• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Těhotenství po IVF

17. decembra 2008 
kacatko, gratulujem... to vyzera na dvojicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dec 2008 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky tak vás zdravím.Kacatkooo tak to je super to gratuluji
4. dec 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacatko taky blahpreji :wink: koukám, že jsou tady většinou nové těhulky kromě mě :slight_smile:
4. dec 2008 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky díky za gratulace, adrosku my se už známe co :slight_smile:
Katy děkuju jsem fakt moc zvědavá jestli budou dvě, docela bych chtěla :slight_smile:
tory tak to jsme na tom opravdu stejně, já chodím do prahy k apolináři a ty??? Na tu krev si zajdi, je to jistota
4. dec 2008 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacatko podle mě se to podle hcg nedá odhadnout, kamarádka měl první hcg kolem 900 a podruhé dvojnásobné a čeká jedno miminko :slight_smile: ale asmozřejmě pokud bys chtěla, tak Ti dvojčátka přeji
4. dec 2008 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala na 14.den po ET hcg 500 a na 16.den 1160 a boli to dvojky.... ale jedno to vzdalo....
4. dec 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem měla 14 den po ET 509 a čekám jedno miminko :slight_smile:
4. dec 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidíme na ultrazvuku, jsem moc zvědavá :slight_smile:
Holky chci se zeptat co strava v těhotenství?? Vím, že první trimest je nejdůležitější pro vývoj dítěte, ale nevím jaké potraviny nejist
4. dec 2008 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedoporučují se plísňové sýry, paštiky, uzené věci, saláty s majonézou, mořské ryby...ale já se řídím podle rady mého super gynekologa - jím všechno na co mám chuť - dám si i kousek hermelína a podobně, nic se nemá přehánět - ale samozřejmě si dám něco z toho co se nedoporučuje jednou za čas - ale v prvních 3 měsících mi bylo špatně tak jsem stejně neměla moc chuť na nic
4. dec 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já taky asi tak nějak rioko,já taky jím na co mám chut,ale momentálně nemám chut stále na nic.
Já měla 14.den po ET Hcg 2238 a čekáme tedy dvě,ale myslím že podle toho se to nedá určit.
4. dec 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
torena super.. gratulujem.. ja som mala ET 21.11 a na 10 den som mala 89.9 HCG a na 13 den - dnes som mala 353.9 ale kolko cakame babetiek este neviem.. ale ja si myslim ze jedno...
4. dec 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulka tak gratulujem hlavně že s eto povedlo,to je základ ne?
4. dec 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite ano.. mne je to jedno ci budu 3, 2 alebo 1 .. hlavne ze budeme rodicia.. velmi sa tesime...
este sme na zaciatku straaaaaaaasne dlhej cesty ale aj tak sa velmi tesim
4. dec 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo ještě je hodně brzy,ono se může ještě všechno změnit,hlavně že to bude zdravé
4. dec 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
přesně tak, mě doktor řekl, že vyhráno budu mít, až si je povezu v kočárku :wink:
4. dec 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo tak asi,takže ted jen stále čekat a bát se
4. dec 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, ale mě dr v CAR říkal, že termín porodu se počítá od 1. dne stimulace
5. dec 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno holky tak jsem dnes měla fakt blbej sen, šla jsem na krevní testy a hcg šlo dolů, tak hned ráno jsem udělala testík a čárka je silnější, teda aspon myslím, přijde mi že už to nemůžu objektivně posoudit, dala jsem ho do alba
5. dec 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacatko to mě mrzí, pokud jde hcg dolů může to znamenat že se embryjko pouští :frowning2: kdy jdeš na další doběr?
5. dec 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rioko to byl jen sen!!!! to se mi dnes zdálo
5. dec 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: teda tak to jsem ráda, já jsem si místo blbej sen přečetla blbej den :grinning: tak to jsem fakt moc ráda a neboj, když čárka sílí, je to dobré - kdy jdeš na krev?
5. dec 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kacatko, to už je pěkná tlustice :slight_smile:
5. dec 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ipusko ahooj, děkuju, já už jsem z těch čárek zbblá :slight_smile:
no na krev si sama zajdu příští pondělí abych viděla jak to roste, ale dnes jsem dobrala poslední utroš a v caru říkaj že je dávaj jen na 14 dní po Et ale já bych chtěla další, né že bych ho milovala a bojím se abych pak o mimi nepřišla, už se to jednou stalo
5. dec 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem teda brala utrogestan do konce třetího měsíce a můj gynekolog říkal že je to důležité, protože je na podporu těhotenství a podobně...zkus se na to zeptat
5. dec 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
gratulujem vsetkym tehulkam :dizzy_face:
kacatko, ja som tiez po IVF a utros este stale beriem aj duphaston.... cely 1.trimester.... tento tyzden uz znizujem davky o 1tb a od 14tt ich vysadim uplne
5. dec 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem znova volala do caru a poprosila sestřičku, tak se mám zastavit pro recept, ale ještě to prý probere s doktorkou. No doufám, že mi ho napíšou, taky si myslím, že by se měl brát první 3 měsíce.
5. dec 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak dávky jsem taky měla snížené, první měsíc jsem brala 2-2-2 potom druhý 2 -0 - 2 a třetí už jen 1 - 1, jinak to se taky dávkuje podle toho jak máš vysoký nějaký hormon, mě to tak aspoň dělali
5. dec 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuju za info.
já se jdu oblíct a vyrazím pro něj
5. dec 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok