Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

pinocio
10. aug 2009

dala som dáke foto Mirka

ivca82
10. aug 2009

Mirko poriadny chlapisko 🙂 aj ja som pridala narodeninové 😵 mi aj slzy vybehli na oslave, malá taká zlatáááá 😵 😵 keď si rozbalila darčeky,prišla ku mne, stisla ma a otočila sa k ostatným a povedala: Ďakujeme 😵 😵 moje slniečko krásne 😵

alami
10. aug 2009

Ránko - ivi . plašičkou nám uchovaj 😉 😀

ivi - deti pospali okamžite a srnky sme stretli, jedna bežala kus cesty pred autom - škoda že Oli spal

pinoci - idečm kuk fotky, ja dnes tiež nahodím nové víkendové....
dnes mám zubárku o 11tej, ešte neviem čo s deťmi 😝 Asi Oli do Liskovej a Luky na Biely Potok - no ale to sa nabehám - zaniesť a po nich...ma picne. MM má kolegov po dovolenkách, sa mu nedá odísť, iba ak deti tam....a toby mal fest veselo.....


!!!!!!!!!inak, čo sa nám minule stalo - dajte si na to pozor - ten stroj na vodu čo je teraz všade - a nízko!!!! a má aj horúcu vodu!!!!!!!! Tak Lukáš si pustil u MM v robote tú horúcu vodu na ručičku - bacha na to. Majú to už aj po obchodoch a všade na takých skvelých deťom dostupných miestach

alami
10. aug 2009

Baby - fotky máte krásne!
natali - som tebe zabudla - tak sa uhýňaj, doobedu pojdem isto cez Likavku, tak budem hádzať!!!!!chceš aj cukety či len patizóny? a v akom počte môžem??? 😅 rada sa zbavím... 😉

ivca82
10. aug 2009

Ali však je to krásne keď ti bežia pred autom, nikde nič, len srnky a vy 🙂 malá si minule skoro hlavu rozbila čo ju chcela chytro s auta vystrčiť aby lepšie videla, sme stáli asi 10 minúť a pozrovali a malá stále len leleň (jelen) 😀
Budeš tam dlho u zubárky? By si mohla chlapcov doniesť ak by si bola dáku hodinku, potom ide malá spať a bila by sa ešte viac ako zvyčajne 😀

pinocio
10. aug 2009

malá zlatá ako fúka sviečky, torty krásne
foto mám aj lepšie no mm to zašil ,že som to nemohla nájsť a tie naše nega súbory ešteže som dačo vybrala

alami
10. aug 2009

ivi - čo si - 3 deti 😅 aj keď Oliho som už zvažovala k tebe 😅 ale ten zas otravuje že u starkej v Liskovej dlho nebol, takže ideme na výlet cez Liskovú a nič len - mamíííííííííííííííííí...nechoďme tam, pome ku starkej...a mu vravím - si myslíš, že mlyny v Kvačanoch zamením za starkú 😝 😀 😀 😀

ivca82
10. aug 2009

V pohode, len keby si nemala kde, nech sa nikam nechystám. Lebo by som už aj ja mala ísť konečne k mojej starkej, som tam nebola už cca. 2 mesiace a to býva v Políku 😅 A doobedu nieje tak horúco,tak by sme to mali zvládnuť a malá sa narodí až 11.27 tak do vtedy už hádam budeme doma 😀 😵

alami
10. aug 2009

ty kokso, ja že to táto baba predáva - a to ona je snažilka a už má takúto výbavu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... 🤐

alami
10. aug 2009

jój, tak to sui na ňu spomeniem akurát v zubárskom kresle 😉
dík, ak by mi niečo nevyšlo a nastane kríza doveziem ti ich 😀 ale to tak pol percenta 😉

ivca82
10. aug 2009

To má teda poriadnu výbavu, aj keď my sme tiež toho dosť nakúpil, len už som bola tak v cca. 8 mesiaci 😀 ale aj tak, sa teší na bábätko 😔 😲

alami
10. aug 2009

Inak - ten nosič - tak chlap chcel za 2 nosiče 20 a ja že chcem len jeden tak že za jeden 15Euro 😠 Hlavne že nové takéto nosiče stáli 350Sk 😠 Som mu napísala že kúpim za 10alebo nekupujem, som zvedavá čo odpíše

alami
10. aug 2009

no veď teší...ale že sa fakt nebojí toho "urieknutia si"

alami
10. aug 2009

no idem ja obvolávať a hladať chúvu na 11tu 😖

natalschen
10. aug 2009

ahojte vsetci......

