Sú tu nejaké mamičky z Vlčiniec?

dzidzuska
19. sep 2007

Ahojte...takže už som presťahovaná u manžela na Vlčincoch len ma napadlo,že tu vlastne nikoho nepoznam.Takže ak sú tu nejaké mamičky alebo budúce mamičky,ktoré majú chuť niekedy skočiť na kávu alebo tak nejak tak napíšte budem rada 😀

svantica
21. sep 2007

a to prave v posledne dni vobec nejem.ktory lekar ti to hovoril?
baby ja sa dnes citim ako keby som ani tehotna nebola.nic mi neprekaza v pohybe a konecne ma prestala aj panva boliet.ja sa nespoznavam. 😀

dzidzuska
autor
21. sep 2007

no veru uz cakaj... 😀 normalne moj gynekolog mi to povedal ked som sa ho pytala na krce v lytkach a chcela som vapnikove tabletky tak mi mohol dat len polku tabletky kazdy druhy den

saskarisko
21. sep 2007

Dzidzuska - za chvilu sa cez neporiadok prenesies, aspon na par tyzdnov. budes rada, ze vobec nieco budes stihat.
Svantica - to som mala aj ja par dni pred porodom, ze nic. a ja som stale cakala a cakala, a potom som sa dockala. o tom poslednom dzidzuska tiez nic neviem, nik na to neupozornoval, a konzumovala som mliecne vyrobky teda statocne.

No nic babenky nateraz koncim, Risko sa uz zobudza, ide papat a potom ideme do mesta na Arzen. Hura - troska zmeny. 😀

saskarisko
21. sep 2007

Svantica a dobre vybav v mt

svantica
21. sep 2007

ja uz cakam tyzden a nic.ako som uz pisala, krce v lytkach, bolesti panvy a este k tomu to brucho, vazne som si myslela,ze to tu uz je a dnes mam termin a nic

dzidzuska
autor
21. sep 2007

dobre sa zabavte 😀
svantica no som zvedava kedy pojdete 🙂

svantica
21. sep 2007

to mi ver ze aj ja.ja tipujem pondelok, vychadza to podla mojich vypoctov a aj podla sona. takze uvidim kto ma pravdu 😀

dzidzuska
autor
21. sep 2007

ja si mslim ze sobota nedela

svantica
21. sep 2007

ved uvidime,ale uz sa na maleho tesime a on to vie 😀

dudasik
21. sep 2007

Svantica, to s tymi jogurtami bude asi pravda, vsak mne tak zle z nich ostava,ze konecnaaaa.
A nepijes tie vyvary z lanovych semiacok a malinovych listov ?
Ci to nezabera.
Drzkajte sa

saskarisko
21. sep 2007

Ahojte,
tak sme sa prave vratili, a bolo tam super.

Dudasik no neviem, ci lanove semiacka a malinove listy pomahaju. Mne osobne nepomohli, taktiez nepomohlo behanie po schodoch - posledne dni som sa prekonavala, dokonca som pracovala vo vacsej miere na zahrade, upratovala a nist. Je to asi na rozhodnuti babatka kedy sa bude chciet dostat von, alebo na rozhodnuti lekarov, ktori pomozu.

Svantica ako si dopadla?

dzidzuska
autor
21. sep 2007

ahojte baby boze ja som tak dobre pospala ako uz daaavno nie 😀

svantica
21. sep 2007

ahojte, prave sme sa vratili z mt,od nasich a z nakupov. super popoludnie. 😀
neviem naco su malinove listy, ale pijem cajik z alchemilky,ze vraj to pomaha na posilnenie maternice pred a po a z mlieka mi bolo hrozne, ale prekonala som sa,ale nie ze liter denne 😎
baby v martine boli uplne super, vsetko vysvetlili a do nemocky sa berie az po 10 dnoch.pokial samozrejme nie su problemy a ked si budem mysliet,ze nejake su, tak mam prist a vysetria ma. buduci tyzden normalne poradna a monitor tu v za, lebo v martine neberu,maju toho dost.ze vraj to je standartny postup.takze iba cakame 😀

dzidzuska
autor
21. sep 2007

joooj neboj ja si myslim ze cez vikend pobezite do porodky 😀

svantica
21. sep 2007

tak to som zvedava 😀
dufam,ze sa dnes v noci tiez vyspim do ruzova 🙂

dzidzuska
autor
21. sep 2007

😀 😀

svantica
21. sep 2007

😉 idem vecer pozriet telku,som zvedava co tam bude ale asi zasa nic 😢

mimi
21. sep 2007

svanti, ked to tak porovnas, pristup v MT je teda lepsi ako tu v ZA? Este ma prehovoris ist rodit do MT 😀 😉

svantica
21. sep 2007

mimi,ja som Za chcela dat druhu sancu,ale dnes ma zasa presvedcil ich pristup,vsetko vysvetlili,na otazky odpovedali a povedali,ze to vobec nevadi,ze som zo ziliny.horsie to bude s monitorom,ale aj to vyriesim.
mimi ja ked som sa naposledy pytala sestry na monitore co znamena to druhe cislo,tak mi povedala,ze to nech ma netrapi a ze ci rodim prvykrat.

dzidzuska
autor
21. sep 2007

asi zalezi dost aj na tom ako natrafis

svantica
21. sep 2007

to je jasna vec,ale odniekal sa to musim dozvediet nie? 🙂

dzidzuska
autor
21. sep 2007

no ved jasne...kamoska ked rodila tak rodila v noci a vravela ze doktor jej este pri zasivani nadaval ze to bol jeho 7my porod v tu noc ale ze inak bol uplne super...to vies tiez su len ludia... 😒

svantica
21. sep 2007

to chapem, ale nemusia to tiez tak davat najavo.za to my vobec nemozeme a ani oni.a v ziline si myslim,ze v za taky frmol nemaju.alebo ano?

saskarisko
21. sep 2007

ahojte,
ja som dostala info, lekari zo ZA odchadzaju do CA. Ale ci je pravdive, alebo nie, to neviem.

Svantica a ak nevies, co je to druhe cislo - tak to je srdiecko babatka resp. jeho tep.

mimi
21. sep 2007

saskarisko, aj ja mam take info, ale iba zopar ich odislo 😉

dzidzuska
autor
21. sep 2007

saskarisko odchadzaju tam ked som lezala prvy krat tak sa hovorilo ze taky doktor neviem ako sa volal ma ist robit primara do CA a mnoho lekarov v za ze sa neznieslo s primarom a odchadzaju do ca ved tam vlastne maju teraz znameho strasne vela icxhh odislo...

svantica
21. sep 2007

tak to babenky mate pravdu, aj ta moja super dr. mi povedala,ze sa mi necuduje,ze nechcem ist do za,lebo ze vraj tam uz nikto nie je.ja co som tam chodila tie stvrtky, tak vzdy som tam videla tie iste tvare, ale tento stvrtok som videla aj sameho primara a dalsich a samozrejme,ze tu istu skupinu.

svantica
21. sep 2007

saskarisko, to viem co to znamena, len ja som chcela vediet tie kontrakcie ake ma byt to cislo vysoke 🙂

dzidzuska
autor
21. sep 2007

mne ide primar k porodu vyzera to tak´mily a sympaticky

svantica
21. sep 2007

ty si si ho vybavila?kamoska hovorila,ze on vela porodov nerobi.vsetci tam na neho nadavaju,ale mne sa zdal taky normal.