Sú tu nejaké mamičky z Vlčiniec?

dzidzuska
19. sep 2007

Ahojte...takže už som presťahovaná u manžela na Vlčincoch len ma napadlo,že tu vlastne nikoho nepoznam.Takže ak sú tu nejaké mamičky alebo budúce mamičky,ktoré majú chuť niekedy skočiť na kávu alebo tak nejak tak napíšte budem rada 😀

svantica
29. sep 2007

cakam na silnejsie kontrakcie 😀 dufam,ze to nie je zasa nejaky nacvik 😅

saskarisko
29. sep 2007

tak drzim palec, nech sa ti to uz dneska podari. 😅

dzidzuska
autor
2. okt 2007

svantica-ahoj ako???zeby ste uz boli dvaja ci stale nic? 😀
saskarisko ako? 🙂

ikka
19. okt 2007

Cafte vlcinciarky,
prave sa nachadzam 2 tyzdne na vlcincoch...u babkovcov 😉 Mate tu kosu 😉

saskarisko
5. nov 2007

Dzidzuska gratulujem k syncekovi 😀

dzidzuska
autor
9. nov 2007

ahojte
saskarisko dakujem krasne akosi nam to tu zamrzlo,treba ozivit debatu 😀
uz mame povolene prechadzky tak hladam partacku🙂

svantica
9. nov 2007

ahoj dzidzus akurat som na teba myslela ked som citala vecernik 😀

svantica
9. nov 2007

vsetko prebehlo ok?

dzidzuska
autor
9. nov 2007

ahoj 😀
nie mali sme obaja na male mala som komplikovany cisarsky rez lebo som dostala zachvat a vecer som este mala vnutorne krvacanie takze ma znova otvarali obaja sme boli na jiske ale teraz uz chvalabohu vsetko ok 😀 a vy sa mate ako?

svantica
9. nov 2007

no my stale placeme,ale uz sa to lepsi a tiez som mala na male.esteze som bola v martine.maly isiel nakoniec kliestami a cisarsky ma len tak lizol.kedy ste prisli z porodnice?

dzidzuska
autor
9. nov 2007

pustili nas v sobotu tak uz sme takmer tyzden doma.ja som nakoniec celkom aj rada ze to slo cisarskym aj ked mi je luto to ze som nevidela maleho hned ze som ho nepocula prvy krat plakat a tak.videla som ho az po dvoch dnoch a trvalo asi dva dni kym sa vo mne prebudil taky ten materinsky cit.Uz som sa zacinala bat ze to vobec nepride a teraz sa neviem odtrhnut 😀 a coze ste taky uplakany?

svantica
9. nov 2007

no to neviem,ze niektore deticky su take. maly dokazal preplakat aj cely dnik s malymi prestavkami,ale uz sa to lepsi.tvoj maly drobec sa ma ako?
bola si spokojna so zilinou?

dzidzuska
autor
9. nov 2007

ano bola aj ked si teda moc toho nepamatam z prvych dni ale musim povedat ze som bola celkom milo prekvapena.malicky sa ma dobre musim zatukat na drevo neplaceme len ked sme hladny alebo pokakany... 🙂

svantica
9. nov 2007

no tak to je super 😎
ty si od zaciatku vedela,ze to bude cisarsky?

dzidzuska
autor
9. nov 2007

nie ja som mala v stredu nastupit do nemocnice na termin ale zo soboty na nedelu som spala u mamy a strasne ma zacalo pichat v chrbte potom to preslo do prs nemohla som dychta zacala som vraciat a strasny tlak v hlave bezali sme na pohotovost tlak som mala 210/150 hned ma brali na salu nakoza a uz som sa len zobudila na druhy den.Vraj som prekonala eklampsiu a preeklampsiu.

svantica
9. nov 2007

tak to si mala stastie,ale uz si v poriadku?
malicky je strasne zlatucky,taky vlasac.
nas maly ma skoro uz vypadane vlasy

dzidzuska
autor
9. nov 2007

da sa povedat ze ano som este taka slaba ale inak v pohode.no veru taky strapacik 😀

svantica
9. nov 2007

zlatucky je,aj my sme uz v pohode,ale u nas to muselo byt rychle lebo maly stale plakal

dzidzuska
autor
13. nov 2007

ste tu niekto? 🙂

ivana39
28. dec 2007

ahojte, ja som tiez z vlciniec, je tu este vobec niekto?

dudasik
20. aug 2008

Ahojte zilincanky, po dlhom case chcem opat ozivit tuto temu, i ked viem,ze pisete v Ziline II, ide mi ale o maminky z Vlciniec.
Akosi zacinam chytat ponorkovu chorobu, kedze sme sa do ZA pristahovali a nepoznam tu vobec nikoho,az na par susedov-dochodcov. Myslim si,ze aj Natalke by prospelo stretavat sa s inymi drobcami, obcas.
JE tu kocka co ma baby podobneho veku ako mame my ?
😀

ivica2705
24. aug 2008

dudasik- ahoj ja som z Vlciniec, ale teraz byvame v zahranici...tak ak budes mat niekedy uzkost, tak napis, hahah joj mne to tam moc chyba, poznam tam aj vela mamiciek, mam sestru a ta ma 7rocnu a 6mesacnu dcerku, tak mozno sa tam niekde aj obchadzate, na akej ulici tam byvas? a odkial si sa prestahovala?
ked sa raz vratime mozno sa stretneme, hahahah
skoda ze nie sme doma, by som ta zoznamila s vela mamiciek 😀

dudasik
25. aug 2008

Ivi dakujem si zlata.
My sme sa prestahovali z Prievidze.
Tak to sa isto obieham s tvojou sestrou, ja neviem,mne to nejako nejde,ze by som sa pri niekom zastavala a kecam, ja som taky tutko, len tych svojich znamych, ktori su bohuzial vzdialeni.
Ja byvam na Timravy.
Ze ked sa raz vratite 😀 😀 😀 😀 , urcite nie, vsak?

