Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

pinocio
21. aug 2009

tak rozhodnuté zajtra sa ide do LM 🙂

kasis
21. aug 2009

Ja som teraz dozehlila, MM mam na pive, ho Mato poslal, ze ocko ide na Covgona 😀 . Predchvilkou dosiel Matko zo spalne s velmi dolezitou otazkou, ci ma krtko prdel, este sa nic take nepytal, tak asi to uz zacalo 😀

GG,stastnu cetstu, sice ste uz asi na ceste, ale nech sa vam dobre vodi

Hej, septembrovych vas tu je viac, aj meninovych bud. tazden nas je habadej 😉

Alami a to pripadnu reklamaciu plomby bude riesit tvoja zubarka, ci budu hladat toho studaka 😕 , ale dali ti riadnu palku za plombu, ja sice furt platievam, ale tak do 100 Sk za kus.

pinocio
21. aug 2009

janke všetko naj naj Mirko posiela boštek

natalschen
21. aug 2009

ahojte...
aj ja som panna.... 😉 nie panna ako panna, samozjrejme ale septembrova 😀 😀 , stretko si dajte, ja ak budem moct pridem, ak nie, nepridem, tretiu moznost nemam 😠

kasis
21. aug 2009

dakujeme 🙂

kasis
21. aug 2009

Bambulkaj, ja nepoznam

pinocio
21. aug 2009

ja som platila nasledovne za zub povrchová anestéza 1euro, injejčná anestéza 4euro, jednoplôžková výplň zuba 7euro,trojplôšková výplň zuba 15.00eur spolu 27 euro - plomby biele

natalschen
21. aug 2009

pinoci... tvoj tiez vrta v anesteze, to je super, moja to nerobi, ma vzdy vytrapi 😠 😠 😠

natalschen
21. aug 2009

pinoci... ku komu chodis?

natalschen
21. aug 2009

baby ja idem zalomit, deti ma dnes zase ustvali a dorazilo ma 1 dcl pivka 😀 😀 😀

pinocio
21. aug 2009

iliev na klačne - som bola v šoku ,že anestéza ale ked videl Mirka tak sa hádam zlutoval

pinocio
21. aug 2009

zatvárame príjemný víkend hlavne oddych

alami
21. aug 2009

čo? ako? zatvorené???? to čo má byť 😠 😀 😀 😀
my sme práve dogrilovali stehienka 😵 mňáááám,....idem vás prečítať

alami
21. aug 2009

bambulka a načo? v akej veci? v akom obchode? niekde tam pri ev.kostole - netuším ani že je tam obchod, ale tam by mi mala robiť suseda jedna o 3 domy ďalej býva - v nejakom textile tam robí. žeby mohli byť kolegyne...mi napadlo....tak ak dačo dôležité, mohla by som sa ísť opýtať, napíš presne čo sa mám vlastne opýtať 😉

alami
21. aug 2009

k stretku - potom mi kričte - ak by sa mi dalo tak by som išla

alami
21. aug 2009

ešte jedna vec - babyyyyyyyyyyyyy pomooooooooc, prosím o raduuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀

Lukáško po novom dáva dole plienku v kuse, hlavne keď sa mu chce kakať, plienka dole, ruka - jeho vlastná na zadok a kakne do dlane 😝 😝 😝 a potom nám to prinesie 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ty kokos...kým tvrdé...budiš, ale maglajz...to je riadna sila, dnes sa tým celýýýýýýýý docapkal.-...od hlavy po paty bol od h....to čo s tým mám robiť?

😅

a ja zmagorená od h,....MM sa rozprával so susedou (takou zlatou, nie tej čo tráva rastie 😀 😀 😀 ) o hruškách - že aké máme, do toho za Luky do ruky kakal tak ja o tom čosi a suseda na to - a aké tvrdé či makké...a ja že - ako kedy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a MM rehot, že - ale teta myslí hrušky , nie Lukyho h..... 😀 😀 😀 😀 😀

ivca82
22. aug 2009

Ránko tetušky 😀 😀 😀 som sa dobre zasmiala na Lukyho h.... 😀 😀
Baby ma tak napadlo, ktorá nieste panna, ruku hore 😀
Kasis tak u vás začína byť riadne veselo 😉 😀
A aj ja prosím o radu, malá chodí bez plienky, ale, cikať a kakať len do trávičky ale gaťky si nedá dole a na nočník ani za svet, ani keď jej ho dám vonku, zriedka sa mi ju podarí presvedčiť sadnúť si dnu naň, aj to len s knihou v ruke 😒 a teraz babo raď 😅

natalschen
22. aug 2009

dobre rano a pekny den vsetkym..... 😉

alami... diana mi robi nieco podobne, to nocnika sa sice vyserka ale hned don strci ruky a maglazuje sa v tom, uz mi par krat tiez doniesla exkrementy v ruke 😠 😠 - chvalabohu ze bobkove 😅 , minule som len kyvala susede z okna a za tu 1 minutu prisla ku kmne k oknu, v kazdej ruke jedno hovno - esteze ma iba dve 😅 a usta cele cierne 😠 😠 , som sa zlakala ze ich uz aj koštovala 😕 - ale chvalabohu to nebolo hovno ale si nasla kusok spadnutej coko-dobosky 😨

