Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

natalschen
16. aug 2009

vraj pri druhom babe je prirodzene mlieka viac, takze 2.babo ma lepsiu sancu chlipkat dlhsie a vacsie mnozstva 🙂

pinocio
16. aug 2009

slinu hodil ako nás videl jesť 😀

natalschen
16. aug 2009

a keby vas videl pivko pit.. 😉 , to by bola slina az do vahu 😀 😀 😀

natalschen
16. aug 2009

pinoci.... este zhanas sedacku, ale tato je asi uz velka, ci?

http://www.babybazar.sk/starter-15-36kg-nova-id...

natalschen
16. aug 2009

baby.... a to je aka HAK, neviete?

http://www.babybazar.sk/kupi-chloe-antikoncepci...

pinocio
16. aug 2009

idem si lahnúť k mirkovi stále sa budí nech sa mm vyspí aby ráno nehundral čauko nezabudnite zavrieť krám 😉

natalschen
16. aug 2009

tak dobru noc, vsetkym, aj ja idem lahnut, dnes uz mam dost, ale dakujem za vylepsenie nalady 😉 😉

bzuco
autor
16. aug 2009

ná zasa 😒

natalschen
16. aug 2009

bzuco..... chod si aj ty lazkat, abo kukni daku otazocku na dobru noc, rpre mna to bolo to najlepsie uspavanie - zaspala som hned po nadpise 😀 😀 😀

drzim paluchy bzuci... o chvilu to budes mat uspesne za sebou 😉

bzuco
autor
16. aug 2009

som naspatá...ja pravidelne cez deň nad tým zaspím 😝

natalschen
16. aug 2009

no vidis, a ja som zasa zaspata - a to uz 3 roky a nejdem sa k zivotu prebudit, aspon ze ten humor nestracam, to je asi to posledne dobre, co mi zostalo spred porodu 😀 😀

natalschen
16. aug 2009

tak dobru, dnes zatvara bzuco 😉

pinocio
17. aug 2009

Dobré ránko všetkým,
noooooooo a kľuč ste našli na zavretie ten je vždy pod rohožkou 😀
dnes sa presúvam k rodičom ja som bez vody do 16.00 poteší aj u vás rovnako bzuco

teším sa 😉

natalschen
17. aug 2009

dobre ranko vsetkym....... 🙂

pinoci..... ty s tou tvojou nepavostou uz tiez neprovokuj 😉 , co si kohut ze vstavas v vychodou slnka? 😀 😀 😀

ivca82
17. aug 2009

Ránko tetušky 🙂 som mala cez víkend MM doma, tak som nejako nestíhala ani koňovať 😀 A teraz idem upratovať ten výbuch čo tu po víkende ostal 😝

baileysa
17. aug 2009

dobre ranko 🙂
ivca, nedobehnes aj ku nam upratat, ked uz budes nastartovana???? ja sa dako nejdem nastartovat 😔

pinocio
17. aug 2009

ja ti dám ,že provokujem tak rada by som spala
poviem vám ako ma ráno nasrali chlapi čo robia chodník pred barákom, vychádzam von s kočíkom v rukách ešte smeti ,ked na mňa bľačí jeden clap ,že chod preč stým kočíkom, lebo miloství naťahoval špagát, no ked som raz spustila ja či mám lietaťa čo sa stým toľko obd.b.avajú tak aj kočík zniesli po schodoch a jen znich si skoro členok vytkol čo som zúročila - len čosom vstala už som robila poriadky 😠

leyuska
17. aug 2009

No to mi hovor, s tými pracujúcimi chlapmi v Banične. Minule ma tak nasrali, keď som išla ku mame. Idem zaparkovať, trúby po mne ako bez zmyslov. On chcel ísť dole briežkom na náklaďáku a ja som chcela zaparkovať pred obchodom. Tak neviem, či majú IQ hojdadcieho koníka, 😠 😠 😠 , tak hádam zaparkujem, nech má koridor a nie on sa chce tlačiť 😠 😠 😠 😠 . Potom chudák pochopil.

andy271
17. aug 2009

AHojte..
Prajem pekny den..
Dnes alex v noci rozhryzol cumel..
Neviem ako..
To aj vase deti robia?...
😒 😒 😒

Este sa chcem opytat neviete kde
by som mohla kupit pekne cizmicky
tu v RK?
Uz ich potrebuje ako sol..

natalschen
17. aug 2009

ahojte, ja som mala vcera taky nasieraci den 😠 😠 😠 , ale dnes uz v pohode... 😅

andy... moje dieta nerozhryza cumel ale si hryzie do prstov na rukach - idu jej zuby tak je taky nervozna ze sa od srdu hryzie 😠 , uz ma tie prsty na rukach jak malomaocna 😨 😨 , uz len cakam ze jej zacne kazdu chvilu to obhryzene maso odpadavat 😀 😀 😀 , to zasa budem mat co vysvetlovat nasej dr.

