Těhotenství po IVF

katy2
4. dec 2008

kacatko, gratulujem... to vyzera na dvojicky 😵 😵 😵 😵

adrosek
4. dec 2008

Ahojík holky tak vás zdravím.Kacatkooo tak to je super to gratuluji

torena
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rioko
4. dec 2008

kacatko taky blahpreji 😉 koukám, že jsou tady většinou nové těhulky kromě mě 🙂

kacatko000
4. dec 2008

holky díky za gratulace, adrosku my se už známe co 🙂
Katy děkuju jsem fakt moc zvědavá jestli budou dvě, docela bych chtěla 🙂
tory tak to jsme na tom opravdu stejně, já chodím do prahy k apolináři a ty??? Na tu krev si zajdi, je to jistota

rioko
4. dec 2008

kacatko podle mě se to podle hcg nedá odhadnout, kamarádka měl první hcg kolem 900 a podruhé dvojnásobné a čeká jedno miminko 🙂 ale asmozřejmě pokud bys chtěla, tak Ti dvojčátka přeji

katy2
4. dec 2008

ja som mala na 14.den po ET hcg 500 a na 16.den 1160 a boli to dvojky.... ale jedno to vzdalo....

rioko
4. dec 2008

já jsem měla 14 den po ET 509 a čekám jedno miminko 🙂

kacatko000
4. dec 2008

no uvidíme na ultrazvuku, jsem moc zvědavá 🙂
Holky chci se zeptat co strava v těhotenství?? Vím, že první trimest je nejdůležitější pro vývoj dítěte, ale nevím jaké potraviny nejist

rioko
4. dec 2008

nedoporučují se plísňové sýry, paštiky, uzené věci, saláty s majonézou, mořské ryby...ale já se řídím podle rady mého super gynekologa - jím všechno na co mám chuť - dám si i kousek hermelína a podobně, nic se nemá přehánět - ale samozřejmě si dám něco z toho co se nedoporučuje jednou za čas - ale v prvních 3 měsících mi bylo špatně tak jsem stejně neměla moc chuť na nic

adrosek
4. dec 2008

Já taky asi tak nějak rioko,já taky jím na co mám chut,ale momentálně nemám chut stále na nic.
Já měla 14.den po ET Hcg 2238 a čekáme tedy dvě,ale myslím že podle toho se to nedá určit.

babulka123
4. dec 2008

torena super.. gratulujem.. ja som mala ET 21.11 a na 10 den som mala 89.9 HCG a na 13 den - dnes som mala 353.9 ale kolko cakame babetiek este neviem.. ale ja si myslim ze jedno...

adrosek
4. dec 2008

Babulka tak gratulujem hlavně že s eto povedlo,to je základ ne?

babulka123
4. dec 2008

urcite ano.. mne je to jedno ci budu 3, 2 alebo 1 .. hlavne ze budeme rodicia.. velmi sa tesime...
este sme na zaciatku straaaaaaaasne dlhej cesty ale aj tak sa velmi tesim

adrosek
4. dec 2008

jojo ještě je hodně brzy,ono se může ještě všechno změnit,hlavně že to bude zdravé

satana
4. dec 2008

přesně tak, mě doktor řekl, že vyhráno budu mít, až si je povezu v kočárku 😉

adrosek
4. dec 2008

jojo tak asi,takže ted jen stále čekat a bát se

torena
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ipuska
5. dec 2008

Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, ale mě dr v CAR říkal, že termín porodu se počítá od 1. dne stimulace

kacatko000
5. dec 2008

dobré ráno holky tak jsem dnes měla fakt blbej sen, šla jsem na krevní testy a hcg šlo dolů, tak hned ráno jsem udělala testík a čárka je silnější, teda aspon myslím, přijde mi že už to nemůžu objektivně posoudit, dala jsem ho do alba

rioko
5. dec 2008

kacatko to mě mrzí, pokud jde hcg dolů může to znamenat že se embryjko pouští ☹ kdy jdeš na další doběr?

kacatko000
5. dec 2008

rioko to byl jen sen!!!! to se mi dnes zdálo

rioko
5. dec 2008

😀 😀 teda tak to jsem ráda, já jsem si místo blbej sen přečetla blbej den 😀 tak to jsem fakt moc ráda a neboj, když čárka sílí, je to dobré - kdy jdeš na krev?

ipuska
5. dec 2008

Ahoj Kacatko, to už je pěkná tlustice 🙂

kacatko000
5. dec 2008

ipusko ahooj, děkuju, já už jsem z těch čárek zbblá 🙂
no na krev si sama zajdu příští pondělí abych viděla jak to roste, ale dnes jsem dobrala poslední utroš a v caru říkaj že je dávaj jen na 14 dní po Et ale já bych chtěla další, né že bych ho milovala a bojím se abych pak o mimi nepřišla, už se to jednou stalo

rioko
5. dec 2008

já jsem teda brala utrogestan do konce třetího měsíce a můj gynekolog říkal že je to důležité, protože je na podporu těhotenství a podobně...zkus se na to zeptat

katy2
5. dec 2008

ahojte 🙂
gratulujem vsetkym tehulkam 😵
kacatko, ja som tiez po IVF a utros este stale beriem aj duphaston.... cely 1.trimester.... tento tyzden uz znizujem davky o 1tb a od 14tt ich vysadim uplne

kacatko000
5. dec 2008

tak jsem znova volala do caru a poprosila sestřičku, tak se mám zastavit pro recept, ale ještě to prý probere s doktorkou. No doufám, že mi ho napíšou, taky si myslím, že by se měl brát první 3 měsíce.

rioko
5. dec 2008

jinak dávky jsem taky měla snížené, první měsíc jsem brala 2-2-2 potom druhý 2 -0 - 2 a třetí už jen 1 - 1, jinak to se taky dávkuje podle toho jak máš vysoký nějaký hormon, mě to tak aspoň dělali

kacatko000
5. dec 2008

děkuju za info.
já se jdu oblíct a vyrazím pro něj