Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
14. aug 2009

😉

pinocio
14. aug 2009

alami a ivca dnes absencia 😀

alami
14. aug 2009

žije žije neboj a varí dnes halušky s kapustou 😉 😀

alami
14. aug 2009

a ja bryndzové pirohy a hubový paprikáš a zaváram zeleninku na kyslo - poznáte to? karfiól, mrkvička....mňam 😵 som si na to spomenula a musím to mať 😀

kasis
14. aug 2009

Ahojte,
ja zeleninove rizoto uz pucim 😉
Ali, dnes uz lepsie? Mnam aj ja mam rada zeleninu na kyslo, ja pre MM s feferonkami robim.
Natali, ze poriadok,to co je 😀 😉

pinocio
14. aug 2009

som si mohla myslieť že zas zaváraš šikula
ja som feferonková tiež
svokra robí uhorky neošúpane na kolieska cibuľa olej vegeta nechá postáť dá to fliaš a sterilizuje

alami
14. aug 2009

kasis - hej, dnes je Lukáš lepší. asi ho to bolelo, tak bol nervózny a ja z neho a Oli tiež a to už bolo o nervy 😖 oni sa len vadili - Oli s Lukym, vrieskali po sebe a vždy to končilo - mamiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!! 😠 😝 no fakt som mala dosť. Dnes je podstatne lepšie a už len zajtra a potom je už MM týždeň doma...sa asi zbláznim od radosti 😵

bzuco
autor
14. aug 2009

ahojte
som si prišla k vám oddýchnuť a najesť sa - my dnes segedín máme 😉

alami
14. aug 2009

ako sa učíš popri deťoch? či ich máš u mami?

bzuco
autor
14. aug 2009

neviem či som vám písala, že nám padol celý komp - tak prosím pekne ...mali sme v ňom 29000 vírusov - tak to nerozumiem, že aj také číslo môže byť 😲 😲 😲 😲

no ale ked MM sa on yačne starať až ked je zle, tak to tak dopadne....antivirák sme aj mali, ale asi nejaký šiťácky 😝

bzuco
autor
14. aug 2009

ali...ja deti nemám cey deň doma už 2 mesiace 😖 ...chodia sa domov len vyspať

alami
14. aug 2009

bzuči 😝
pamatám , keď sme mali trójskeho koňa, všetko sa vtedy serkalo, to bolo strašné. až sme museli celý komp nový kúpiť, lebo to sa už ani nedalo

bzuco
autor
14. aug 2009

ali...ved kebz MM nebol od fachu, nepoviem....ale ako ste včera písali..... 😅 😅 😅 😅

teray sa s tým serinká už 3. deň 😝

andy271
14. aug 2009

Ahojte...

bzuco
autor
14. aug 2009

baby mne už fakt z toho učenia hrabe...čo sa mi stalo...
posielala som v utorok jednej mamine balíček a ja ťapa som naň napísala úplne inú adresu ako mi dala no a mikina sa mi dnes samozrejme vrátila domov.....ma asi šlahne 🙄 😅 😅

pinocio
14. aug 2009

bzučo - no tak to ozaj treba oddychuť nech mám po

pinocio
14. aug 2009

oprava nech máš už po nie ja

kasis
14. aug 2009

Ali,tak vas caka dovolenkovy tyzden, si oddychnesa naberies sil 🙂 .
Ja mam sice MM doma, ale uz je to pomaly na ponorku, lebo je nervozny, ze nic nemoze robit ale aspon na Matka von dohliadne alebo Janku pokocikuje.
Bzuco, to ste mali riadnu zbierku tych virusov a mikina sa ti aspon vratila,keby si ju niekomu poslala, co by si ju nechal a ani by ho nenapadlo vratit, bolo by horsie. To sa stava aj tym com sa neucia na statnice.

sonnya
14. aug 2009

andy pekne fotecky si narobila 😵
bzuco pripajam sa k tym co budu drzat palce... na mna to cakaju bakalarske statnice tento rok a som zvedava ako to zvladnem popri praci 😖 Mozem sa opytat aku skolu si robis?