tak MM sa predsa podarilo opravit tie baby- vysielacky, ma fakt zlate ruky 😀 😀 😀

alami....... aj ja idem na 11.00 hod ku dr. do vojenskej, ale ak by si sla do 10.30 a naozaj sa chces zbavit tych zelenych tekvicovo-patizonovych oblud, tak mi dones aspon 1 kus, my to zboznujeme, diky

alami
10. aug 2009

donesiem 😉 keď prezvoním, vybehni von, to bude určite skôr - tak medzi 9 - 10hod

pridala som aspoň tie mlyny, zvyšok poobede, idem off, majte sa

pinocio
10. aug 2009

pekné, že sa teší - no na druhej strane či to aj všetko použije ja by som bola poverčivá
natalschen - mm šikula, myslela som na teba 😀 či ste to opravili

natalschen
10. aug 2009

pinoci... to asi vdaka tvojej pozitivnej energy, ktoru si nam poslala, som fakt rada, lebo to nie je najlacnejsie

natalschen
10. aug 2009

k tej vybavickej........ fuha, bud si mega-prachati 😀 😀 😀 , alebo si za kazdy neuspesny pokus kupili nieco krasne pre vytuzeneho drobca 😅 , ja som mala asi polovicu z toho co ma ona aani jednu vec znacky macko pooh a pod., tomu babu by bolo u nich urcite velmi dobre, ta preco sa mu k nim nechce? a taka baba, co ani nechce alebo nechce preto male ze nema na to sa on takto krasne starat, tej sa zadari aj kazdu diskoteku 😕 😀 😀

pinocio
10. aug 2009

ved som priala veľmi ,aby ste to spojazdnili viem, že to nie je lacná záležitosť
bežím Mirka ukladám spať 😀

pinocio
10. aug 2009
pinocio
10. aug 2009

vedela som ,že černice farbia ale že ostane aj linka a lino pofarbené a to som hned utierala ako som vyliala 😀 mám nové vzorky

natalschen
10. aug 2009

pinoci...... skus potriet citrovovou stavou zmiesanou so sodou bikarbonoum a solou - toto ma super bielaci ucinok

andy271
10. aug 2009

Ahojte baby..
Prajem pekny den..

pinocio
10. aug 2009

natalschen -supééééééééééér zišlo 😀
Mirko vstal ideme testovať kašu 😀

pinocio
10. aug 2009

kde ste ja periny prezliekla, Mirko zvládol polovicu misky kaše aj ked prababka naučila malého pluť tak prvé lyžičky na mojej optike

jáj všetky u zúbkovej víly 😀 aj ja sa teším k nej 21

baileysa
10. aug 2009

kukla som fotoše 😉

pinocio, mirko je strasne zlate deculo, po kom je taky blondacik? 🙂 zlaty je...

ivca, my tiez ideme mat mickeymousovu tortu, som objednala postavicky 😉 teraz v sobotu oslavujeme 😵 a barborke posielame prianie vsetkeho najlepsieho k dnesnemu velkemu sviatku, nech ju piesok stale bavi 😉

ali, my sme na mlynoch boli, ked som bola prvykrat tehu, velmi sa mi tam pacilo, tak ste mali pekny vyletik 😉 a neva, ze ste stratili dudo, sak lukasko uz moze chvilu bez nej vydrzat, aspon potrenoval 😅

pinocio
10. aug 2009

bai -po mamine blondák ja som bola albín a dobručký po ocinovi 😀

natalschen
10. aug 2009

pinoci...... som rada ze receptura zabrala - inak pouzivam to aj na textilie a zuby !!! -hlavne pred nejakou party a pod. 😀 😀 😀

akurat sme dorazili domov, takze dnes do banicna uz nepoletim, MM mal v aute plny kufor jogurtov a masiel, tak sme sa do banicna uz nemotali

kasis
10. aug 2009

Ahojte,
Barborke k 2.rocikom vsetko naj, naj, Matko posiela velikansku pusu,fotky su super, mala urcite velku radost z tolkych Mickeyou 🙂 aj torty nadherne, si oblatku davala?
Pinocio,Mirko zlatucky blondacik 😉 , flaky z cernic idu dole aj citrodekom
Ali, krasne je v Kvacanoch, ja som tam davno nebola, pekne fotky.