Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

geegee
13. aug 2009

bzucko, nezavidim ti veru... ale nech ta tesi, ze uz len chvilu a budes mat pokoj 😉

Ja mam pocit, ze v RBK sa kazdy pozna s kazdym, alebo aspon kazdy pozna niekoho, kto pozna niekoho... 😀

Dnes mi dovezu maroda z BB 😝

palculienka19
13. aug 2009

pinocchio, značku mi napíš
gg, ja mám tiež tento pocit, je to malé mesto, preto už neverím o druhých to čo o nich počujem, ak sa dá robím si vlastný názor 😉 ...lebo veľa sa klebetí

palculienka19
13. aug 2009

kasis, som aj tvoje fotky teraz kukla,ked si sa obmenila, tiež krásnučké, smejovia 😉

geegee
13. aug 2009

pinocio, my mame 9-36 Britax Evolva. Som spokojna

pinocio
13. aug 2009

palci- značka to je jedno do 100 eur asi budem musieť kupiť cez net

veru klebetí sa veľa každý nech si urobí vlastný obraz

geegee
13. aug 2009

no ale zase keby sa neklebetilo, tak my, co sa sem pristahujeme sa nic nedozvieme 😀

sue
13. aug 2009

Pinocchio, my tiež máme Britax Evolva a som úplne spokojná a tento rok vyšli aj crashtesty výrazne lepšie ako vlani 😵 😵 😵

palculienka19
13. aug 2009

pinocchio, napíšem jej mail, lebo nedvíha, pracovne vyťažená osôbka, a dam ti vedieť, spýtam sa aj na britax, jo?

sue
13. aug 2009

...ozaj a ja tieto veci veľké nakupujem len z ČR, poštovné nemá takmer žiadny net obchod nad 3000 CZ a ceny sú tam úplne iné, keďže majú inú daň na detské veci ako na Svk 😉 (kúpila som tak golfáč a túto Britax a vyšla ma o 2500Sk lacnejšie ako by som to kupovala na Sk a došlo mito až domov )

palculienka19
13. aug 2009

sue, pošli nejaký link 😉

sue
13. aug 2009

Palculienka, kupovala som najmä z petto.cz 😉

palculienka19
13. aug 2009

malá je zatiaľ bez tt, asi som sa falošne zľakla, dúfam

natalschen
13. aug 2009

alami.... kuk IP

leyuska
13. aug 2009

pinocio - ja som tiež dnes pozerala autosedačky. Čo mám doma, je na nič. Najradšej by som ju vyhodila von oknom 😠 😠 😠 . Strašne sa mi tam zle manipuluje s pásmi. Ale kamoška má takú celkom dobrú, minulý rok som si ju požičala, super manipulácia, napíše mi značku. Ty už máš nejakú vyhliadnutú, poraď mi 😉

andy271
13. aug 2009

Ahojte...
Tak teda kapor je vyborny...

Mnamka to bola...

pinocio
13. aug 2009

sue - ako je to s platením večer kuk na to odporučenie
ley - moj nejak nechce sedieť tak najlepšie 0 - 25kg ak je

majussa21
13. aug 2009

Ahojte.
Prisla som vas pozriet a citam ze riesite sedacky.My mame tiez taku o nicom tvrdu tiez sa budem musiet poobzerat po niecom pohodlnejsom.A tiez som objednavala z netu novu.

Bzuco uz len 17 otazok no to si na tom dobre budeme moc silno drzat paluchy nech mas uz uspesne za sebou.
Ja som teraz v praci uz len necelu hodku a padam a zajtra cely den znovu sa mi tak nechce tak ma zacalo teraz prasit spat.V noci som spala len 4 hodiny lebo som nemohla zaspat a este som vesala zaslonu co som rano okno umyla pred odchodom.
Vcera sme boli v tom westerne malej sa pacilo povozila sa na vlaciku aj v labyrinte boli s mm. 😉
A nejaka som chora povylievana v nose a na ustach aj kaslem tak sa tu liecim 😀
No nic idem cakat na vymenu paa

pinocio
13. aug 2009

sue - tak som kuk a na slovensko nad 10 000kč zdarma a česko nad 3000 kč zdarmatak som našla ako objednávaš a platíš potom

leyuska
13. aug 2009

Sonnička, super stránky si dala. Skúšam rámikovať a efektovať fotečky 😀 😀 😀 😀 . To si potom môžem dať normálne aj fotky urobiť???

alami
13. aug 2009

nataliinmu mužovi verejne ďakujem za superrýchlu opravu auta - dííííííííík 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leyuska
13. aug 2009

Ali, chcem skúsiť poslať linka, kde je tá adresa, čo mám stlačiť. 😠 😠 😠

leyuska
13. aug 2009

No, tak už som to pochopila. Huráááá 😀 😀 😀 😀 😀

natalschen
13. aug 2009
natalschen
13. aug 2009

alami..... svet je maly... nasi muzi sa pounaju 😀 😀 😀

aj s ivkinym M sa poznaju...

ivca.....rada som ta videla -a spon cez okienko 😅 😀

alami
13. aug 2009

natali - divné by mi bolo keby sa nepoznali, ja mám niekedy pocit, že neexistuje človek s ktorým sa MM nepozná 😀 😀 😀 😀 no ale sranda fakt😉

pinocio
13. aug 2009

ahoj ahoj
super modlidba, ked nekoníkujeme tak sme na bazáre 😀
kde ste hú hú

alami
13. aug 2009

tú tú 😀

alami
13. aug 2009

vymieňam si názory v inej téme 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pinocio
13. aug 2009

ja mám dnes deň robia potrubie záchod nefunguje voda teče ale nepretlačí musímu kúpiť nové vnútro a prala som napúšťa pomaly vodu do pračky takže aj tam mám zanesené svinstvo tak volak opravára idema dr...