Sú tu nejaké mamičky z Vlčiniec?

dzidzuska
19. sep 2007

Ahojte...takže už som presťahovaná u manžela na Vlčincoch len ma napadlo,že tu vlastne nikoho nepoznam.Takže ak sú tu nejaké mamičky alebo budúce mamičky,ktoré majú chuť niekedy skočiť na kávu alebo tak nejak tak napíšte budem rada 😀

svantica
19. sep 2007

ahoj, ja uz sice nebyvam na vlcincoch, ale mam tam rodinu, takze na vlcincoch budem dost casto.na akej ulici byvate?

dzidzuska
autor
19. sep 2007

jeeej ahoj na piestanskej 😀 hned pri NAYku... 😀 a ty?pozeram ze sa ti uz blizi termin 🙂 prve babo? 🙂

martinkamm
19. sep 2007

ahojte babenky aj ja byvam na vlkoch ale nie v byte ale na intraku studujem poslednym rokom vs 😵

dzidzuska
autor
19. sep 2007

Ahoj tak super dalsia kocka do partie teda aspon dufam lebo ja si tu pripadam ako stratena muz cely den v praci a ja sama v podstate este v cudzom byte fuuu 🙂

martinkamm
19. sep 2007

dzidzuska som velmi rda i ja moj drahy je v praci v Puchove od rana do vecera takze som bud v skole al. trcim sama na intraku teraz som este mmentalne doma ale od buduceho pondelku nastupujem do skoly

dzidzuska
autor
19. sep 2007

tak niekedy ked budes mat cas mozeme kdesi sokcit lebo ja som tu ako v klietke len chodim hore dole po byte ako matoha 😀 co studujes\?

martinkamm
19. sep 2007

velmi rada pojdem von ja studujem strojnicku fakultu katedru inzinierstvo riadenia primyslu neviem sice ako skoncim lebo porod mam na 31.3 a skola konci 31.6

dzidzuska
autor
19. sep 2007

nejako to isto zvladnes 😀 ja som chcela ist tento rok na vysoku ale porod mam 3.11. a nastup je tak oktober november a od malickeho mimi chodit na dva dni prec to nie je bohvieco

martinkamm
19. sep 2007

hm to ano ved ani ja neviem ako to bude vsetko lebo sme si prenajali byt v Puchove tam kde drahy robi a ja kym studujem chcem byt tu tak potom neviem ako ale chcela by som skusky rychlo porobit a potom sa ucit len na statnice a diplomovku nic viac

dzidzuska
autor
19. sep 2007

tak drzim palce aby ti to vyslo tak ako chces 🙂

svantica
19. sep 2007

ahojte, ja som byvala na dobsinskeho, takze to je hned oproti. uz sa to blizi, dufam,ze pride nacas 😀 toto je nase prve babo 🙂
martinka, ja som tiez chodila na strojnicku, ale koncila som pred dvomi rokmi 😉

martinkamm
19. sep 2007

svantica zelam ti aby vsetko prebehlo co najrychlejsie a v najlepsom poriadku budeme na teba moc mysliet 😵

svantica
19. sep 2007

diky, ved ja sa potom ozvem keby nieco 🙂

martinkamm
19. sep 2007

budeme velmi radi a drz sa a hlavne opatruj nech ste ty i babenko zdrave a coskoro uz doma

dzidzuska
autor
19. sep 2007

svantica-pripajam sa k martinke...

svantica
19. sep 2007

diky babenky, potom na tu kavu by som mohla ist uz aj s malym.

dzidzuska
autor
19. sep 2007

no veru veru 😀 nebojis sa porodu?mna pred tyzdnom pustili z nemocnice malicky uz chcel ist von ale chvalabohu si to rozmyslel 😀

saskarisko
19. sep 2007

Ahojte,
ja som sa z Vlkov odstahovala minuly rok do Martina ☹ . A byvala som kusok od teba dzidzuska.

dzidzuska
autor
19. sep 2007

joooj skoda vsetci sa len ostahovavaju ☹ celkom dobra lokalita paci sa mi tu vsade blizko 😀

saskarisko
19. sep 2007

Svantica drzim palce, uz to mas naozaj za par. 😵

saskarisko
19. sep 2007

babenky, a kam idete rodit do za ci do mt?

dzidzuska
autor
19. sep 2007

Ja do ZA kedze do MT by sme asi nedosli keby to prislo 😀

svantica
19. sep 2007

ahojte, rozhodla som sa ist do mt, myslim si,ze to tam je lepsie. a porodu sa bojim,ale snazim sa to brat sportovo,ked na to nemyslim, tak to neberiem tak tragicky.dzidzuska,ty si lezala v za?
teda ja tam chodim na monitor, ale mt sa mi paci viac. dufam,ze to stihnem do piatku a nebudem musiet ist do nemocky. 😉

svantica
19. sep 2007

saskarisko vy ste boli asi v mt v porodnici vsak?

saskarisko
19. sep 2007

no, ja som rodila tuto v mt, byvame tu blizko od nemocnice. a svantica porodu sa neboj. za mesiac alebo dva ani nebudes vediet, ze si rodila. bude ti to pripominat len babatko.

dzidzuska
autor
19. sep 2007

ano v ZA mala som stahy kazde 3 minuty neviem si predstavit ako by sme sli do mt brali ma z pohotovosti...tych par dni tam nejako uz odlezim uz som tam bola pocas tehotenstva 2x a prezila som 😀

mimi
19. sep 2007

ahojte vlcinciarky 😀 hlasim sa k vam, sice uz nebyvam na Vlkoch, ale rodina je tam 🙂

dzidzuska, ja som bola v nemocke na tri krat 😒

saskarisko
19. sep 2007

no keby som byvala v za, tak by som tam aj s vysokou pravdepodobnostou rodila.
a nastastie som bola v nemocnici az rodit, a pred tym som tam chodila len na pasy, ale lezat som tam nastastie nemusela.

dzidzuska
autor
19. sep 2007

no ved este bohvie kolkokrat sa tam budem musiet vratit dufam ze uz len raz 😀

svantica
19. sep 2007

ahoj mimi, ty si byvala na vlkoch?
no ja na monitor idem znovu zajtra. ☹