Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

pinocio
24. mar 2010

Dobré ránko,
úprimnú sústrať zuzka, aj u nás deň blbec, idem na poštu lebo môj čert je kludný len von

ivca82
24. mar 2010

Dobré ránko tetušky 🙂
Bzučka, to mi je ľúto, úprimnú sústrasť 😔 😔 malému nech sa rýchlo polepší 🙂
Aj my sme kúpili v búdke, už som ani nikde nebola pozerať, aj zľavu sme dostali 🙂 a sestra mi priniesla ešte v novembri pre malú botasky a tenisky, takže už len gumáky, sandálky a ešte jedny, ale to aj neskôr kúpim 🙂
Kasis ja len dúfam, že nám ich zoberú obidvoch, lebo som malej už vyhovorila, že ja s nou nebudem chodiť, ale bude s Maťkom v škôlke 😅 😀

alami
24. mar 2010

bzuči-úprimnú sústrasť 😔

bzuco
autor
24. mar 2010

ahojte
dakujem za kondolencie, aj ked moja babka to nebola - ale MM...

boli sme u dr. tak sme vyfasovlai distustat, pamycon, fenistil kvapky
maťulo má chytené hrdlo, ale dýchanie čisté, musia mu zatekať soplíky a preto toľko kašle ☹

kasis
24. mar 2010

Ahojte,
Zuzi uprimnu sustrast 😔 a Matkovi skore uzdravenie

Ali aj si daco kupila vcera, mali to nejak preriedene za jeden den toho asi vela predali

Ivi mne dnes zas Matko, ze do skolky nie s maminkou, ale s Barborkinou maminou 😀 😀 a ze tam budu sadit redkvicky s detickami, no uz len dake pole im tam treba 😀

mirka
24. mar 2010

ahojte, aj u nás sa nejako teplotuje, pred včerom večer mala 37,4 a cez deň nič, včera večer 38, ráno 37,4 a už potom nič, očká má také choré, ale úplne nič jej nie je ani kašeľ, ani nádcha, nič. Tak nechápem, že z čoho to je

Dnes makám ako fretka, urobila som kopu šúľancov a potom umyla 2 okná, bola tu svokruš, tak sa mi dalo 😝

mirka
24. mar 2010

GG, no som tu najstaršia a mám pomaly najmenej príspevkov 😀 ale ja som začala ešte na MS, kedy tam bolo pár ľudí 🙂 to boli časy, sme sa tam poznali snád všetci 🙂

pinocio
25. mar 2010

Dobré ránko 🙂

alami
25. mar 2010

čaute
kasis-nekúpila som nič. Olimu som chcela tenisky - nemali v jeho čísle žiadne a Lukáškovi nemali na suchý zips tiež žiadne.

ivca82
25. mar 2010

Ránko tetušky 🙂
Ako s chorôbkami? Ešte teplotujú? 😕
Kasis tak nejako ich ukecáme, že maminky pôjdu domov variť a oni sa pohrajú v škôlke spolu 😀 a reďkovky im donesieme keď prídeme po nich 😀
Ali a včera si niečo zohnala - topánky myslím 😉

alami
25. mar 2010

ivi - včera som ani nehladala, Lukáš sa zobudil až o 16tej, chytro pošta a poOliho, som mala čo robiť a potom sme bežali domov, nech je Oli trochu von. Som sa tak nabehala za Lukáškom na trojkolke, že som sa večer nemohla ani postaviť, som mala nejaký taký deň, čo som si za celý de´ň nesadla, a mne sa hneď potom chrbtica ohlási 😝 som mala dosť... 😖

tebe dačo pomáha tá elektroliečba?

domcek
25. mar 2010

Ahojte ja vas pozdravim len tak v rychlosti, Stellka spinka tak idem nieco robit. Aj okna by sa zislo umyt len to by dama musela spinkat viac ako 45min. 😖 No hklavne ze v noci dobre spinka. 😉

ivca82
25. mar 2010

Ali veru pomohla, ale hlavne na konci keď mi to dr. Kobela volajako "vypukal" takými nejakými hmatmi tak sa mi platničky asi vrátili späť. Teraz len dúfam, že ostanú tak kde majú, nech mám pokoj 😀
Domi ahoj, Stellka ťa chce asi šetriť, aby si nemusela tolko okná umývať 😉

alami
25. mar 2010

počúvaj tetka - ivca- ty si sa sem registrovala skôr než ja - zisťujem...a čo si robila pol roka, kým si začala písať? si nás len očumovala? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bzuco
autor
25. mar 2010

baby - myslíte, že mi vyreklamajú v deichmane topánky nosené celú zimu?
dávam do poriadku zimné veci a na maťkových snehulách som našla prasknutý vrchný materiál - tak chcem reklamovať...lebo predať to asi nepredám na budúcu zimu, nosiť ich už tiež nebude a keby mi vrátili peniaze to by sa šiklo viac....kupované boli koncom oktobra
bloček mám, tak by nemal byť problém....len viem, že v niektorých obuvách pindajú, že to sa má doniesť hned ked sa vec poškodí...no ja som si to všimla naozaj len teraz a nie je to nejaké veľké - prasklina v priehlavku asi 1 cm
...v deichmane som ešte nič nereklamovala

