• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu nejaké mamičky z Vlčiniec?

23. marca 2010 
no po termine beru az na 8. den, a vtedy uz vyvolavaju porod.
19. sep 2007 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved som si to aj myslela,ze to tak bude,to len v ziline potrebuju monitorovat plod a zistovat komplikacie a tiez tu davaju osem dni.
19. sep 2007 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je individualne, lebo napr. ja som rodila 4 d po termine. a 1 d po som bola na pasy a na kontrolu, a potom 3 d som bola na pasy a na kontrolu. ale oba razy im uz lekar pomahal sa otvarat. a potom 3 d mi povedali, ze mam prist na pasy, az na 8 d.
19. sep 2007 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v za si chodila k lekarovi do nemocky?
19. sep 2007 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved este nejdem robit zavery,mozno maly pride nacas :grinning:
ze vraj sestricky su tam mile a aj lekari sa daju
19. sep 2007 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sestricky na sale su uplne super, aj lekari. Na novorodeneckom su niektore dovidenia, ale inak tiez dobre.
19. sep 2007 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je vsade tak, nejak to prezijem :grinning:
19. sep 2007 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ste tu niekto takto vecer? :grinning:
19. sep 2007 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre rano vsetkym :grinning:
20. sep 2007 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
a teraz tu nik nie je :frowning2:
20. sep 2007 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano, co robite?
20. sep 2007 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa uz zobudil Risko, tak sa mu idem venovat. Svantica ako sa citis? Uz sa nieco deje?
20. sep 2007 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to prave neviem ci sa deje. v noci som mala bolesti bruska,ale dnes na monitore nic prevratne. asi mam uz halucinacie :grinning:
20. sep 2007 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mas uz pravidelne kontrakcie? resp. objavili sa uz na monitore?
20. sep 2007 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked som sa pytala sestricky, tak povedala,ze ma to nema zaujmat,ale ze zatial nic moc, ale cisla tam behali rozne :grinning:
20. sep 2007 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dolna cast su kontrakcie, a horna cast je tlkot srdiecka. videla si si na hodnoty pri dolnej casti ?
20. sep 2007 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ano, ved prave preto som sa to pytala,lebo doteraz to bolo take nevyrazne a dnes tam boli aj kopce :grinning:
20. sep 2007 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
svantica daj tomu cas :grinning: ked to bude ono poznas to :grinning: ja ked som mala tie kontrakcie tak sa tvrdnutie stupnovalo kazdym vydychnutim bolo to dost zvlastne to poznas...Baby varila som drahemu rizoto a je take nechutne ze az...co mam robit?chudiatko pride domov hladny z roboty a ked to len uvidi tak sa mu dvihne zaludok :frowning2:
20. sep 2007 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, svantica ja som rodila v mt a prenasala som 2 tyzdne. na monitor som chodila do mt raz do tyzdna a tyzden po termine som uz ostala lezat v nemocnici. tam som si odlezala tyzden a ked uz slubovali sekciu, tak mala sa vypytala sama, ale nakoniec som isla aj tak na cisarak, lebo nasa mala bola velka.
20. sep 2007 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alzbetka-to si dlho prenasala to sa moze?preco ti nevyvolali?kamoska bol tu v za a po dvoch dnoch co prensala tak vyvolavali
20. sep 2007 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babulky, ako ste to tu rozbehli, aj ja som byvala na vlcincoch, ked som sa narodila, aj to sa pocita? :grinning:
20. sep 2007 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je to dlho, musis brat do uvahy aj dlzku menstruacneho cyklu a ten mam dost dlhy, takze bolo to v norme. a s tym vyvolanim, to je rozdiel v mt a v za. v za ti hned pichnu vyvolavacku a v mt sa caka a sleduje sa mamina aj babo, vsetko bolo v poho, takze nebolo sa coho bat a teraz cakam druhe a myslim, ze zase pojdem rodit do mt.
20. sep 2007 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzidzuska nechutne na pohlad alebo nechutne na chut?

ja som mala kontrakcie v stredu rano po 5 min., v stupnici, ktora je na pasoch na 50, a citila som to len ako tvrdnutie bruska. a v noci mi zacal porod.
20. sep 2007 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dadus-jasne :grinning:
alzbetka a kedy cakas druhe?uz viete co to bude? :slight_smile:
saskarisko-no nevyzera az tak nechutne je take farebne ale chuti divoko :grinning: chcela som to zachranit aspon salatom z cinskej kapusty a ten sa mi zda presoleny tak ja uz neviem :angry: no ja som mala stahy kazde necele tri minuty cca hodinu a pol kym sme sli na pohotovost
20. sep 2007 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
druhe cakame az koncom marca (termin 28.3.) a este nevieme co to bude
20. sep 2007 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzidzuska tak to si dobra, ze este babatko drzis :sweat_smile:

skus syr

alzbetka a chcete vediet?
20. sep 2007 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda tu sa rodi :grinning: dzdiduska, ty to mas za chvilku, svantica ide uz kazdou minutkou, to bude kopec novych deti :slight_smile:
20. sep 2007 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to mate este cas :grinning:
20. sep 2007 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saskarisko, vies, ze ani nie. hlavne aby to bolo zdrave. pri malej sme vedeli, lebo muz bol so mnou na sone a chcel vediet co to bude.
20. sep 2007 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
saskarisko-no ale poviem ti ze mala by som lezat hore nohami a ja si beham kade tade ako sisnuta keby doktor vedel tak ma odstreli... :grinning:
dadus-no veru uz sa to krati :grinning: :grinning:
20. sep 2007 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok