Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

pinocio
4. aug 2009

nie som na bazáre ale čo sa my stalo ,robila som pladbu cez intban. a peniaze neprišli ani potvrdenka ani z učtu stiahnuté idem ešte raz no hlob ma ak to stiahne 2x

kasis
4. aug 2009

Pinocio a nemaju daku servisnu odstavku, niekedy to neberie,mne minule ani v hypernove nevzalo na 1krat, iba na druhy a tiez som cakala, ci mi to 2x nestrhlo 😕.
No ja som mala dnes tiez neaky podareny den, sa mi podarilo smeti z kosa vysypat do vane, namiesto do suda, som sa nejak zamyslela 😀

pinocio
4. aug 2009

to aj ja mám niekedy hlavu naopak, asi som odstavku stihla zatial nestiahlo 2x znovu som poslala a aj potvrdenka aj v obratoch bolo zaznamenané- inač rozumiete čo píšem lebo pozerám ,že ako talian 😀

bzuco
autor
4. aug 2009
pinocio
4. aug 2009

už ste odpadli, ja som začala čítať knihu Sila pozitívneho maslenia som zved čo to bude

pinocio
4. aug 2009

oprava myslenia

pinocio
4. aug 2009

dnes ste tomu nedali- zatvárame do rána pa

natalschen
4. aug 2009

ahojte..... tiez len naskok

alami a vsetky AVONACKY - avon mozme objednavat u mojej sestry - dava 15% zlavu, staci mi nadiktovat cislo kampane, cislo strany a kod vyrobku a cenu, osotane zariadime 😉 😉 vsetky ste vitane 😀 😀 😀

natalschen
4. aug 2009

inak este zijem, ale uz treti den mam bolehlav 😒 , mala by som zacat seriozne pit, mozno by sa to popravilo 😀 😀 😀

dnes som bola s emkou aj so sebou u dr.rehabilitacneho, emka ma velmi ploche nohy takze budeme chodit cvicit a mne dr. povedal ze mam tak zhumlovanu chrbticu ako 60-rocna zena 😒 vsak sa tak aj citim 😅

natalschen
4. aug 2009

k zubarom...... super ze budu otvarat nove ambulancie, ja som s smojou spokojna, ale ma straaasne vela pacientov na vyvrtanie 1 zuba musim cakat az 2 mesiace, a ked ma objedna na 9.00 hod, dnu idem vzdy az okolo 11.00 😒

co je pri mojich neurozach a panickych atakoch zo zubarov strasne strasne 😠

natalschen
4. aug 2009

stretko v cutkovej......... suhlasim len musim vymysliet, akosa tam s 2 detmi dotrepem, emka mi taku dialku tama a spat nezajde 😒 ale vizualizujem, vesmir to uz nejak zariadi

cutkova dolina - tot nase skolske koncorecnu opekacny 🙂 🙂 🙂 - bardzo pekne spomienky, mam to tam velmo rada 😉

natalschen
4. aug 2009

pinoci........ preto som ti chodul dala na vyskusanie, mojej bol maly uz v 8.mesiacoch, ale kamaratke s 12 mesacnou dcerkou je este veliky - 😒 , tak neviem, ci to ja mam take zirafie mladata alebo ona ma maleho krtka 😀 😀 😀

ono sa to da tam vyskovo nastavit, a ked to viac nejde, tak nic, tak sa rozhodni, ci si ho nechas a daj potom vediet

dnes si ma nepockala ☹

natalschen
4. aug 2009

ahojte zajtra, surfujuce maminky nech uz idu spinkat a studujuce nech citaju nieco pekne poeticke na dobru noc 😕

pinocio
5. aug 2009

Dobré ránko,,
nejak pod mrakom v baničnom aká situácia v ostatných kútoch nášho koníka
natalschen - žiješ som rada ,tak dnes ak ma neskolí bolehlav čakám 😉 ,nemáš bolesti z počasia ja po pôrode som senzitívnejšia na počasie
bzuco - jak stíhaš všetko aj na bazár chodiť šikšik 😉
čo dnes varíte inšpirácia došla vtedy sa varí granadír no mm to neje čo teraz 😀

ivca82
5. aug 2009

Ránko tetušky, hlásim zamračené 😀

ivca82
5. aug 2009

Natali no nezávidím, mňa bolela nedeľu-pondelok, včera naštastie nie 😝

alami
5. aug 2009

Ránko tetuše
natali - tak sa mi opýtaj z ktorej kampane teraz ide objednávať a pozriem si katalóg na nete a poviem ti.- Díííííííííííííííííííííííík