natalschen
17. aug 2009

minule sa dr. pytala ze ci to dieta bijem 😕 😕 a ja ze nieeee, to ju mladsia sestra hryzie 😀 😀 , nastastie boli tie stopy po zuboch dost viditelne, takze nebol problem uverit, inak by asi zavolal na mna socialku 😀 😀

sonnya
17. aug 2009

ahojte Ruzomberske dievcence 🙂
andy ten park v nedelu to ste boli na Hyrosa? lebo ja este RK moc nepoznam... ak ano tak aj my sme tam boli pozriet na koncert Totemu... chodite sa niekedy pozriet na tie akcie co tam byvaju? ze by som vas spoznala aj osobne?

sue
17. aug 2009

Andy, my máme teraz 15 sadu cumľov...samozrejme najdrahšie aventy,pretože iné nechce 😠

alami
17. aug 2009

cafte 😉

prebehla som vás len tak zbežne, ley - mám zasadené, ďakujem krásne ešte raz 😉
včera sme boli pozrieť habakuky - je to krásne a tie rozprávky boli super - taký humor pre dospelých trochen, takže ja som sa pobavila 😀 😀 😀 😀 Oli tiež, akurát MM s Lukym obiehal zatiaľ "mestečko"

čo ma prekvapilo - toť cena, ste ju nejak nespomínali, čo ste tam už boli. My sme za nás platili 21Euro, to mi prišlo teda dosť 😖 Aj keď bolo to tam fakt pekné 😵

potom sme boli v španej doline....nádherne, aj keď výstupy trvali po 2 hiodiny, tak sme si vybrali čo bolo najbližšie, lebo už bolo dosť hodín a Lukáš nespal...cesta začínala asfaltkou, tak ma ani nenapadlo sa preobliecť a hlôavne prezuť...až na to že strmá asfaltka pokračovala niečím nenormálnym...vi´d foto čo nahodím....taká skalnatá stena - pod nami total zráz nad nami total kopec všetko zo skál - nebolo to náročné, ale s deťmi strašne nebezpečné, chodník nechránený, šírka na pol metra, Luky na koni, Oli sa za ruku nechcel držať - vedľa seba sme sa ani nezmestili, tak som mala malú dušičku a najlepšie že jea som to absolvovala v šlapkách s kabelkou na pleci 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no ale ten výhľad stál za to....aj keď nedošli sme kde sme dojsť mali, ja som ich stopla že toto je adrenalín . ...jeden chybný krok a leteli by sme dole a to by ani mastný fľak nezostal po nás ☹ to fakt....

a nataliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii - potrebujeme súrne TM, celý čas sme dýchali výfuk 😢 dnes už sme radšej ani nikde nešli

andy271
17. aug 2009

natalschen
moj tiez prstek jeden hryzie..
potom ho ma taky ocmulany...
A uz je hore..
Dost kratko spal...

sue..
Moj najskor chcel len chicco sipkovi, no teraz vsetky..
Ale len gumene nie silikonove..

sonnya
Ano presne v tom parku..
druhu nedelu sme tam boli..
Ked niesme niekde mimo RK tak chodime tam..
Ako sa nam chce..
Ale teraz uz mame dva vikendy naplanovane dopredu.. 😉

leyuska
17. aug 2009

Alami, ešte ti prihodím zopár kvietkov. Som sa tak naserinkala na moju skalku, že ju celú prerábam 😠 . No Habakuky sú drahé 😀 , ale sú pekné. My sme sa vtedy splašili, keď to otvárali, že len v ten víkend budú tam hrať rozprávky a nabehli sme tam a keď MM videl tú cenu, tak ma dnu poslal iba s Lejkou a on obsmŕdal okolo, tak sme sa dnu ani dlho nezdržali 😠 😠 😠 .

andy271
17. aug 2009

leyuska..
my sme chceli ist cez vikend..
No ked MM videl tu sumu tak hm...

alami
17. aug 2009

aby som bola presná - dospelá osoba 8, dieťa 5, deti do 3 rokov neplatia 😉

toto je to o čom som písala https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... len tak pre predstavu kadiaľ sme sa boli prejsť. Ďalšie fotky - aj z Habakukov neskôr 😉

pinocio
17. aug 2009

alami suoer foto tak to klobúk dole že ste tam šli ja by som sa otočila na opätku aj ked musím uznať príroda nádherná

geegee
17. aug 2009

alami, na Spanej je krasne 🙂 A okolo je viacero chodnikov - niektore prechadzkove, vy ste isli asi tym najblbsim 🙂