pinocio
14. aug 2009

obdivujem všetky študujúce mamičky ja sa nemôžem dostať k taliančine a ták rada by som ovládala tento jazyk, kníh mám aspoň 4 ks no sadnúť si k tomu nie a nie

leyuska
14. aug 2009

Ahoj Kasis, to si bola s Jankou s nožičkami na kontrole na Lúčkach? Ak dobre čítam. Jasom bola na 3 - roč. Kontrole s Lejkou na poliklinike. Robili jej rontgen, a že mala vrodené vyklbenie bedrového kľbu. A doteraz mi Dr. nič také nehovoril, iba teraz, že má stehenné kosti posunuté dopredu. Veď jej od narodenia robil vždy sono, keď sme chodili na kontroly a nič. Tak aké vrodené 😠

natalschen
14. aug 2009

ahojte.... 🙂

pinoci..... na tvoju radu som chytro spagetky s paradajkovo-spekacovym sausom urobila, no mnam

alami... tu zeleninku nakyslo ako robis? zboznujem vsetko co rastie v zemi, tak mozes poradit ako na to?

inak...... ak som dobre pochop - tak vcera u vas boli deti nervozne aj mamina - ze zly den? to my mame skoro
kazdy den- tiez malej idu teraz ocne zuby, takze sere, grcka a reve skoro celu noc a cely den 🙄 😠 , som uz tiez z toho v koncoch - ale este 7 zubov a bude to uz znesitelne

natalschen
14. aug 2009

leyuska...... ja idem k na polik. k pogranovi teraz 20.8. tiez sme boli RTG, tak som zvedava, ci aj mne nieco podobne vyvesti, zatial sme mali tiez vsetko ok, akurat ma tak strasne ploche nohy, ake este hadam ani nevidel 😅 😀

kasis
14. aug 2009

Leyuska,vsak prave ten pristup Pograna sa mi moc nepacil, sparavil sono za 20 sek a hotovo. SDr na Luckach om max spokojna aj s Matkom tam na 3 rocnu pojdem. Aj Alami tam bola s Lukaskom, co Pogran u nich neriesil, tak imhnedliecbu nasadil. Chode tam pre istotu,poslem ti cislo do IP.

natalschen
14. aug 2009

bzuco..... tebe vela chuti do ucenia a hlavne trpezlivosti, este par dni vydrz a ja verim- nie vlastne viem, ze sa ti to podari 😉

kasis...... uvidime, ako dopadneme u pograna a potom sa rozhodneme, ci aj my zabehneme na tie lucky, tak potom by som si vypytal aj ja to ciselko

geegee
14. aug 2009

pinocio, ja som tiez na taliancinu zatazena...este v BB som aj do jazykovky chodila...pol roka 😀

Nas lazaret sa pomaly hadam lieci, dufam, ze to nezakriknem. Tomko uz vyzera ok, Matuskovi dala dnes Papuchova Zinnat a Pamycon a ja chrchlem ako stary hrniec 😝

natalschen
14. aug 2009

baby.... aky je vas nazor na klokanky a podobne veci, neviem ci som to len ja taky sedlak staromodny, ale mne sa zda ze to dietatko tam velmi trpi - ta chrbticka, hlavicka, je ked to vidim, mne az slzy vybehnu do oci 😢

http://www.babybazar.sk/klokanka-id1163962.html

pinocio
14. aug 2009

gg - ja tak isto no hlavu mám dutú mala bysom dačo robiť 😀

pinocio
14. aug 2009

jooj ved tá to má na prd remence mala pritiahnúť dieta musí byť o hrud opreté no ak to takto nosila dakujem pekne

natalschen
14. aug 2009

bzuco...prave som precitala tvoj postovy omlyl - 😉 , ako vravi kasis -stava sa aj tym co nerobia statnice 😀 😀

mne sa bezne stava to, ze kliknem akoze na RK 4 forum a citam a kukam a cudujem sa 😕 , kde sa vzalo zrazu tolko novych tvari a mien a po 10 min. nepochopitelnej konverzacie mi dojde, ze som zase klikla na vedlajsiu temu 😀 😀 😀 , to sa mi tak ruky trasu ze sa takto netrafim min. 1 x denne 😀 😀 , by som asi pyrotechnika nemohla robit 😀 😀 😀