Sú tu nejaké mamičky z Vlčiniec?

dzidzuska
19. sep 2007

Ahojte...takže už som presťahovaná u manžela na Vlčincoch len ma napadlo,že tu vlastne nikoho nepoznam.Takže ak sú tu nejaké mamičky alebo budúce mamičky,ktoré majú chuť niekedy skočiť na kávu alebo tak nejak tak napíšte budem rada 😀

mimi
19. sep 2007

ano, aj ty?

svantica
19. sep 2007

jasne,tu na zavodskej byvame iba rok 🙂

mimi
19. sep 2007

dzidzuska, no dufajme, ze uz posledny krat 😉

mimi
19. sep 2007

svanti, ani neviem, kde je zavodska 😕

svantica
19. sep 2007

smerom na hajik, za kruhovym objazdom. taka rusna ulica ☹
vy byvate v meste vsak?

dzidzuska
autor
19. sep 2007

no veru.... ☹

svantica
19. sep 2007

co veru? neboj dzidzuska od 36.tyzdna budes chodit raz tyzdenne na monitor, takze sa tam este vratis a to nielen raz 😉

dzidzuska
autor
19. sep 2007

no len nie na dlhsie lezanie aspon dufam a potom uz len pre babatko 😀

svantica
19. sep 2007

aj ja som mala ist lezat do nemocky, ale odmietla som a za chvilu si dufam pojdem pre mimi 😎
kde si lezala?mne sa tam obvzlast nepaci

saskarisko
19. sep 2007

no ale monitor trva tak 20 - 30 min., tak si troska polezis. ale ty si asi myslela lezanie na tyzden, alebo tak, vsak?

dzidzuska
autor
19. sep 2007

je to tam hnusne ale co narobime ja uz som lezala na 4 aj na 2hom 😀 uz to mam celkom obehane 😀 uz mas vsetko pre mimi?asi ano vsak? 🙂

dzidzuska
autor
19. sep 2007

saskarisko-lezanie dlhsie ako jeden den-utrpenie 😀

svantica
19. sep 2007

hadam uz vsetko, ved co bude chybat sa dokupi a ty?chcem sa opytat, ako si bola spokojna so sestrickami?a k tomu monitoru, ja som bola minuly tyzden na nom hodinu a pol, pretoze papier sa odvijal a odvijal, vysledky boli stale zle a nakoniec sa zistilo,ze papier bol naopak 😀

dzidzuska
autor
19. sep 2007

😀 😀 tak to je dobreeee....no nemam plienky a kozmetiku a inak tiez som povedla ze nie je problem skocit do obchodu a dokupit co trebna ved je vsade ntoho vela...sestricky povacsine uplne fajn...nemala som ziadny problem

saskarisko
19. sep 2007

No mna raz napojili na monitor, a zabudli na mna, tak som tam lezala asi hodinu, kym si na mna sestricka spomenula 😅

saskarisko
19. sep 2007

dzidzuska to myslis kozmetiku pre babo?

svantica
19. sep 2007

a to som si myslela, ze tam uz nepojdem 🙂 ze len ked to pride,ale asi nie,no len dufam,ze to vsetko rychlo zbehne a ja tam nebudem dlho 😀 to si fandim vsak?

dzidzuska
autor
19. sep 2007

saskarisko ja ked som tam teraz lezala akurat bolo pred obedom a ja lezim a lezim a papier uz na zemi a uz vsetci chodili z obeda a az potom si sestricka spomenula to som jej zvonila a vraj to mali odpojene ci co

svantica
19. sep 2007

ja tam iba zaspavam ked som tam,teda ak tam nie je rusno 😀

dzidzuska
autor
19. sep 2007

tak kto by nezaspaval... 🙂

svantica
19. sep 2007

no ved to 😀

saskarisko
19. sep 2007

svantica a mozno to vsetko zbehne az privelmi rychlo 😀

dzidzuska
autor
19. sep 2007

joooj akurat mi prisiel manzal domov 😀 a hned zase niekde bezal strasne s tymi chlapmi 😀

svantica
19. sep 2007

tak to teda dufam a verim,ze sa to rychlo rozbehne aj zbehne 😀

dzidzuska
autor
19. sep 2007

ale hadam hej neboj 😀 mna vobec taketo strachy este nechytaju ani celu tu noc na porodnej sale absolutne nic

svantica
19. sep 2007

ved potom ti poviem co a ako.ty uz si na md vsak? 😀

saskarisko
19. sep 2007

svantica aj keby to kvazi dlho trvalo, tak ti to prebehne rychlo. ja som rodila 12 h, a v podstate ani neviem, ako to preslo.

vyhodou martina je, ze mozes chodit, hopkat na lopte, dat si sprchu. nevyhodou je, ze si priviazana na stole a napojena na pasy, ale ked chces, tak ti ich daju dole a mozes chodit.

a ak aj nemas manzela alebo niekoho pri sebe na sale, tak mozes za nim vybehnut vonku na chodbu. 😀

svantica
19. sep 2007

ved o to ide, v ziline ked som bola na monitore tak dvarazy tam boli babenky, co to mali za chvilu, ale nejak som ten neobmedzeny pohyb nevidela. mne ide hlavne o ten pohyb a dufam,ze tam pojdem az kde budu kontrakcie v plnom prude. 😀
nechapem preco privazuju o stol.opytam sa ich.ze vraj v martine to byva dost plne.

saskarisko
19. sep 2007

No, ked som ja rodila, tak uz nechceli brat baby zo za, ale to tie, ktore sa nahlasili. ak tam prides na blink, tak ta musia zobrat.

a chces mat niekoho pri porode?

svantica
19. sep 2007

ja som tam bola pred mesiacom sa opytat, ci mozem ist do mt,jasne ze im nebudem pred tym volat a pri porode budem mat manzela.
len problem je v tom,ze do mt neberu na hospitalizaciu ked je po termine, ale v ziline hned. takze musim sa ist opytat,ako to vlastne bude 🙂