• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu nejaké mamičky z Vlčiniec?

23. marca 2010 
autor
ja som myslela naopak ja som sa najedla pecenej slaninky s broskynami tak som ymslůela ze nazapasovalo ale ked to bolo pravidelne a take cudne tak sme leteli :grinning: davali mi nieco do zili potom magnezium salbutamol plegomazin a take tri stiplave injekcie na plucka malickemu jooooj brrr :cry:
21. sep 2007 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda sme my ale expertky,pojeme kadeco a uz sa plasime.
No tie injekcie poznam, fuuuuuuuuj kakane, bolave.
Ale aspon mame predpripravu, no nie??? Budeme silnejsie.
Ty si ako dlho vydata?
21. sep 2007 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja?21.7.07 sme mali svadbu :grinning:
21. sep 2007 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw dzidzuska...tak to je zaujem :grinning: :grinning: :grinning: a muzik o tom vie, ze je taky ziadany? no ja by som ho teda asi nemenila :grinning: :grinning: :grinning:
inak asi ho nepoznam, mozno podla mena by som, ale nejak mi nikoho nepripomina :grinning: a vypada mladucko, tak mozno preto :grinning: ja uz som starena (28) :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2007 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
23 mal vie o tom najskor sa mu to moc nepacilo ale potom to stale cho´dil pozerat a cely pysny sa premaval po byte.Curha sa vola hned v prvom vchode od nayka byvame :slight_smile:
21. sep 2007 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kratko po svadbe a uz ho dava do aukcie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja by som toho mojho tiez mohla dat :grinning:
21. sep 2007 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hahaha nooo nie je vsetko zlato co sa blisti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2007 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ho fakt nepoznam, ani podla mena...nasi byvaju na tej piestanskej pri ceste, ale bracho mal vela kamaratov, tak som ich skoro vsetkych poznala, ale toto uz je veru mladsia generacia :grinning:
21. sep 2007 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no aj on je v tom panelaku hned pri ceste ved to je jedno :slight_smile: takze da sa povedat suseda :grinning:
21. sep 2007 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mate teda temu,ja by som iba spala a spala. ale po fyzickej stranke sa citimsuper :grinning:
mimi ahoj,este som stale tu :grinning:
21. sep 2007 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ano suseda :grinning:
21. sep 2007 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzidzuska a zreferuj mi to o tej aukcii, ja som to videla asi vcera a to som nevedela,ze to tvoj manzelik. Ako ta to napadlo?
21. sep 2007 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: baby idem si kupit nieco jest lebo zomrem od hladu zatial caute :slight_smile:
21. sep 2007 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru utekaj...babatka potrebuju vyzivku :wink:
inak ta aukcia....fakt dobry napad :grinning: :grinning: :grinning: , ked sa s manzelom pohadame, tak ho rovno predam nie? alebo vymenim :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2007 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no len komu urobis viac napriek lebo ten moj povedal ze ked ho vydrazi nejaka kocka ze pojde aj rad :grinning: no ale ked mmu prihodil jeden chlap tak ho ten smiech presiel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2007 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to by mu ta kocka najprv musela poslat foto a vyplatit tie miliony :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , vsak ty si uz za vodou a mozes sa prestahovat z panelaku do nejakej fajnej vily :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2007 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru ja uz som zabezpecena...mozem sa vsade chvalit ze ma zabezpecil moj manzel :grinning: :grinning:
21. sep 2007 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem to sledovat, som zvedava za kolko sa vydrazi :wink:
21. sep 2007 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz mi zrusili tu aukciu skoda :grinning: :grinning:
21. sep 2007 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vazne ? Ti admin napisal,ze sorry to je proti pravidlam,ci ako?
Ako ta to vlastne napadlo, taky napad?
21. sep 2007 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ani neviem ako... :grinning: len tak :grinning: :grinning: ani nenapisal admin len jednoducho zmizla skoda :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2007 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my sme sa prave vratili z obeda.

Dzidzuska - skoda, ze Ti tu aukciu zrusili, by som chcela vediet, na kolko by ti ho vydrazili. :grinning:

Svantica - co tu este robis? Sup do nemocky. :wink:

ahojte Dudasik aikka
21. sep 2007 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardon Ikka :sweat_smile:
21. sep 2007 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj no ja som len pred chvilou doranajkovala :grinning:
21. sep 2007 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ikka inak ty si moj rocnik.

Dzidzuska joj ako Ti je dobre. To ja mam rano ukricany budicek - ale v dobrom ukricany. :grinning:
21. sep 2007 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj saskarisko, este som stale tu, ale poobede ideme do mt sa dohodnut,ze kedy mame prist keby nahodou to bolo dlhsie ako tyzden.a to som dnes fit, spala som celu noc a to som bola vzdy hore aj patkrat :grinning:
21. sep 2007 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ani nie len vtedy som si spomenula pri tom lietani po obchodch a upratovani ze som este nejedla takze tak :grinning: hore som uz od 6tej
21. sep 2007 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja od pol siestej ale sem tam si zdriemnem a potom znovu pochodim a tak sa dnes vleciem cely dnik :grinning:
a cakam zmenu a nic :angry:
21. sep 2007 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svantica asi sa Tobias pripravuje na svoj velky den, a nechal maminu este oddychnut.

Dzidzuska - nemas nahodou lezat s vylozenymi nohami? :wink: To si aj tak dost postihala.
21. sep 2007 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mam ale co ked terba aj jest a ved by som tu uz asi zhnila a keby ste videli ten neporiadok aka hruuuza!hanba fuuuj
svantica mna lekar upozornoval ze sa nemam moc zavapnovat ze to vyvolava kontrakcie a porod takze mlieko jogurty syry a ste za chvilku vonku :grinning:
21. sep 2007 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok