Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

natalschen
14. aug 2009

aj este aj fotis a nahadzujes? tak to je cista provokacia unavenych mamiciek 😕

alami
14. aug 2009

čo ti nejde zmenšiť?

alami
14. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to som chcela hlavne teba podpichnúť

pinocio
14. aug 2009

na strane kde písala hubka tak je natiahnuté no nová strana o.k.

kasis
14. aug 2009

stranka bola roztiahnuta, Hubka dala moc oooociek 😀

leyuska
14. aug 2009

Pinocio, aj ja som mala natiahnutú 63. stranu. To čo akože 😨 😨

alami
14. aug 2009

natali - povedz dačo o tom ako si do inej témy omylom...to akože iné mesto si navštívila? a oni čo nato? 😕

natalschen
14. aug 2009

mne sa tiez nejak rozliali oci 😕

alami
14. aug 2009

to keď nedá medzeru medzi slovami 😉

pinocio
14. aug 2009

ja nestíham za vami no ivca zajtra aj s kečky sa jej bude pariť ak sa je už nečká 😀

alami
14. aug 2009

ja jej poviem výcuc po telefóne 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leyuska
14. aug 2009

Ali, ja mám PC v detskej izbe, tak sa hrám 😀 😀 😀 😀 . Ty ho máš v kuchyni, tak furt varíš, pečieš, zaváraš 😀 😀 😀 . To asi vplýva na robotu, kde ho máš 😉

kasis
14. aug 2009

tos inym mestom sa aj mne stalo, ale to som tam videlaposledny prispevok od Ivusa82,tak som otvorila a to Prievidza,ci co, ma zmiatol nick 😀 atiez som nechapala o com tocia

alami
14. aug 2009

ešte pol hodinku vydržať a mám teplý chlieb 😵 😎

alami
14. aug 2009

ja mám RK uložené medzi oblúbenými položkami v PC a nemusím hladať

alami
14. aug 2009

ley - viem prečo ho tu mám, nech nemám k nemu ďaleko 😉

natalschen
14. aug 2009

jaaaaj, ja ze to pivko co popijam je nejako pančovane extazou 😀 😀 a uz sa mi zrenicky rozsiruju -a to hubka - vdaka bohu 😀 😀 😀

ali... no uz si to ani nepamatam, v ktorych temach som tovsade bola, lebo sa mi to stava casto, ale uz viem ze ked nepoznam tretiu tvar za sebou, co citam, tak som zase niekde v prdeli a nie u vas 😀 😀

alami
14. aug 2009

pre ostatných, umiestnenie môjho pc....pol kroka od neho - umývačka, 2kroky drez, 2 a pol sporák, 4kroky mikrovlnka.....do obývky k tv tiež nie ďaleko.... 😀 😀 😀 a do detskej od tiaľto dovidím 😅

pinocio
14. aug 2009

ja na tej mojej rachotine som rada,že kura upečiem almami provokuje musím ísť k dedkovi ten niečo napiekol nebíčkovské 😵

alami
14. aug 2009

natali 😀 😀 😀 😀 😀 takže iba čítaš, nepíšeš...tak to je ešte dobre, ak tam aj napíšeš, volaj si sanitku, to už bude posledné štádium 😀 😀 😀 😀

alami
14. aug 2009

že nebíčkovské a ja nad býkom uvažujem a to ma len býčie gule napadli 😀 😀 😀 😀

alami
14. aug 2009

pinoci - ty si asi profesionálov pozerávala, čo?

pinocio
14. aug 2009

to máš podľa feng shuej navrhnutú kuchyňu 😀

natalschen
14. aug 2009

ivce ..... sa uz mozno pari z tej kecky aj teraz 😀 😀 , ak si v ciastocnom bezvedomi zapalila cigaretku - mojej kamoske sa stalo, sme pili, fajcili a ona sa pri zaaplovani netrafila na cigaretu - tak si opalila cele 1 obocie 😀 😀 , a potom som jej musela opalit aj druhe, aby nevyzerala ako puča s jednym 😀 😀 - paaani, to bolo smradu, sme vetrali celu noc a rano, ked sa zobudila.... 😕 😕 😕 , no nemozem ani pisat o tom, lebo sa pocikam od smiechu -a le viete si domysliet 😀 😀

hubka
14. aug 2009

A este som zabudla bzuckovi.......

K meninkam vsetko najkrajsie, hlavne pevne nervy pri uceni a uspesne ukoncenie........ 😵 ja som povodne chcela sms......ale som sa nejak pozabudla......hrozna som 😝

pinocio
14. aug 2009

pozerala lebo mm sleduje tento žáner prečo

natalschen
14. aug 2009

alami... bičie gule- no vsak kazdy o tom, o čom sniva 😀 😀

alami
14. aug 2009

joj, sa rehocem, ešte že tu oli nie je,. by sa zas pýtal čo sa smejem, keď bol menší som mu vravela - tu sú také smiešne písmenká, vieš? 😀

kasis
14. aug 2009

ja mam PC na kolenach pri TV, tak nic ine robit ani nemozem 😀 , akurat som bola MM zobrat plech s kolacom,zostalo 1/3

pinocio
14. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 natali ved si Mirka zobudím 😀