Těhotenství po IVF

katy2
4. dec 2008

ahoj 🙂
gratulujem 😵 tehu sa pocita pri IVF tak, ze od OPU si odratas 2tyzdne, a to beries ako prvy den ms.... teda u teba by mal byt prvy den cyklu 5.11.
inak tehulky po IVF su v roznych temach.... napr. aj tu:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

alebo ceske tehulky po IVF najdes aj tu:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

mici11
autor
4. dec 2008

Podla tehotenskej kalkulacky si takto, skopirovala som ti to:

Ak je datum tvojej poslednej menstruacie 3.11.2008 :

# Najvyssia pravdepodobnost otehotnenia bola okolo 16.11.08
# Ak si tehotna, si priblizne v 4 tyzdni a 3 dni
# To znamena, ze si v prvom trimestri
# Idealny datum porodu je 10.8.2009
# Normalny datum porodu bude medzi 27.7.09 az 24.8.09
# Do porodu zostava priblizne 35 tyzdnov.
# Koniec 1. trimestra a zaciatok 2. trimestra: 2.2.09
# Koniec 2. trimestra a zaciatok 3. trimestra: 11.5.09
# Normalne tehotenstvo trva 40 tyzdnov +- 2 tyzdne

katy2
4. dec 2008

mici, pri IVF sa to rata trochu inak.... 😉
napisala som to hore.... 🙂

mici11
autor
4. dec 2008

Viem viem, toto je podla menzes 🙂 ako to rata konik pri mene 🙂

katy2
4. dec 2008

no, lebo pri IVF vies presne den oplodnenia... to je OPU.... a rata sa presne 28 dnovy cyklus, preto sa od OPU odratava 14 dni.... 😉

katy2
4. dec 2008

inak mne to rata konik presne, lebo som zadala ms podla OPU....

mici11
autor
4. dec 2008

aha jasne 🙂 sikulka 😉 ja mam za sebou tiez 2.IVF, ale nakoniec som ostala tehu prirodzene 🙂

torena
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
torena
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mici11
autor
4. dec 2008

Torena nemas za co. Tu je link http://tehotenstvo.academy.sk/

katy2
4. dec 2008

torena, to s tym letom ti moc neodporucam... porad sa s dr. ale je to este na zaciatku.... asi by som to neriskovala... ja som na PN od OPU.... a uz ani nenastupim do prace....

torena
4. dec 2008

mici: díky, už jsem si to tam spočítala 🙂, pokud vše vyjde, tak se v srpnu můžu těšit na mimi 😲

katy2
4. dec 2008

torena, este raz gratulujem 😵

mici11
autor
4. dec 2008

Torena aj gratulujem 🙂 🙂 🙂

torena
4. dec 2008

díky holky 😀 Bojím se ještě moc radovat, je mi jasný, že zdaleka nemám vyhráno. Kdy jste poprvé viděli mimi na UTZ?

katy2
4. dec 2008

torena, ja som mimi este nevidela... iba dr. a ja len na fotke.... ale verim, ze ho uvidime aj s manzelom v pondelok...
inak na uzv je vidiet uz v 5tt dutinka, v 7-8tt srdiecko atd. 😵

torena
4. dec 2008

katy, takže příští týden už bych mohla k Dr., aby mi to těhotenství potvrdil? Od 10.12 bych měla být v 5tt

katy2
4. dec 2008

urcite 😵

mici11
autor
4. dec 2008

V 5tt som videla machulku a v 7tt fazulku a srdiecko 🙂

rioko
4. dec 2008

já bych taky neriskovala takhle brzy let letadlem, poraď se radši s gynekologem
já jsem otěhotněla po prvním IVF 🙂

satana
4. dec 2008

Ahoj, me říkali, že těhotenství po ivf je rizikovější, proto se berou i léky během prvnich třech měsíců na podporu uhnízdění a tak. Samozřejmě zaleží na doktorovi, i když co doktor to jiný názor. Já bych po ivf neriskovala, také sme měli zaplacenou cestu do Londýna, ale radši sme ji zrušili.

rioko
4. dec 2008

já jsem na PN od začátku a doktor říkal, že těhotenství po IVF je vždy počítané jako rizikové...taky jsem brála dlouho utrogestan

torena
4. dec 2008

satana, rioko: zavolám do CARu a zeptám se na všechna rizika Dr., můžu už volat dnes? Testovat jsem měla až 10.12

rkatka
4. dec 2008

Ahoj holky můžu se kvám přidat? Čekám miminko po 4 IVF. Torena těhotenství se počítá od poslední menstruace. Moc gratuluji to jste si dali pěkný dáreček po stromeček. 😅

rioko
4. dec 2008

pokud je těhotenství po IVF tak se to ale myslím počítá od odběru vajíček....ale stejně Ti to vypočítá doktor podle UTZ...no pokud na to spěcháš tak si tam zavolej, ale pokud nemáš těhu potvrzené z krve, tak nevím

torena
4. dec 2008

rkatka: díky za gratulaci a taky moc gratuluji!!! Kde jsi byla na IVF? 4 IVF to jsi to musela mít hodně náročný, všechny ty stimulace atd., ale vyplatilo se 😀

torena
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rkatka
4. dec 2008

Byla jsem ve Zlíně. Náročné to bylo jak psychicky tak finančně, ale povedlo se. Doufám že to do Února už zvládnu. Můj dr. to počítá od oslední menzes. Sama jsem si to počítala na pc a vyšlo mě to přesmě i s datumem oplodnění.

kacatko000
4. dec 2008

Ahojky holky můžu se k vám přidat??? Já mám za sebou 1 IVF, OPU jsem měla 18.11 a ET 21.11. testy jsem si měla dělat až zítra ale už 8 den jsem měla testy pozitivní a stále jsou silnější a silnější, tak jsem si sama zašla do laborky na krev a hladina HCG 12 den po ET byla 678 což je prý dost. na první ultrazvuk jsem obědnanáná 12.12. tak douifám, že to bude v pořádku