Sú tu nejaké mamičky z Vlčiniec?

dzidzuska
19. sep 2007

Ahojte...takže už som presťahovaná u manžela na Vlčincoch len ma napadlo,že tu vlastne nikoho nepoznam.Takže ak sú tu nejaké mamičky alebo budúce mamičky,ktoré majú chuť niekedy skočiť na kávu alebo tak nejak tak napíšte budem rada 😀

saskarisko
20. sep 2007

Alzbetka - Zdravie je najdolezitejsie. A ako zvladas tehotenstvo a dcerku?
Dzidzuska - no sa ani necudujem.
Dadus - treba tie Vlcince troska omladit. No, ale ze to hovorim prave ja, ktora som odtial odisla. 😅

dzidzuska
autor
20. sep 2007

idem skusit lahnut celu noc som nespala lebo ten krpec sa stale akosi obracia a vzdy v noci takze toho vela nepospim ked mam musim cez den dohanat 😀

alzbetka
20. sep 2007

saskarisko - uz teraz je to dobre, ale boli dni, ked mi bolo zle ako konovi, ale zvladli sme to, mala, ked videla, ze som si lahla, pekne sa hrala sama alebo mi nosila knizky a spolu sme citali a tak nejako sme to presli. najhorsie to bolo s odstavovanim, ked som otehotnela, som este 7-krat denne kojila, teraz uz druhy tyzden nekojim vobec a malej to nechyba 🙂 . som happy, pretoze zo zaciatku to s tym odstavenim vyzeralo zle.

dadus
20. sep 2007

saskarisko, ved to, ako sa tie sidliska menia, teraz je najmladsie hajik ale uz je tu aj take tenedzerske geto...to tu bude bordelu a vlcince su teraz asi najkludnejsie...
dzidzus tak nohy do luftu 😀

saskarisko
20. sep 2007

dzidzuska len spi, ked bude drobec asi toho vela nepospis. 😉

alzbetka
20. sep 2007

ja uz budem pomaly koncit, tak sa majte pekne 🙂

dzidzuska
autor
20. sep 2007

no nohy hore moj manzel sa mi vyhraza ze mi ich bude o luster privezovat 😀

dadus
20. sep 2007

dzidzuska aspon vidis, ze mu na tom zalezi.... 😉

svantica
20. sep 2007

no ahojte, aj ja som robila rizoto, ale dufam,ze sa bude dat jest. a este k tomu monitoru,mne ta spodna hranica ukazovala 40.

svantica
20. sep 2007

dadus a kde si na vlkoch byvala?

svantica
20. sep 2007

babenky tak to nechapem.vzdy ked tu pridem,tak tu nikto nie je 😀

dzidzuska
autor
20. sep 2007

Rizoto chutilo hahahaha 😀

svantica
20. sep 2007

aj u nas 🙂 vyspinkana?

saskarisko
20. sep 2007

ahojte
my sme sa vratili z dlhsej prechadzky, ale Riskovi prospela, lebo ju celu prespal. A ked sme uz pri tom mame tiez. 😀

Dnes som si urobila radost, a kupila som CD Zlata Brana. Baby pamatate na nu ?

svantica
20. sep 2007

jasne,ze pamatame.

saskarisko
20. sep 2007

Sa vytesujem aspon budem moct malemu spievat. On jediny ten spev asi znesie. 😀

dzidzuska
autor
20. sep 2007

svantica vobec som nespala to sa neda ked mi brusko skace 😀
zlatu branui som neznasala lebo som si musela stale vyspevovat tie pesnicky take chytlave dost 😀

svantica
20. sep 2007

tak to mi je luto,ze si nespala.ja s tym problem nemam, pospim si aj poobede, len na vecer mi trpnu nohy, ale da sa to zniest a posledne dva tyzdne chodenie po wc 😎

dzidzuska
autor
21. sep 2007

no ja som na wc kazdyxh 20 minut 😀 pozeram ze si uz zacala dalsi tyzden 🙂
inak dobre rano vsetkym 😀 😀

svantica
21. sep 2007

to ano a dufam,ze aj posledny lebo ma asi trafi 😠

dzidzuska
autor
21. sep 2007

no veru sa ti to uz blizi...ja zacinam zajtra dalsi tyzden 😀 najhorsie je asi to cakanie vsak? 🙂 neboooj za chvilku bude mat maly 18nast ani nebudes vediet ako 😀

dzidzuska
autor
21. sep 2007

ozaj baby vcera som dala manzela do aukcie s vyvolavacou cenou 1sk uz tam ma vyse 22 000 000sk 😀 😀 😀

dudasik
21. sep 2007

Ahojte kocky, skoro som si oci vyocila,ked som zbadala,ze tema Vlcince...
Xi, tak ja sa teda pripajam. Ja som Vlcinciarka asi tak dva roky. 😀
Dzidzuska, stale si doma na PN?

dzidzuska
autor
21. sep 2007

ahoj stale stale...pred dvoma tyzdnami ma pustili z nemocky...ako sa mas?kde na vlcincoch byvas?vitaj v klube 😀 😀 ja sa tu zatial este len nejako zabyvavam len nikoho tu nepoznam teda okrem vas 😀 😀 😀

dudasik
21. sep 2007

Neboj,zabyvas sa rychlo, hlavne s kocikom.
Ja byvam na Timravy, v takych vysokych cinziakoch co su asi tri pri sebe.
A co v nemocnici ? V ZA?

dzidzuska
autor
21. sep 2007

v za mala som kontrakcie kazde tri minuty tak sme leteli na pohotovost nechali ma tam 9 dni som myslela ze uz budem, z okna skakat 😖

ikka
21. sep 2007

Ahojte babulky,
tak som k vam nakukla...ja som bola vlcinciarka tak 23 rokov 🙂 teraz byvame s muzikom v CR...ale chystame sa vratit na SR
no a o mesiac ideme prave na dovolenku na vlcince 😉 nasi byvaju na piestanskej, dzidzudka za kohoze si sa nam to tam vydala? mozno ho poznam 😀 a kde je ta aukcia...ze by som prihodila 😀 😀 😀

mimi
21. sep 2007

dobre ranko 🙂

svanti, stale si cela? no hadam, to uz rychlo pojde 😉

dudasik
21. sep 2007

Moje chuda a nakoniec teda co? Cim to bolo? Davali ti magnesium,ci aj tie lieky nejake ?
Ja som mala predpredvcerom take krce predporodne,aj v noci,ze som sa zlakla,ze konecna,ze idem ja rodit, az ma studeny pot zalieval.
Ale nakoniec to bolo asi len kvoli salatu co som zjedla, lebo ma zacalo dut a rano to preslo.

dzidzuska
autor
21. sep 2007

¨www.mimiaukcie.sk 😀 mozno ho budes poznat aspon z videnia daj si najsledovanejsie aukcie tam je 😀 😀