Táma pre trošku schaosené mamičky. Pridajte sa

perla200
13. aug 2009

ahojte baby, chcela by som založiť túto tému, lebo sama som nová a schaosená, neviem čo môžem, nemôžem, robím chyby a potom lutujem....ste tu také????

jankapiknova
13. aug 2009

to asi kazda mamicka ma na zaciatku trosku chaos 😀
drzim palce neboj po prvom mesiaci bude lepsie

tilko
13. aug 2009

perla vitaj medzi nami schaosenými 😀 . Môj malý má skoro pol roka, ale každý deň je plný záhad a prekvapení.

perla200
autor
13. aug 2009

no dakujem babulky.... presne tilko...každou sekundou sa vsetko mení 🙂

perla200
autor
14. aug 2009

to som tu sama? 🙂

wiwienne
24. aug 2009

Perla, tak sa citi skoro kazda zena, uvidis aka budes sebavedoma mamina po mesiacoch, hlavne sa nauc rozpoznavat plac u babatka, vnimaj ho, spoznavaj a bude vsetko dobre...mysli srdcom a daj na instinkt🙂tebulky len orientacne!🙂

wiwienne
24. aug 2009

ze tebulky, xi🙂tabulky🙂))

krasulka
24. aug 2009

perla niesi sama len vsetky chaosime kym detii zaspia 😀 😀 😀 😀

ale neboj ono a to upravi, ja som si na zaciatku vela krat musela povedat ze: boze, musim sa naucit ukludnit sa a nie sa nehat vynervovat, lebo castokrat som znervoznela ked som nevedela co malej je..ked plakavala po nociach a uz som nvedela preco 😉 ale casom sa to upravi a bude len lepsie, len to chce klud a pokoj, uvidis ze cim dalej tym to vsetko zvladnes pokojnejsie a s vacsiou istotou.

atrami
24. aug 2009

Ahojte,
ja tiež často chaosím a to už mám 3 dieťa, tak si z toho nič nerobte 🙂

Tabulky sú orientačné. Mesiac hore-dole sa ešte dá. 😉

monicka18
24. aug 2009

ahojte, můžem sa pripojiť? Ja teda určite patrím medzi chaotické mamičky. Od príchodu domov ešte nie som riadne pri sebe, stále je tá realita nejako mimo mňa. Deň mi strašne rýchlo utečie a to len dojčíme a dojčíme prakticky žijeme na sedačke a v posteli

babulka123
24. aug 2009

ahojte..heeh ja k vam urcite patrim...
mne teda malicka velmi dobre spi.. az z toho chaosim.. zajgtra ideme k dr. tak som zvedava co nam povie.. lebo cez den si taha 3-4 hod. v noci aj okolo 6-7-8 hod... a ja to stale riesim ci je to ok.. ale vyzera to tak ze ano , len mi mala vynahradzuje moje tehu.. asi .. {bola som od zaciatku doma na rizikovom a prelezala som ho cele} tak asi preto je taka dobrunka..

atrami
24. aug 2009

babulka,
to spinkanie je dobré. Ak kojíš, v noci pridaj jedno kojenie a bude to super.

babulka123
24. aug 2009

ja by som rada ale ked mala sa neda zobudit.. hehehe ona ked spi tak spi a hotovo.. ale vacsinou tak ze od 8 vecer si potiahne do 1-2 3 ako kedy .. a potom si da normalne tie 4 hodky.. tak neriesim.. hovorim si ze keby bola hladna tak sa zobudi..

astora
24. aug 2009

perla 200 ono sa to tak vravi že to prve dieta je vzdy skuska 🙂 pri druhom uz vies co a ako naucis sa neboj ja chaosim stale a decka uz mam dost velke 😀 😀 😀

babulka123
24. aug 2009

vsedtky kamosky mi stale hovroili neboj sa to zvladnes nic to nieje.. ale ani jedna si nespomenula na to ako oni chaosili pri prvom dietati.. pri druhom to uz bolo ine.. Perla neboooj pri druhom ani nebudes vediet ako a bude maturovat.. hehehe