natalschen
22. aug 2009

ivca.... a neskusala si ju davat uz na normalny zachod? nasej emke sa strasne pacilo ze je zrazu uz taka dospela ze vie uz cikat a kakat ako my a zacala skusat a bolo v pohode, sice som sa tiez nabehala jak krava ked sme boli von cle poobedie a sme behali dnu cikat, ale za par dni sa naucila - mala asi 20 mesiacov

kakat do gatiek som ju odnaucila drasticky ale efektivne 😎 - ked sa mi zakala do gatiek, tak som jej vysvetlila ze su v hovienkach strasne bakterie a vyzeru jej ritku ze ju bude bolkat a stipkat - mala to cele cervene a vystipane 😕 .... a potom som ju ummyla, obliala ritku ophtalom - to je taky alkohol.-dezinfekcny roztok a tak ju to zastipalao - som jej povedala ze vidis to su tie bakterie -ako strasne stipu - a nikdy viac sa mi do gatiek nezakalaa 😀 😀 - a to mala 2 roky - ucel svati prostriedky 😀 . som ja ale krkavcia mat co?

kasis
22. aug 2009

Peknu sobotu,
ja som musela vecer migat odtialto narychlo, bo synator mal este par otazok, strasne dolezitych 😀 ,pri ktorych som aj zaspala, asi skor ako on. Potom taka vyspata som uz o pol siedmej okna umyvala. MM mi aj nealko pivko z krcmy doniesol, tak mi dobre padlo po tych oknach 😎 .
Kakal do ruk aj moj brat, este to aj po postielke natieral, ked sa mu podarilo po spani a mama netusila,ze uz je hore, ale ho to preslo, uz to nerobi 😀 .
Pinocio,to anestezu pichaju, neviem, este som nemala, ale ja sa viac ihly ako zubara bojim, tak na to by som sa nedala asi 😖

alami
22. aug 2009

kdeže ste? 😕

alami
22. aug 2009
https://www.youtube.com/watch?v=BbnE2-l6NxU

pustite deťom, Lukáško bol z toho hotový 😵

bambulkaj
22. aug 2009

Ali, kuk IP.

Ivca,s cikaním sme to aj my skúsili ako Natali-na veľký záchod- aj som sa tak nalietala🙂 (odvtedy nočníky ani videiť),ale s kakaním sme na tom stále rovnako - len do plienky, po stojačky a na špičkách,baby ale ako baletka!!!a to má cez 15kg a kludne si prešpičkuje aj cez celú izbu a každý,kto ju vidí takto chodiť, má z toho zimomriavky...
Tak teraz poraďte čo stým... 😒
Ja ju nahováram aj na wc,aj na nočník,ale nič...som tu na fore čitala,že niektoré baby nedali plienku za nič na svete, ale vačšinou to skončilo tak, že dieťa zadržiavalo stolicu a to vraj dokonca deti odkážu ja týždeň, ale potom maju s kakania stresy a problémy s vyprázdňovaním aj niekoľko rokov(odpovedala im na to MUDr.) Tak toto radšej neriskujem..

alami
22. aug 2009

ja počúvam z každej strany problémy s kakaním, nejak veľa detí chcel dlho len do plienky...pamatám ako som s Olim mala problém, cikať sa pýtal, ale kakal zásadne do slipov 😖 a vačšinou vtedy, keď sme vyšli von...išlo ma poraziť, mal už ísť do škôlky a nevedela som čo robiť, bola som nešťastná - podobrotky, pozlotky - nič...a zrazu ako keby uťalo - sám od seba sa začal pýtať asi 3 dni pred nástupom do škôlky! Takže ja by som to neriešila, nech si kludne kakajú do plienky - raz im to dojde
😉

bambulkaj
23. aug 2009

Ali máš pravdu,ani ja to zatiaľ obzvlášť neriešim...uvidím, ako sa k tomu postavi p. učiteľka...ale snáď si to mala nejak "naplanuje" a bude kakať doma -rano alebo večer...myslím,nejak pravidelnejšie..

natalschen
23. aug 2009

no a co sa nam ten nas RK kon rozpada alebo ste si uz otvorili sukromne forum len pre pozvanych? 😀 😀 😀

aspon napiste ako viknedujete, co ste varili, napiekli 😉

natalschen
23. aug 2009

pinoci... sedacku ste kupili?

alami....... som sa zabudla spytat ci to bodinko este chces vyskusat?

alami
23. aug 2009

víkendujem dobre, varila som kur.prsia zapečené so šampiňonmi, kukuricou a syrom a koláč je ešte len na pláne, suroviny prichystané - taký s ovocím a želatínou. Body si vyskúšame 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