• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Těhotenství po IVF

17. decembra 2008 
a mala si prelzenu kultivaciu ci nie.ja chcem to tak urobit ak budem mat 11vajok 3si vlozim a ostatne dam na predlzenu kultivaciu...
11. dec 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacatko odkud jsi??? Kam chodis do CARU????
11. dec 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky
Kuspitko já neměla prodlouženou kultivaci u nás v caru dělaj všem stejně jen 3 dny ale stačilo to, pak jedině nechávaj dýl kandidáty na mražení.
Raadunko já jsem z Prahy a chodím k Apolináři a ty???
12. dec 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kacatko aj sa vam podarilo otehotniet alebo nie???a kolko sisi dala vlozit???
12. dec 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitko no podařilo se ale ještě jsem na začátku tak to nechci zakřiknout, jsem dnes teprve 5+5tt a dnes jsem asi 22 den po ET, pozitivní testy jsem měla už od 8 dne po ET, 12 den jsem byla na krvi a hodnota byla 678 což je dost, 18 den jsem byla na ultrazvuku a byly tam dvě malé černé tečky, takže těhu jsem ale ještě nejde přesně říct zda budou růst obě a pořád ještě čekám na srdíčka. V pondělí jdu na další ut a mělo by být vidět, že už jsou větší a pak 22.12. další ultrazvuk a tam by měly být vidět už srdíčka nebo srdíčko, takže zatím pořád jen čekám. Zaváděli mi dvě embryjka, já měla jen 3 vajíčka po OPU a 3 se oplodnila, máme jednoho mrazáčka.
12. dec 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacatko ja chcem dat 3embria bez predlzenej kultivacie a ostatne dat na predlzenu kultivaciiu.
tak uvidim kolko ich bude.len ziadost ideme podat 8.1 ale pred tym chcem vediet co chcem ci chcem predlzenu kultivaciu alebo nie.
12. dec 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacatko, kedy si mala transfer? ja 19 novembra. Teraz vo stvrtok idem znova na ultrazvuk a uvidime ci su tam stale 2 embrya. Mas nejake nevolnosti? ja nie. Len mam uz 2 tyzdne problemy s dychanim. Tazko sa mi dycha vobec neviem ci to moze byt z tehotenstva.

kuspitka - dopredu nemozes vediet kolko embrii das na predlzenu kultivaciu. Vsetko zalezi kolko ich bude po odbere, kolko sa oplodnia a akej budu kvality na 3 den. Nam zo 16 vajicok pri odbere po celom procese ostalo 5 embrii najlepsej kvality, 3 mi transferovali 4ty den a 2 zmrazili na 4ty den.
14. dec 2008 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky zdravím vás.
Ahojík kay jak se vede co?
14. dec 2008 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.kde ste.mam taku depku a neviem ju zahnat :pensive:
17. dec 2008 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok