "natrápil". Napr. by som skúsila sa opýtať, čo chce jesť, keď povie, tak ok, ale poď mi pomôcť, lebo keď to navarím, narobím sa a ty to potom vyhodíš.... čo ja viem, keby ti napr. zemiaky pomohol očistiť keď bude chcieť hranolky, natrieť si sám chlieb, urobiť kakao, myslím, že je dosť veľký a rozumný, aby si potom premyslel, že keď už pripravoval jedlo, nech to nerobil nadarmo. Aj keď isto sa môže stať, že ti povie, že radšej nechce nič jesť 😅 😒

ivca82
8. mar 2010

Kasis a ideme von?

alami
8. mar 2010

no veď hej, ale na otázku čo chceš jesť - raňajky, večera - odpoveď - chlieb z nutelou
na obed - odpoveď -palacinky

ak mu poviem toto nie, vyber si niečo iné, odpoveď - a prečooooooooooooooo? ja chcem nutelu, ja som ju dlho nemal, ja neviem čo, ja už ani žiť nebudem ak mi ju nedáš, ja musím, ja iné nemám rád, mňa z iného bolí hlava, ruka, noha mozog---bla bla bla....potom už mňa bolí to všetko z jeho rečí a...buď mu dám iné aj tak to nezje vyhodím to...alebomu dám zas nutelu 😝

alami
8. mar 2010

ja už samu vyhrážam liečebným ústavom 😅 ale nejak nezaberá 😒