Sú tu nejaké mamičky z Vlčiniec?

dzidzuska
19. sep 2007

Ahojte...takže už som presťahovaná u manžela na Vlčincoch len ma napadlo,že tu vlastne nikoho nepoznam.Takže ak sú tu nejaké mamičky alebo budúce mamičky,ktoré majú chuť niekedy skočiť na kávu alebo tak nejak tak napíšte budem rada 😀

strunka
27. aug 2008

ivica cauko 🙂

teda u simka, to poznam.... par krat som tam s ocinom zasla. v trnovom bolo len par konikov, mal ich tam chaban a potom si postavil mastal pri dome priamo v dedine pri cintorine a zobral si rebeku tam, a bola tal este rea predtym a adler a mys a nas sviťko 🙂 ani nemam fotku, bolo to tak davno, vtedy som este nefotla, mame len neake video, chudatko moje uhynul mi v naruci, strasny zazitok, uz by som to nechcela nikdy zazit ☹

teda a ten tvoj porod, to je fakt o inom, tie sluzby, ale ja si tiez na zilinu nemozem stazovat

a inak dnes, varili sme obedi, boli na katastri...hroza personal... a potom doma na dvore, kde maly strasne pmahal chlapom pri praci, normalna sranda s nim 🙂 inak dik za kompliment, maly je fakt zlaty 😵

ivica2705
28. aug 2008

ahoj strunka- joj tak to ma moc mrzi, taku vec by som nechcela nikdy zazit ☹
s tym porodom, sa fakt stazovat nemozem, velmi boli prijemny aj nemocnica stala za to....
no nam dnes vyslo konecne slniecko, tak som s malou bola cele doobedie vonku a teraz sa napapame a zas vonku, ahahaha to vies tu slnko je nieco neobvikle, 😀 😀
obedik som odbavila pizzou, a potom este na veceru musim nieco vymysliet, sakra.....
mozno to uhra nejaka bageta 😎

co ste robkali?

ivica2705
29. aug 2008

tak co Vlcinciarky? co mate noveho? dajte nejaku pikosku 😀 😀 😀

gazujda
24. feb 2010

Ahoj, to kde sú všetky vlčinčiarky. vidím že tu je dobrý skok, ale prečo to nerisknúť

wandeirra
24. feb 2010

🙂

ifek
21. mar 2010

Ahojte nebývam uz teraz priamo v Žiline ale chodím tam často nenájde sa nejaká mamička na stretko? Ja mám 1ročného Lukáška 😀

delphinium
23. mar 2010

Ahoj holky, přistěhovala jsem se na Slovensko na malou vesničku, kde nic tu nic, čekáme přírůstek tak sháním v okolitých městech obchůdky, kde by se dala pořídit výbavička na miminko. Můžete mi, prosím, poradit, kde je v PB něco takového? Děkuju mnohokrát.