Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

leyuska
16. aug 2009

Neviem si predstaviť, že by som kojila do troch rokov? Lejka mala pred nedávnom tri roky a keby mi ešte vysela na cice .... 😀 😀 😀 😀 . Ale MM hovorí, že to sú jej 😀 😀 😀 😀

leyuska
16. aug 2009

Myslela som, že Lejka hovorí mužovi 😀 😀 😀 😀

pinocio
16. aug 2009

čo je to tá jesienka popíšto

natalschen
16. aug 2009

jesienka.... pinoci... tot najlepsia sladkost pre sladko-ritnych mlsavych ludi 😀 😀 , to je cista sladena smotana kondenzovana - ako salko, ale salko je mlieko a jesienka je smotana- cize 100x lepsie 😀 😀

pinocio
16. aug 2009

neviem či nemyslela to sladké mlieko v tube- u nás to je pikao alebo to je doboška 😀

leyuska
16. aug 2009

No vidíte a ja by som Vás otrávila ☹

natalschen
16. aug 2009

leyus..... mozno aj tamta jesienka by chutil - ale asi iba zabalena v cigaretovom pairuse a vyfajcena 😀 😀 - boze pinoci... ja uz pisem ja alkac a narkoman 😀 😀

pinocio
16. aug 2009

jáááááááááááj tak to potom sa kojí

alami to preháňa stou dovčov 😀

natalschen
16. aug 2009

ale v podstate..., vela veci, ktore sa facit nedaju sa fajcia 😀 😀 😀 tak preco nevyskusat aj toto - no alami by to patricne okomentovala, chyba nam tu dalsi zvrhlik 😀 😀

leyuska
16. aug 2009

Včera som Alami dala kvety, keď bola u segry. Nech už toľko prestane zavárať 😀 😀 😀 a venuje sa aj niečomu inému.

natalschen
16. aug 2009

len dovysvetlim- myslela som PKD

pinocio
16. aug 2009

aspoň je veselo, mirko sa stále budí niečo sa mu sníva
no mňa fajčenie neoslovilo aj ma baby na intráku učili no mne to nešmak zato dobré pitie to neodmietnem, švagor robí dobré vínko a merlot má jedna báseň aj jeho syn len o merlote básní

natalschen
16. aug 2009

ley... ale ved ona sa venuje 😀 😀 😀 , ako predohru ma nas a potom uz pusti stavu naostro v lahu 😀 😀 😀 , daufam ze ma za toto nezabije 😀 😀 , sa ma hadam dakto zastane 😅 , len aby som nedostala bombu medzi oci od jej M- daufam ze toto necita

pinocio
16. aug 2009

pochopili sme, jaj tak alami ako krtko behá hádam splašene po záhrade no tam pc nemá 😀

natalschen
16. aug 2009

co je marlot?

pinocio
16. aug 2009

kedy sme to tak dlho kvákali v piatok - potom predohra bola dlhá a teraz realizácia tak to chudák alamin mm sa načakal

pinocio
16. aug 2009

marlot názov červeného vína

natalschen
16. aug 2009

ley... k tomu dlhemu kojeniu... som videla na stanici v NR - 4-rocne chlapcisko si pytalo cicku - ludi vsade naokol na miňder pič a on ze mamaaa , ja chcem cicku.... 😕 😕 , chudera ta mam mu nesla vysvetlit ze preco teraz nie-si viete predstavit 😕 😕 tak potom si stal na lavicku a bol jej akurat na vysku-a cical hadam 5 minut, ste mali vidiet ako vsetkym chlapom tieklo dole nohami 😀 😀 😀

pinocio
16. aug 2009

hubky moje a ivca kde odpadla po žúrke ani nič nepustila do éteru súkromník jeden 😀

natalschen
16. aug 2009

asi sa hanbii vyjst s pravdou na svetlo boziei..... 😉 , to znamena ze muselo byt dobre vo vsetkych smeroch 😀 😀 😀

bzuco
autor
16. aug 2009

natali...no nedala by som...nech by ako koľvek revalo to dieťa 😔

pinocio
16. aug 2009

je to dosť také velké, aj chlapi by sa mali uvedomiť

bzuco
autor
16. aug 2009

ja som Barbinu kojila 22 mesiacov a už po mne kukali ako na marťana 😅

natalschen
16. aug 2009

bzuco... tak klobuk dolu, si vzorna mamina 😉 , vsak dnes po tebe kukaju aj ked kojis 2-tyzdnove - ak je to niekde na napoli-verejnom mieste

natalschen
16. aug 2009

pinoci... chlapi si to nikdy neuvedomia.... 😎 , oni maju uvedomovanie len tam dole, vsak vies, kde maju mozgy 😀 😀

pinocio
16. aug 2009

ja tomu vravím navigace ptákem 😀

pinocio
16. aug 2009

ináč aj ja som kojila na zastávke pri tescu mirka ale predtým som sa so sestrou najedla ako bezdomovci 😀

natalschen
16. aug 2009

a netieklo niekomu dole nohami? 😀 😀

si co za mat... vsak najprv malemu do ust a az potom sebe do huby by sa malo.. 😀 😀

bzuco
autor
16. aug 2009

maťka som ale krátko - ledva 6 mesiacov, viac nevydalo ☹