ivica2705
25. aug 2008

ahoj....
no ja tiez moc nie som taka , ze by som sa k niekomu pristavila, ale poviem ti ze tu som sama nikoho nepoznam a ani neviem po anglicky, tak normalne by som aj pokecala 😀
joj a my sa vratime , keby bolo len na nas sme doma.... bohuzial prideme asi lewn pozriet v zime a natrvalo asi az pred letom ☹
inac byvam oproti tebe, co je ten dlhy panelak 🙂 skoda ze nie sme doma, joj hned y som sla na nejaku prechadzku...
inac za tebou co je to centrum, tak v tej jednej restauracii som robila tri roky 😎 mozno si tam niekedy bola vola sa to Flinston, mozno sme sa nakoniec videli 😀
obidvaja ste s prievidze? co vas tam zavialo, praca?

strunka
25. aug 2008

ajojte 🙂
ivica ten svet je maly 🙂 ja som do flinstona chodila obcas s manzelom na obedik, este tak dva roky dozadu ked robil v houre 🙂 aj toho majitela pozna cez byvaleho kolegu 🙂, takze my sme sa asi niekedy videli 😀

strunka
25. aug 2008

a kukakm ze mas rada koniky... aj ja 🙂 kde si chodila jazdit pri ziline? my sme mali uz davnejsie konika v trnovom, ked tam boli kone na jrd

ivica2705
26. aug 2008

strunka- ahoj, ano ja si vas pamatam 😀 bohuzial na tvare mam pamat, ale mena si nepametam 😅 pozerala som albumik tak preto som si aj zaspominala,hahahah
mas krasneho syna, taky maly pokladik 😉
joj ano som moc konikova, moja laska sa vola Night Lady a teraz je v Suji, ale ked som bola doma tak sme boli v Divine na jednom sukromnom druzstve, ale kedy si som bola vo Visnovom u Simka.... 🙂
v Trnovom som nikdy nebola.... joj myslim si ze jazdenie je fantasticky relax, ze?

dudasik
26. aug 2008

Ahojte, Ivi, tak preto si mi bola taka znama.... 😉 uz viem...bola som tam parkrat, super tam varia a prijemne tam je.
No teda a teba to zavialo tak daleko.
A ty si cerstva mamicka,aky bol porod v zahranici ?
Tak sa uvidime,ked sa vratis.
My sme sem sli ako vravis kvoli praci,resp.manzel uz robil roky v MT a tak sme si vybrali radsej Ziliny, a aj ja som tu uz mala najdenu pracu.
Koniky milujem aj ja,ale iba raz som jazdila aj to len 5 minut, smrk ☹ ,ale chcela by som aj viac.
Drzkajte sa.

ivica2705
26. aug 2008

dadusik, tak ked pridem tak ta povozim na koni kolko len budes chciet, aj samozrejme malinku, isto bude aj ona rada 🙂 🙂 🙂
no to keby si ma poznala pred tym, tak som bola zastancom byt doma, hahah nikdy ma to vonku nelakalo, vsetky kamaratky som mala v zahranici kade tade, a ked sa vsetky po rokoch vratili, tak my s priatelom sme odysli tu... chceli sme zarobit korunky, ale co cert nechcel , do mesiaca som bola tehotna, hahahah ale mala je podstatnejsia ako praca.....no nie, hahah
joj porod, hahah asi ako kazda zena bol tazky, ale musim sa povedat na prvorodicku som rodila len 5hodin, ale tu je to ine ako doma, personal je uplne namakany, izby su spickovo zariadene, tu je automatika ze niekdo je stebou pri porode, ked mas kontrakcie, tak dychas taky plyn, co to tlmy, nenastrihuju ta kym netreba a este nejake veci...
my sme najprv nechceli aby bol priatel pri porode, ale mi sme boli pred porodom v nemocnici, to ta vsade prevedu a vsetko povysvetluju, a v tedy zacal uvazovat ze bude nakoniec so mnou, a tak aj bolo, tu ides do nemocnice, ked mas kontrakcie kazdych 5minut,inac ta poslu domov, potom ked som mala kontrakcie tak priatel ma masiroval, joj, aspon nieco, potom porod, potom ma zasivalai, zas som dychala nejaky plyn, tak som nic necitila, sila ma skoro 20minut, hahah uz sme sa smiali ze mi robi vysivku, ale hned som mohla sediet a doteraz s tym nemam problem, potom horuca vana, potom kavicka tousty a isli sme spat, ahahahahahha
tak sa nemozem absolutne stazovat 😀

no ale som sa vykecala, pardooon 😎

ivica2705
27. aug 2008

tak co ste dnes robili maminy??