Těhotenství po IVF

kuspitka
11. dec 2008

a mala si prelzenu kultivaciu ci nie.ja chcem to tak urobit ak budem mat 11vajok 3si vlozim a ostatne dam na predlzenu kultivaciu...

raadunka
11. dec 2008

kacatko odkud jsi??? Kam chodis do CARU????

kacatko000
12. dec 2008

Ahojky
Kuspitko já neměla prodlouženou kultivaci u nás v caru dělaj všem stejně jen 3 dny ale stačilo to, pak jedině nechávaj dýl kandidáty na mražení.
Raadunko já jsem z Prahy a chodím k Apolináři a ty???

kuspitka
12. dec 2008

ahoj kacatko aj sa vam podarilo otehotniet alebo nie???a kolko sisi dala vlozit???

kacatko000
12. dec 2008

kuspitko no podařilo se ale ještě jsem na začátku tak to nechci zakřiknout, jsem dnes teprve 5+5tt a dnes jsem asi 22 den po ET, pozitivní testy jsem měla už od 8 dne po ET, 12 den jsem byla na krvi a hodnota byla 678 což je dost, 18 den jsem byla na ultrazvuku a byly tam dvě malé černé tečky, takže těhu jsem ale ještě nejde přesně říct zda budou růst obě a pořád ještě čekám na srdíčka. V pondělí jdu na další ut a mělo by být vidět, že už jsou větší a pak 22.12. další ultrazvuk a tam by měly být vidět už srdíčka nebo srdíčko, takže zatím pořád jen čekám. Zaváděli mi dvě embryjka, já měla jen 3 vajíčka po OPU a 3 se oplodnila, máme jednoho mrazáčka.

kuspitka
12. dec 2008

kacatko ja chcem dat 3embria bez predlzenej kultivacie a ostatne dat na predlzenu kultivaciiu.
tak uvidim kolko ich bude.len ziadost ideme podat 8.1 ale pred tym chcem vediet co chcem ci chcem predlzenu kultivaciu alebo nie.

kay..
14. dec 2008

kacatko, kedy si mala transfer? ja 19 novembra. Teraz vo stvrtok idem znova na ultrazvuk a uvidime ci su tam stale 2 embrya. Mas nejake nevolnosti? ja nie. Len mam uz 2 tyzdne problemy s dychanim. Tazko sa mi dycha vobec neviem ci to moze byt z tehotenstva.

kuspitka - dopredu nemozes vediet kolko embrii das na predlzenu kultivaciu. Vsetko zalezi kolko ich bude po odbere, kolko sa oplodnia a akej budu kvality na 3 den. Nam zo 16 vajicok pri odbere po celom procese ostalo 5 embrii najlepsej kvality, 3 mi transferovali 4ty den a 2 zmrazili na 4ty den.

adrosek
14. dec 2008

Ahojík holky zdravím vás.
Ahojík kay jak se vede co?

kuspitka
17. dec 2008

Ahojte.kde ste.mam taku depku a neviem ju zahnat 😔