Těhotenství po IVF

rioko
7. dec 2008

luci já jsem chodila do Brněnského CAR na Obilňák kde jsem taky po IVF otěhotněla 🙂

torena
7. dec 2008

kay: byla jsem na krvi u obvoďačky a ta dostane výsledky až druhý den, posílají krev do laboratoře, takže nezbývá než čekat, dnes byl test zase o něco silnější, tak to snad bude v pořádku.

babulka: taky trochu trpím nechutenstvím, dřív jsem byla zvyklá jíst po 2-3 hod., ted nejím klidně i 4 hod a ani si na jídlo nevzpomenu, mám žaludek na vodě, ale nezvracím. První příznak, kterého jsem si všimla je, že mi o 3cm vyrostla prsa 🙂

Mám dotaz, můžu spát ještě na břiše, nebo to není pro mimi dobré? A jak je to se sexem? Dr. říkal, že týden po ET můžeme sexovat, ale já se trochu bojím, abych třeba něco nepokazila, jak to máte vy?

lilinka76
7. dec 2008

Baby, ktore cakate dvojcatka, ak by ste mali zaujem, mam 2 biele ciapocky a 2 pary bielych rukaviciek do porodnice. Ako nove. Pozrite:

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

kacatko000
8. dec 2008

Ahojky holky tak mě dnes čeká ultrazvuk, tak jsem moc zvědavá jak to dopadne

torena
8. dec 2008

kacatko: tak to držím palce, já jsem objednaná na 18.12 v 9hod., to už bych měla být v 6tt 🙂

torena
8. dec 2008

ahoj holky, tak mám výsledky z krve, 13. den po ET jsem měla HCG 274, je to OK?

mici11
autor
8. dec 2008

Torena je to OK, gratulujem 🙂

kacatko000
8. dec 2008

ahoj holky Toreno je to v pořádku neboj, jsi těhulka, gratuluju ti!!!!! 🙂
tak já dnes měla ultrazvuk, tak jsem přesně 5tt a na ultrazvuku jsou vidět dvě plodová vejce, zatím jsou malinká a nedá se přesně říct jestli to budou dvojčátka, prý se to druhé může ještě zastavit, další ultrazvuk mám zase příští týden a tam se uvidí, zda rostou obě. mám i fotečku, kdyžtak mrkněte do mého alba, ted ji tam dám.

torena
9. dec 2008

mici: díky 🙂 Nemůžu se dočkat, až budu mít ten první trimestr za sebou, strašně se bojím, že se něco stane a o mimčo přijdu.

kacatko: obrovská gratulace!!! to je nádhera, takže možná budou dvojčátka, to jsem tedy zvědavá. Já mám jistotu, že tam bude jen jedno, nechali jsme si dát do bříška jen jedno embryo, dvě máme ještě v mrazáku.

kay..
9. dec 2008

kacatko - ja tomu neverim 🙂 ja som dnes tiez 5 tt a mala som ultrazvuk . bolo vidiet dva vacky. Zda sa ze vsetko je v poriadku a budu dvojcatka. HCG stuplo zo 751 na 8.000+ behom 7 dni.

kacatko000
10. dec 2008

no tak to je super, to ti moc přeju, taky si asi zajdu dnes a nebo zítra na krev. jsem zvědavá o kolik stouplo. jsem jen zvědavá jak to budu zvládat s dvojčátkama, bydlím v Praze, neřídím a bydlíme trošku na kopci, to bude sranda, nemáme výtah a já mám 50 kg i s postelí 🙂

andra76
10. dec 2008

torena no ono to taková jistota že budete mát jen jedni není sice se t stává malo kdy ale embrijko se může rozdělit a můžete mít jednovaječná dvojčátka.
my jsme byli včera v poradně a prcci jsou o.k. a dokonce nám zamávali. 🙂
za týden jdeme na genetiku.
bolesti mám pořád a skoro úplně stejné jako při ednometrioze ale musím to vydržet, někdy je to trochu lepší někdy trochu horší a stejný je to se zvracením stoho můžu sníst co chci a stoho zvarcím celej den.
od začátku těhu mě na střídačku pobolívá v krku ,byla jsem i na krčním a všechno o.k.

adrosek
10. dec 2008

Ahojík holky tak vidím že IVF je zdařilé.Já som taky po IVF v říjnu a nyní som 10.týden a čekáme dvojčátka.

anitta
10. dec 2008

ahojky taky jsem po ivf napoprvé uspěch jedno mimi a vůbec jsem tomu nemohla uvěřit 🙂

torena
10. dec 2008

andra76: to jsi mě tedy dostala s těmi dvojčaty 🙂 Mě tak jednou za dva dny píchne na pravé a někdy na levé straně, ale snad to neznamená nic špatnýho a taky prsa mi pořád rostou, za chvilku snad budu muset koupit novou podprdu 🙂

anitta: gratuluju, to je super, nám se to taky povedlo napoprvé 🙂

zuzujan
10. dec 2008

ahojte aj nam sa podarilo po 1. IVF a kludne by som brala dvojicky 🙂

torena
10. dec 2008

zuzujan: gratuluju, to je super 😵

andra76
10. dec 2008

no u mě to bylo trochu složitější ,povedlo se až na 3 stimulaci a 2 zavedení u prvního ivf ani nedošlo k et -přestali se nám vyvíjet embrijka.
bolesti mám kvůli endošce a mám za sebou 2 laparoskopie
dneska mi bylo dopoledne celkem fajn ale ted mám dost bolesti na pravé straně takové bodavé a řezavé a přitom ted to balo 3 dny na levé straně,dělávámi to když má jít na veljou ale ted jsem byla a bolí to piřád děsně,vždycky mám chvilkama strach že je něco špatně.
jinak se zu mě už projevuje těhu psychická labilita -stačí málo a chce se mi brečet a nebo brečím.

adrosek
10. dec 2008

Ahojík holky,já som usnula nějak.

torena
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adrosek
10. dec 2008

Torena tak snad to bude všechno ok,budem držet pěsti na kontrole.
No já spím pořád,dopoledne odpoledne a pak zase večer no hruza.A čekáte jedno mimčo?

torena
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adrosek
10. dec 2008

No stát se to může to je pravda,tak uvidíte,třeba bude ještě překvápko a budou tam dvě.Tak hlavně aby bolo vpořádku to jedno to je nejdůležitější.

andra76
10. dec 2008

torena s toho mám taky strach ,prý mám taky malou dělohu ale řekl mi to jeden doktor a další ne tak nevím a to čekám dvojčátka.

adrosek
10. dec 2008

Holky tak se rozloučím,tak papa jdu na kutě.

kuspitka
11. dec 2008

Ahojte.prepacte ze sem leziem ale potrebujem vediet ci je tu niekto kto mal IVF ale bez ICSI

kacatko000
11. dec 2008

ahoj kuspitka nemáš se za co omlouvat, jen se ptej. já mám za sebou IVF bez ISCI co tě zajímá??

kuspitka
11. dec 2008

a podarilo sa vam to???

len
11. dec 2008

Kuspitka, já už sice do tohohle tématu nepatřím (MA), ale mohu tě uklidnit, že i bez ICSI se oplodnila všecka vajíčka do jednoho. Pokud k tomu není nějaká indikace (často to bez toho opravdu nejde), tak je ICSI plošně používané všem opravdu jen tahání peněz z kapsy 😉

kuspitka
11. dec 2008

viem mojka aj ked mame darcu tak by sa to mohlo podarit.ja chcem si dat vlozit 3 nie 1 ako stale mi vravel krajko...