pinocio
25. mar 2010

zuzka - ja myslím že ano dačo udaj ako závadu ,tuším že tam nerobia vedu

alami
25. mar 2010

BZUčI - Máš ZáRUKU 2 ROKY, TAK žE žiadne také, že mala si prísť hneď - terauz som to zbadala, sú v záruke, hotovo! ty môžeš prísť aj uprostred leta so zimnými. ja sa tiež chystám do levelu snehule reklamovať, párajú sa 2 3 miestach, no hádam som nemala ísť keď bol sneh. A čo by nosil?
v Deichmanne som už reklamovala, boli veľmi zlatý, len tam bola od výroby stielka zle ušitá -som si to nevšimla. povedali, že sa snažia vždy vybaviť do týždňa, pýtali si číslo a keď boli, zavolali mi. A tiež som tam oliho tenisky, zodrali sa totálka za jedno leto- vrátili mi peniaze hneď a zaraz 😉

bzuco
autor
25. mar 2010

díky..tak sa tam prejdem niektorý deň...hádam už nenasneží 😝 😅 😅 😅

domcek
25. mar 2010

Zuzi, normalne chod reklamovat. Ja to tam robim bezne. Nerobia problem. Simonkovi sa rozlepili jesenne boty. A nemali problem vratit peniaze resp. vybrat inu obuv.
Inac Stellka stale spinka ty koky asi vrovnana vcerajsie nespanie a ja som uz umyla dve okna navarila aj zaclonu na obsitie pripravila idem dalje makat kym spiii. 😝

bzuco
autor
25. mar 2010

ja tiež makám
mamina zobrala malého na prechádzku, tak ja riadim
ešte umyť okno v detskej a dať do vydrhnúť kúpeľňu a najväčšie riadenie mám hotové,
akurát obed mi treba variť 😝

alami
25. mar 2010

ja hlásim že mám navarené a umývam 3.okno. už len 5 😅 😀 Ako umývate žaluzie? máte na to nejaké tie špeci "prachovky" čo utrú 5žaluziek naraz? lebo ja to umývam po jednej pri umývaní okien a to tááááák zdržuje 😝 dajte dáky zlepšovák, dík 🙂

alami
25. mar 2010

a mne dieťa ani nespí, ani mi ho nik nevenčí....asistuje mi 😝 😝 😝 😝 takže mi tak machlí to okno,že mám čorobiť,aby som to po ňom nejak vydrhla 😀

kasis
25. mar 2010

Ahojte,
tak sme vsetky drhli okna 😀 , ja tiez s Matkom, kym slecna spinkala, dohanala noc, vysiel zub a sa mi tu jeduje a o zem hadze 😒
Zaluzie ja tiez po jednej, ale daco by sa na to zislo, to trvaaaa 😠

geegee
25. mar 2010

aj ja umyvam okna 😀 Asistent uz zaspal, takze po obede mozem pokracovat dalej uz bez neho 🙂 Este mi treba 2 male a 2 velke a hotovo. Vdakabohu, ze mame maly dom 😀
A zaluzie umyvam tiez tak, ako Ali 🙂

Som dnes stihla obehnut ocne, tak mam pokazene oci este viac ako som mala. Doteraz som mala 1/2 a 3/4 a teraz na obe oci 1 😲 A sa mi zdalo, ze od porodu sa pokazili, ale predtym mi ociarka tvrdila, ze sa uz nebudu dioptrie zvysovat...tak hadam ked budem mat nove okuliare, prestanu moje bolesti hlavy 😅

bzuco
autor
25. mar 2010

tak okná hotofka 😝 😝 😝
aj kuchyňu so spálňou som si vyriadila
ešte kúpeľňu - no ale teraz ide trochen oddychovať, som si od rána konečne sadla, tak to už aj večer umyjem

ivca82
25. mar 2010

Ja som umývala už min. týžden ale záclony som ešte neprala, sa mi nechcelo 😀
Ali som bola síce zaregistrovaná, ale bez netu mi to bolo na 2 veci 😝 😉
Bojkotujem veľkú noc, takže nejaké extra upratovanie nehrozí, ani pečenie ani nič, neznášam tieto "sviatky" 😝

kasis
25. mar 2010

Ja som zatial len tie, co som cez Vianoce vynechala 😀 , sice mame maly 2 izbovy domcek, ale okien ako v Louvri, 8 velkych a 3 male 😝 , no komu by sa chcelo.
Skoro som nasho psa pred chvilkou prizabila, tak to, ze sa mi doobedu vyvalal v Jankinom kociku s cisto opratou dekou, som este predychala ale on mi pred chvilkou zozral velku Milku 200g karamelovuuu ☹
A tiez oddychujem 😎

pinocio
25. mar 2010

gratulujem všetkým čo umyli okná môj syn ma zrušil , dnes ešte nespal ani nebude reve ako drak

ivca82
25. mar 2010

MM doniesol malej bicykel, malá sa zobudila, na dvore ho zbala, a hneď mi hovorí, mami, prosím, naber mi papať, lebo vie, že kým sa nenaje nikam nejde 😀 Spráskala tanier špagiet a už sa oblieka 😀 tak sa ideme učiť 😵 a keby ste ju teraz videli ako sa obliekla tam umriete od smiechu 😀 😀 😀

baileysa
25. mar 2010

ahojte,

čo nové?

bzucko uprimnu sústrasť aj tm

kukam, že okna riesite, ja sa priznam lenivec, že sa vyhovaram, že pri 2 deťoch nestiham, tak som si dala umyt...))) a aká som spokojná))))

už pomaly počasie na dake parkove stretka...))))

tá anglina pre deti asi začne od 9.4., zajtra mám stretko s lektorkou, tak dám vám vedieť,,,

a na 1.5. sa pripravuje bazarik...