kasis
5. aug 2009

Pekne ranko,
mna tiez dnes boli hlava, chlapi mi isli na vylet -peso, navarene mam, tak mozem oddychovat.
Bzuco, co si dala link na tu ciapocku z HM, my mame presne tu, ale uz tento rok mu uz asi mala bude,obvod je OK, ale celo neviem ci mu nebude trcat, je to sice trojcislo, ale nehrozi 98 a rukavice uz vobec nie
Ja som vcera vecer musela vypnut, lebo kon sa mi na slimaka pretransformoval 😠

alami
5. aug 2009

😀 😀 😀 pretransformoval na slimáka 😀 😀 😀
palci - som ti zabudla, že super tie tatry, dík za info 😵 musím si to ešte kuk poriadne a ak sa nám tam bude dať, isto pojdeme - myslím termínovo

kasis
5. aug 2009

Baby, ako riesite spanie obedne, ked idete na celodenny vylet? Lebo minule spal Mato v kufri - mame kombik 😀 a nedat ho spat, to je krizova cesta potom 😝

pinocio
5. aug 2009

joj začítala som sa do knihy ale tu nič nové - slnko kuka zubato pôjdem von ak vstane nejak rád spí doobeda 😉

pinocio
5. aug 2009

babenky včerajší problém sa vyriešil peniaze nabehli vizualizácia zabrala už sa teším na topky 😀

alami
5. aug 2009

kasis- ja som ti v tomto asi staromódna, ale neplánujem nič celodenné ale vraciame sa na obed domov spinkať. Mala som kamošku čo tvrdila, že sa pre dieťa nebude obmedzovať tak ju jednoducho nedávala spať. strašne sa mi to nepáčilo. my chodíme len za rána a obed domov a potom zas. Keď nám minule zaspal na hubách - myslím v aute, tak som povedala -ok, tak nemusíme domov , ja s ním zostanem sedieť v aute, kým sa vyspí a pokračujeme. Tak pospal v autosedačke 😅 ale toto moc nemám rada. Ale niekedy sa nevyhneš....aj keď sme boli na tom spišskom hrade - tak spal po ceste v aute. Keď sa ide ďalej, tak len takto - prípadne zobrať kočík a dať do kočíka a aspoň netreba v aute sedieť. Ale to si už ani neviem predstaviť že spí v kočíku, my už celkovo na kočíku takmer vôbec nechodíme.

palculienka19
5. aug 2009

aahojte babule,
tak už vykúka aj slniečko, ideme sa pobrať do mesta a k našim na záhradu, lebo už nati nehorázne ma tu oblieta, že voda, vonku, kupkať, tak na toto počasie, len na záhradu s nou bežať, nech kvietky popolieva akože
kasis, paráda, uži si kľudík 😉 slimáky asi signalizujú, že ti ho treba 😉 😀...zlaté ...som sa zasmiala s chuti
ja sa tiež budem tešiť na stretko, čutková je fajná dolinka a robia tam aj hranolky 😉 nati ich zaručene zje 🙂 nemusím sa stresovať s obedom
pinocchio, super, že budú topky, budeš šik
😉
alami, dúfam, že pôjdete a že nám podáš origoš info a foto 😉
a ešte špekulujem, že by sme išli s mm na anastaciu do ba, budeme mať výročie akurát, k.je 6.9, ak by ste niektorá mala chuť ísť s mangelom, budeme mať dve voľné miesta 😉 , príp. aj tri,dúfam, že sa nám podarí tam dostať...píšem dopredu, že ak by ste chceli, aby bol čas na premyslenie...verím, že jej koncert bude skvelý

natalschen
5. aug 2009

baby...... mam DVD - SECRET 😀 😀 😀 , pustam do obehu, kto prv pride, prvy berie..... treba si to napiect na nosi, urcite sa to zide 😀 😀 😀 , vecer sa ozvem, zatial ahojte

natalschen
5. aug 2009

alami....... zistim cislo kampane a vecer dam vediet

alami
5. aug 2009

avon - ok, a po dvd si môžem medzi 17 - 18 poslať MM 😅

pinocio
5. aug 2009

a sme doma kšefty fungujú 😀
no pevne verím, že budem šik ked si ich obujem samé budú chodiť,nebudem stíhať za kočíkom 😀