• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu nejaké mamičky z Vlčiniec?

23. marca 2010 
ivica cauko :slight_smile:

teda u simka, to poznam.... par krat som tam s ocinom zasla. v trnovom bolo len par konikov, mal ich tam chaban a potom si postavil mastal pri dome priamo v dedine pri cintorine a zobral si rebeku tam, a bola tal este rea predtym a adler a mys a nas sviťko :slight_smile: ani nemam fotku, bolo to tak davno, vtedy som este nefotla, mame len neake video, chudatko moje uhynul mi v naruci, strasny zazitok, uz by som to nechcela nikdy zazit :frowning2:

teda a ten tvoj porod, to je fakt o inom, tie sluzby, ale ja si tiez na zilinu nemozem stazovat

a inak dnes, varili sme obedi, boli na katastri...hroza personal... a potom doma na dvore, kde maly strasne pmahal chlapom pri praci, normalna sranda s nim :slight_smile: inak dik za kompliment, maly je fakt zlaty :dizzy_face:
27. aug 2008 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj strunka- joj tak to ma moc mrzi, taku vec by som nechcela nikdy zazit :frowning2:
s tym porodom, sa fakt stazovat nemozem, velmi boli prijemny aj nemocnica stala za to....
no nam dnes vyslo konecne slniecko, tak som s malou bola cele doobedie vonku a teraz sa napapame a zas vonku, ahahaha to vies tu slnko je nieco neobvikle, :grinning: :grinning:
obedik som odbavila pizzou, a potom este na veceru musim nieco vymysliet, sakra.....
mozno to uhra nejaka bageta :sunglasses:

co ste robkali?
28. aug 2008 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak co Vlcinciarky? co mate noveho? dajte nejaku pikosku :grinning: :grinning: :grinning:
29. aug 2008 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj, to kde sú všetky vlčinčiarky. vidím že tu je dobrý skok, ale prečo to nerisknúť
24. feb 2010 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
24. feb 2010 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte nebývam uz teraz priamo v Žiline ale chodím tam často nenájde sa nejaká mamička na stretko? Ja mám 1ročného Lukáška :grinning:
21. mar 2010 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky, přistěhovala jsem se na Slovensko na malou vesničku, kde nic tu nic, čekáme přírůstek tak sháním v okolitých městech obchůdky, kde by se dala pořídit výbavička na miminko. Můžete mi, prosím, poradit, kde je v PB něco takového? Děkuju mnohokrát.
23. mar 2010 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok